برگزیده های پرشین تولز

او مرد تنهای شب است - بازگشت حبیب خواننده قدیمی به تهران

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
بابا من گفتم اگه اجازه دادن کنسرت بزاره بگید محمود :دی
خودزنی کردم عجیب lol
محمود جان تصور کن حبیبب خواننده بزرگ تو راهروهای ارشاد از این اتاق به اون اتاق واسه گرفتن مجوز آلبوم داره بدو بدو میکنه ، بیچاره پیرمرد با اون همه ابهت ، حتی تصور کردنش هم سخت و شرم آوره، امیدوارم همچین اتفاقی نیفته
قبل از حبیب ، جواد یساری و گلپا هم اومدن ایران ، گلپا که خیلی راحت تونست آلبوم بده اما یساری نمیدونم چی شد

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
محمود تو با محسن نسبتی داری ؟! :دی
آخه خیلی قد کشیدی :پی

Doom

Registered User
لایک‌ها
789

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
محمود جان تصور کن حبیبب خواننده بزرگ تو راهروهای ارشاد از این اتاق به اون اتاق واسه گرفتن مجوز آلبوم داره بدو بدو میکنه ، بیچاره پیرمرد با اون همه ابهت ، حتی تصور کردنش هم سخت و شرم آوره، امیدوارم همچین اتفاقی نیفته
قبل از حبیب ، جواد یساری و گلپا هم اومدن ایران ، گلپا که خیلی راحت تونست آلبوم بده اما یساری نمیدونم چی شد

یساری سر خیابون ما زندگی می کنه، یه مغازه لوازم خانگی به اسم یساری هم داره. خودش هم روی صندلی با رفقاش کنار در نشسته همیشه! در نتیجه از اولش ایران بود :دی

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
هیچ خواننده ای تو وزارت ارشاد نمیره !
همشون امتیاز آلبومشون رو میفروشن به شرکت های پخش و اونا هم با باند بازی مجوزشو میگیرن و این وسط یه سود تپل گیرشون میاد ;)

محمود هم راست میگه . جواد یساری از اولش هم ایران بود . فقط چند تا کنسرت داشت اونور

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا چرا مجوز نمیدن از خداشون هست که این خواننده ها بیان مثلا سعید پور سعید مگر نبود بهش مجوز دادن یه کاست هم داد بیرون و آهنگ قدیمی روی سر دری کوچه رو هم تو همون کاست دوباره اجرا کرد حالا حبیب دیگه جای خود داره

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

منم امیدوارم بزارن بخونه حبیب واقعا آهنگ های زیبایی داره .

(البته به قول یکی از دوستان حبیب یکی از س ی اس ی ترین خواننده های ایرانه)

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
هیچ خواننده ای تو وزارت ارشاد نمیره !
همشون امتیاز آلبومشون رو میفروشن به شرکت های پخش و اونا هم با باند بازی مجوزشو میگیرن و این وسط یه سود تپل گیرشون میاد ;)

محمود هم راست میگه . جواد یساری از اولش هم ایران بود . فقط چند تا کنسرت داشت اونور
من نمیدونستم ، فکر میکردم طرف خودش هلک و هلک پا میشه میره دنبال مجوز آلبومش ...
در مورد یساری هم من دو تا نوار کاست دارم از همون کنسرت ها ، چند سال پیش هم یه خبرهایی بود از بیرون دادن یه آلبوم که فکر کنم واسه همین من به اشتباه افتادم
از محمود عزیز معذرت میخوام ، سلام ما رو به آقای یساری برسون ، بهش بگو ما یه زمانی با ترانه " یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه جوون خسته بود که دلش شکسته بود" خیلی حال میکردیم مخصوصا وقتی تو پیکان گوش میکردیم :happy:

radium

Registered User
لایک‌ها
4
اگه بهش مجوز بدن من حتما می رم کنسرتش

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
اگه بهش مجوز بدن من حتما می رم کنسرتش
:دی
یه ماه دیگه عصار کنسرت داره من 5 تا بلیط میخواستم بگیرم کلی بدبختی کشیدم :دی
اگه احیانا بهش مجوز بدن یه روزه بلیط های 10 تومنیش هم تموم میشه ، چیزیش به شما نمیرسه :دی

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
:دی
یه ماه دیگه عصار کنسرت داره من 5 تا بلیط میخواستم بگیرم کلی بدبختی کشیدم :دی
اگه احیانا بهش مجوز بدن یه روزه بلیط های 10 تومنیش هم تموم میشه ، چیزیش به شما نمیرسه :دی
بلیت کنرست عصار چنده؟

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
وای .... اگر کنسرت بذاره چی میشه ....
به به ! به به !

یه درخت خشک و بی برگ میونه کویر داغ .... توی ته مونده ی ذهنش نقش پررنگ یه باغ .... http://www.pic4ever.com/images/flat.gif

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بالا