برگزیده های پرشین تولز

اونجاهايي كه قبلا رفتم!!!

hamedpro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوتا سوال دارم. يكي اينكه چه جوري ميشه كاري كرد كه وقتي يك لينكي را يه بار رفتم، رنگش با جاهايي كه نرفتم فرق بكنه؟ مثلا تو همين ابزارهاي فارسي جاهايي كه ميريم رنگش آبي كمرنگ ميشه!
و حالا سوال دوم اينكه چه جوري ميشه اين ماجراي عوض شدن رنگ رو زمان دارش كرد. چون الان تا وقتي Clear History نكنيم، رنگ لينكها فرق ميكنه. ولي من ميخوام بفهمم مثلا چه لينكهايي رو توي 24 ساعت گذشته سر زدم.

آقا شرمنده اينقدر انشاي نوشته ام بد شد. ولي فكر كنم معلومه دنبال چي ميگردم!!!
دمتون گرم.
وبلاگتون پربار!

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميبخشی که من دوزاريم کجه، ولی منظورت رو نفهميدم. داری صحبت تغيير صفحهء خودت رو ميکنی، يا جاهايی که تو اينترنت سر ميزنی؟ خوب لينکهايی رو که در عرض ۲۴ ساعت گذشته سر زدی رو ميتونی تو همون History ببينی، لازم نيست هر روز خاليش کنی! رنگشون هم به دلخواه تو نيست، بستگی به سليقهء صاحب صفحه داره!

اگه هم صحبت تغيير صفحهء خودته که بايد بری تو Page Properties (اگه با اديتور کار ميکنی) يا بری توی کد اچ تی ام ال اين فرمان رو پيدا کنی:

[code:1]<body link="#000000" vlink="#000000" alink="#000000">[/code:1]

و به جای اون صفرها شمارهء رنگ ديگه ای بذاری. اولی (از چپ به راست) رنگ لينکه، دومی لينک بازديد شده است، سومی لينکيه که همين الآن که داره کار ميکنه. نميدونم اين حرفها بهت کمکی کرد يا نه.

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رنگشون هم به دلخواه تو نيست، بستگی به سليقهء صاحب صفحه داره!
.
چرا میشه عوضش کرد ، از تو setting خود IE عوض میشه . البته فقط Default رو میتونی عوض کنی و اگه صاحاب سایت حال داده باشه همونی میشه که شما گفتی .

بالا