برگزیده های پرشین تولز

اولین راهنمای جامع لپ تاپ به زبان فارسی:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به حول و قوه ي الهي و پشتكار اسفنيار خان و درایت الکترونیک جان! و با بهر گیری از دست و پنجول Microsoft Document Publisher + تلاشهای بی شائبه ی Adobe Acrobat Printer اولین راهنمای جامع لپ تاپ به زبان فارسی منتشر گردید!
از Gt_max عزیز تشکر می کنم که امکان آپلود مطلوب فایل رو واسه م فرام کرد.می تونید از طریق لینک زیر فایل رو دریافت کنید فقط ما رو هم از نظرات سازنده تون محروم نکنید.
در ضمن هر گونه استفاده ی تجاری از این اثر ممنوعه و کل جزوه کاملا" رایگانه.فقط جهت یادآوری بود وگرنه مخاطبهای ما بافرهنگ تر از اینها هستند.
متشکرم.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از electronic :
به حول و قوه ي الهي و پشتكار اسفنيار خان و درایت الکترونیک جان! و با بهر گیری از دست و پنجول Microsoft Document Publisher + تلاشهای بی شائبه ی Adobe Acrobat Printer اولین راهنمای جامع لپ تاپ به زبان فارسی منتشر گردید!

منتظر ما باشید. :rolleyes:

یکی بگه فایل رو کجا بذارم خسته شدم هیچ کدوم از هاستهای لعنتی کار نمی کنن!
راستي وايو هم كه داره
39.gif
شما بذار رو پرشين گيگ

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
39.gif
به به چه كار خوفي
چند مگه پيمان ؟ :)

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
همون پرشين گيگ خوبه ديگه مكس هم الان برات ميفرسته :cool: :rolleyes:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از azemati :
هفته‌نامه عص ارتباط هم داره يه ويژه‌نامه در همين مورد مي‌زنه! ;)
خوب به سلامتی.البته اینی که من می گم تو همن فروم جمع آوری شده.:rolleyes:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آقا شما كه اول زديد ! ما هم شاهد :D به عصر ارتباطات بفروشيد :-"

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از شايان :
آقا شما كه اول زديد ! ما هم شاهد :D به عصر ارتباطات بفروشيد :-"
:blink: عجب اینو نمی دونستم! دکتر جون رو دست خوردیم!:lol:

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
الك جان ,اولا كه بسيار ممنونم از تمامي زحماتي كه كشيدي....
دوم اينكه خوب بلي مي توان با ماهنامه عصر ارتباط هم در تماس بود كه براي تهيه مجموعه خودشان از اين سايت هم استفاده نمايند.ولي نمي دانم چرا ادمين هاي محترم از جواب گويي طفره مي روند.جريان هم اين بود كه در صحبتي كه من با مسئول تهيه اين ويژه نامه داشتم و البته مي خواستم بدين طريق نام اين فوروم هم در اين ويژه نامه قيد شود,سردبير روزنامه آدرس اختصاصي مدير اين قسمت را كه الان هم در حال كار بر روي اين موضوع هستم را درخواست نمود تا بيشتر در اين زمينه با من به تبادل نظر بپردازد.ظاهرا ادمين هاي محترم از اين نكته غافل هستند كه پيگيري اين جريان بيشتر براي فوروم و اعتبار كلي آن بسيار مفيد است و ضمن تبليغ مثبت,سبب آشنايي هرچه بيشتر ديگر مخاطبان آن خواهد شد.
در حال حاضر فكر مي كنم ويژه نامه مزبور در مرحله چاپ قرار گرفته كه دو حالت پيش خواهد آمد,يا از محتويات اين بخش استفاده خواهد شد,بي آنكه كپي رايت آن رعايت گردد,يا اينكه بدون اين بخش به پردازش مطالبي عنوان خواهند نمود كه با ارزشي چندادني نخواهد داشت.البته بهتر است پيش داوري را به زمان بعد از چاپ اين مجموعه موكول نماييم.من در يك پي ام براي ادمين هاي محترم اين موارد را گوشزد نموده بودم,ولي باكس احسان خان كه تا خرخره پر است و knowhow نيز تاكنون جوابي نداده اند.البته اگر اين پست را بخوانند هردو شديدا تكذيب خواهند نمود كه تاكنون چنين پي ام دريافت ننموده اند. :lol:
من حتي صلاح را در اين مي بينم كه اگر ادمين هاي محترم در دادن يك اكانت ايميل كه از واجبات است,خودداري خواهند نمود(چون هنوز در سطح مديريت در حال آمار گيري هستيم)اميدوارم حداقل خود بعنوان مسئول فوروم با دفتر ماهنامه مزبور تماس گرفته و حق استفاده از اين بخش را يادآوري و حقوق آن را نيز محفوظ به ذكر نام فوروم نمايند.فرصتي از اين بهتر؟!
سردبير روزنامه مزبور بمن گفت: اگر شما مسئول فوروم هستيد,چرا فورومتان ايميل اختصاصي ندارد؟
و اگر نيستيد,پس مي توانيد از ادمين هاي خود درخواست نماييد تا با بنده صحبت نمايند.
آخ اگر من ادمين بودم... ;) :lol:
الك جان,اشتها را ميبيني؟! :happy:
line is busy,take it easy

mohsen@mohsen

Registered User
لایک‌ها
0
دستتون درد نكنه خيلي جامع بود
من خيلي استقاده كردم

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از esfandiyar2002 :
الك جان ,اولا كه بسيار ممنونم از تمامي زحماتي كه كشيدي....
دوم اينكه خوب بلي مي توان با ماهنامه عصر ارتباط هم در تماس بود كه براي تهيه مجموعه خودشان از اين سايت هم استفاده نمايند.ولي نمي دانم چرا ادمين هاي محترم از جواب گويي طفره مي روند.جريان هم اين بود كه در صحبتي كه من با مسئول تهيه اين ويژه نامه داشتم و البته مي خواستم بدين طريق نام اين فوروم هم در اين ويژه نامه قيد شود,سردبير روزنامه آدرس اختصاصي مدير اين قسمت را كه الان هم در حال كار بر روي اين موضوع هستم را درخواست نمود تا بيشتر در اين زمينه با من به تبادل نظر بپردازد.ظاهرا ادمين هاي محترم از اين نكته غافل هستند كه پيگيري اين جريان بيشتر براي فوروم و اعتبار كلي آن بسيار مفيد است و ضمن تبليغ مثبت,سبب آشنايي هرچه بيشتر ديگر مخاطبان آن خواهد شد.
در حال حاضر فكر مي كنم ويژه نامه مزبور در مرحله چاپ قرار گرفته كه دو حالت پيش خواهد آمد,يا از محتويات اين بخش استفاده خواهد شد,بي آنكه كپي رايت آن رعايت گردد,يا اينكه بدون اين بخش به پردازش مطالبي عنوان خواهند نمود كه با ارزشي چندادني نخواهد داشت.البته بهتر است پيش داوري را به زمان بعد از چاپ اين مجموعه موكول نماييم.من در يك پي ام براي ادمين هاي محترم اين موارد را گوشزد نموده بودم,ولي باكس احسان خان كه تا خرخره پر است و knowhow نيز تاكنون جوابي نداده اند.البته اگر اين پست را بخوانند هردو شديدا تكذيب خواهند نمود كه تاكنون چنين پي ام دريافت ننموده اند. :lol:
من حتي صلاح را در اين مي بينم كه اگر ادمين هاي محترم در دادن يك اكانت ايميل كه از واجبات است,خودداري خواهند نمود(چون هنوز در سطح مديريت در حال آمار گيري هستيم)اميدوارم حداقل خود بعنوان مسئول فوروم با دفتر ماهنامه مزبور تماس گرفته و حق استفاده از اين بخش را يادآوري و حقوق آن را نيز محفوظ به ذكر نام فوروم نمايند.فرصتي از اين بهتر؟!
سردبير روزنامه مزبور بمن گفت: اگر شما مسئول فوروم هستيد,چرا فورومتان ايميل اختصاصي ندارد؟
و اگر نيستيد,پس مي توانيد از ادمين هاي خود درخواست نماييد تا با بنده صحبت نمايند.
آخ اگر من ادمين بودم... ;) :lol:
الك جان,اشتها را ميبيني؟! :happy:
line is busy,take it easy
خواهش مي كنم.از بقيه ي دوستان هم متشكرم.
والا خوب اونقدر كه از دست من بر ميومد انجام دادم.ايده ي شما هم خيلي جالبه منم موافقم و اميدوارم مديران محترم بهتر از اينها بستر سازي كنند. :)
اگر هم نشد مهم نيست به هر حال صلاح ملك خويش خسروان دانند....

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آقا اين چيزي كه درست كرديد خيلي خوب شده بود !!!! حيفه همينطوري بمونه !!! مخصوصا كه اولش هم كلي اسم از PersianTools هست !

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از شايان :
آقا اين چيزي كه درست كرديد خيلي خوب شده بود !!!! حيفه همينطوري بمونه !!! مخصوصا كه اولش هم كلي اسم از PersianTools هست !
شما پیشنهاد خاصی داری شایان جان؟ استقبال می کنیم:D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
والا پيشنهاد كه ... نه ! يعني همونا كه خودتون گفتيد خوبه به نظر من !

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
والا من نمی دونم این عصر ارتباطات چی چیه؟! آدرسی،وبی،هاتفی :D چیزی ازش نداری!
به هر حال اگه همکاری کردن که یه چیزی اگرم نه همینو سعی می کنم به روز نگه دارم البته با زور!

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از electronic :
والا من نمی دونم این عصر ارتباطات چی چیه؟! آدرسی،وبی،هاتفی :D چیزی ازش نداری!
به هر حال اگه همکاری کردن که یه چیزی اگرم نه همینو سعی می کنم به روز نگه دارم البته با زور!
http://www.ictnews.ir

shahdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از electronic :
از Gt_max عزیز تشکر می کنم که امکان آپلود مطلوب فایل رو واسه م فرام کرد.می تونید از طریق لینک زیر فایل رو دریافت کنید فقط ما رو هم از نظرات سازنده تون محروم نکنید.
در ضمن هر گونه استفاده ی تجاری از این اثر ممنوعه و کل جزوه کاملا" رایگانه.فقط جهت یادآوری بود وگرنه مخاطبهای ما بافرهنگ تر از اینها هستند.
متشکرم.

آقا سلام
خسته نباشي دستت درد نكنه ولي لينكت خرابه

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از shahdad :
آقا سلام
خسته نباشي دستت درد نكنه ولي لينكت خرابه
بله حق باشماست متاسفانه پرشین گیگ قاطی داره اگه جای دیگه ای میشناسید بگید اونجا بذارم من هر چچی به ذهنم میرسه خرابه!

Mpsjavad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
electronic جان شما يه لطفي کن و راهنمای جامع لپ تاپ رو توي هاست هايي که ادرسش رو مينويسم اپلود کن تا دوستان ديگه هم بتونن استفاده کنن . :) ( چون كه سرور پرشينگيگ دون شده :D )

کد:
http://www.free-hoster.cc

و

کد:
http://www.ripway.com/

اولي كه وقتي ثبت نام كني ( ثبت نامش خيلي مفت و مجاني هست ) 500 مگابايت فضا بهت ميده ....

دومي هم 30 مگابايت فظا بهت ميده اما ثبت نامش يه خورده :blink: در كل من توي هر دو تا ثبت نام كردم و از امكانات بي نظيرشون استفاده ميكنم :cool:

در مورد ثبت نام توي هر کدوم از اين ادرس ها اگه مشکلي بود من در خدمتم ..

بالا