برگزیده های پرشین تولز

اينترنت،نعمت يا لعنت!

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
تفريحم پاي اينترنته! غم و غصه ام پاي اينترنته!خوشحاليم و ... خلاصه آخر شب معمولا در حالي كه دارم دستم رو به زور از روي كيبورد كنار مي كشم!!!!!‌ خودم رو روي تخت مي ندازم و مي خوابم !!

اول که داشتم می خوندم فکر کردم برنامه روزانه خودم هست!!!!!!!!!!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
به ما گفتن یک چیزه خفن و باحالی اومده به نام اینترنت یک بار استفاده کنی عاشقش می شی
294.gif

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
آخييييييييييييييييش!!
وقتي آدم تنهاست احساس مي كنه پيش بقيه تابلو شده :D اما وقتي ميبينه اين همه مثل خودشن كلي اميدوار ميشه :lol:

روزي 16 ساعت پاي كامپيوتر بودن و ناهار رو توو سيني پاي مانيتور خوردن :p ...

مي تونم امشب رو بدون عذاب وجدان بخوابم :p

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
آخييييييييييييييييش!!
وقتي آدم تنهاست احساس مي كنه پيش بقيه تابلو شده :D اما وقتي ميبينه اين همه مثل خودشن كلي اميدوار ميشه :lol:

روزي 16 ساعت پاي كامپيوتر بودن و ناهار رو توو سيني پاي مانيتور خوردن :p ...

مي تونم امشب رو بدون عذاب وجدان بخوابم :p

ای بابا ! منو که اینجا می خواستن بفرستن از این بیمارستان های ترک اعتیاد اینترنت ، که خوشبختانه این بیمارستان های ای نواحی بسته شد :lol::lol:

هیچ کی ما رو درک نمی کنه ! همه فکر می کنن ما معتادیم ! بعدم جالبیش اینه همه میان میگن چت میکنی ؟!
بر فرض هم چت کنی ! یکی با یک نفر چت میکنه سر یک موضوع خاص . یک نفر هم میره لاس میزنه :lol::lol:
بیخیال بابا
اینترنت رو عشقه

(شما که خوبی ؛ من تو حمام هم که میرم لپتاپ باهام هست ؛ اهنگ میزارم ، شبا هم مثل عروسک تو بغلم هست وقتی می خوابم 7-11 صبح در واقع ) :f34r:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دوشت ناباب. پهنای باند خوب
این شد که کار ما به اینجا کشید.
294.gif

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان، منم وضعیّتم مثل شماهاست....
ولی نمی دونم چرا احساس می کنم با اینترنت مشکل پیدا کردم. (از سال2001 تقریباً هر روز online هستم.)

دیگه از اینترنت مثل سابق خوشم نمیاد، با اینکه مهارت فوق العّاده در این زمینه پیدا کردم و بدون اینترنت هیچ هستم.
امّا ناراحتم، احساس می کنم عمرم به هدر رفته.... کــــــــــــمــــــــــــک....

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
حاضر .

پ ن : من هم خیلی اوضام خرابه . اگر بتونیم تعادل برقرار کنیم . و زندگی بیرون از نت رو سامان بدیم اومدن تو نت هیچ اشکالی نداره .

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دارم ليست اسامي رو تيك مي زنم ها :happy:،به غايب ها هم بگين بيان:D غيبتي 2 نمره كم ميشه ها :p!

...ولی نمی دونم چرا احساس می کنم با اینترنت مشکل پیدا کردم.
... دیگه از اینترنت مثل سابق خوشم نمیاد، با اینکه مهارت فوق العّاده در این زمینه پیدا کردم و بدون اینترنت هیچ هستم...​
دقيقا حرفم همينه! اون روزي به يكي مي گفتم اينترنت برام شده مثل پيتزا!‌خيلي دوستش دارم ها! اما يه مدته به زور مي خورم!‌با بوش مست ميشم مي رم سفارش مي دم! اما وقت خوردنش كه مي شه انگار...

ای بابا ! منو که اینجا می خواستن بفرستن از این بیمارستان های ترک اعتیاد اینترنت ، که خوشبختانه این بیمارستان های ای نواحی بسته شد :lol::lol:
...
(شما که خوبی ؛ من تو حمام هم که میرم لپتاپ باهام هست ؛ اهنگ میزارم ، شبا هم مثل عروسک تو بغلم هست وقتی می خوابم 7-11 صبح در واقع ) :f34r:
منم هميشه مي گم از اينكه توو ايرانم خوشحالم :D چون بيمارستان ترك اعتياد اينجور چيز هارو نداره :p
تاحالا كسي من رو بدون لپ تاپك نديده!‌ديگه اينهاشم مي نوشتم صحيح نبود!!!‌ولي الان مجبورم كردين شفاف سازي كنم!!‌:D يه بار يكي از بچه ها با ماشين اومد دنبالم بريم كوه !‌ پايه كوه خشكش زده بود !!‌ داد زد كمك خواست مردم اومدن دست و پاك رو گرفتن لپ تاپم رو از دوشم گرفتن گزاشتن صندوق عقب ماشين درش رو قفل كردن ! گقتن ديگه كوه رو بيخيال شو :p اگه PDAم كمرم بنود عمرا رضايت به اين خفت نمي دادم!‌البته الان مدتهاست ديگه كوه نمي رم :lol:

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دیگه از اینترنت مثل سابق خوشم نمیاد، با اینکه مهارت فوق العّاده در این زمینه پیدا کردم و بدون اینترنت هیچ هستم.
امّا ناراحتم، احساس می کنم عمرم به هدر رفته.... کــــــــــــمــــــــــــک....

منم یه مدتی همچین حسی داشتم تا اینکه با لاخره ترک کردم.فقط باید خودت بخوای تا بتونی ترک کنی.سعی کن از سیستمت دور باشی .واسه خودت برنامه ریزی کن که مثلا روزی5ساعت از ساعت فلان تا فلان توی نت باشم , ساعات غیر از اون هم با کارایی که برات جذاب سر خدتو گرم کن.فقط اون مثلا 5 ساعت رو تو روز واسه خودت تقسیم کن نه اینکه همه 5 ساعت رو یه دفعه بری. بعدشم آروم آروم ساعت ها ی استفادتو کم کن. بعد از یه مدت می بینی که چقدر آرامشت بیشتر شده و چقدر لذت های دیگه تو زندگیت داشتی و ازشون غافل بودی و چقدر وقتهای آزاد بیشتری داری...
امیدوارم موفق باشی:)

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
دارم ليست اسامي رو تيك مي زنم ها :happy:،به غايب ها هم بگين بيان:D غيبتي 2 نمره كم ميشه ها :p!

دقيقا حرفم همينه! اون روزي به يكي مي گفتم اينترنت برام شده مثل پيتزا!‌خيلي دوستش دارم ها! اما يه مدته به زور مي خورم!‌با بوش مست ميشم مي رم سفارش مي دم! اما وقت خوردنش كه مي شه انگار...

منم هميشه مي گم از اينكه توو ايرانم خوشحالم :D چون بيمارستان ترك اعتياد اينجور چيز هارو نداره :p
تاحالا كسي من رو بدون لپ تاپك نديده!‌ديگه اينهاشم مي نوشتم صحيح نبود!!!‌ولي الان مجبورم كردين شفاف سازي كنم!!‌:D يه بار يكي از بچه ها با ماشين اومد دنبالم بريم كوه !‌ پايه كوه خشكش زده بود !!‌ داد زد كمك خواست مردم اومدن دست و پاك رو گرفتن لپ تاپم رو از دوشم گرفتن گزاشتن صندوق عقب ماشين درش رو قفل كردن ! گقتن ديگه كوه رو بيخيال شو :p اگه PDAم كمرم بنود عمرا رضايت به اين خفت نمي دادم!‌البته الان مدتهاست ديگه كوه نمي رم :lol:

من همیشه تو کیف کولیم هست و همه جا با منه ، pda من که شکست چند مدت پیش ؛ می خواهم htc kaiser بگیرم ...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ديروز رفتم يه چرتكه خارجي خوب بگيرم تعداد افرادي كه حاضر مي زنن رو بشمرم!‌ فكر كردم اگر روز اول حاضر اينقدر باشه خدا به داده اينكه چند روز بگزره برسه! اما مثل اينكه خدارو شكر تعداد همينقدر بيشتر نيست! :D

ثلث اول سال اول ابتدايي شمارش اعداد بزرگتر از اين رو ياد مي گيريم :lol:

بالا