برگزیده های پرشین تولز

اينم شد تيم ملی آخه

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بابا آخه چه وزشه..چرا بايد تيم ملّی ما اين قد بد بازی کنه..اونم با تمام
بازيکنان اصلی واقعاً جای تأسف داره...به نظر من برانکو بدرد تيم ملی نمیخوره..همش
داره به بازيکنان اصلی بازی میده..وقتی بازيکنان اصليم هميشه
تو زمين باشن پيشه خودشن میگن که ما که هميشه هستيم ديگه واسه چی
خودمونو پاره کنيم....باور کنيد هيچ کدوم از بازيکنان اصلی ما تلاش
واسه پيروزی نکردن...به نظر من تيم ملی بايد توش همش رقابت باشه..ما اين همه
بازيکن خوب تو ليگ داريم که بايد بيان 5 دقيقه نهايت 10 دقيقه
واسه تيم مليشون بازی کنن..آخه خداييش انصافه...ما خودمون
بهتريين مربيارو تو ليگمون داريم
چرا بايد همش دنبال برانکو باشيم...همين آقای رسول کربکندی مربی
ذوب اهن خداييش مربی خوب و کار کشتييه
ما داريم به عينه میبينيم که ذوب اهن تو چند سال گذشته
هميشه جزوه 3 تيم بالای جدول بوده..چرا نبايد اييشونو واسه
مربيگری مهک بزنيم...واقعاً من وقتی اين بازی يای ضعيف تيم ملی میبينيم
پيشه خودم میگم ای کاش به جام جهانی نمیرفتيم...ما با اين تيمای ضعيف داريم اين قدر
بد بازی میکنيم..چه برسد به هال تيمهای درجه 1 اروپا و امريکا..واقعاً جای
تاً سف داره بريم جام جهانی بد با 5&6تا گل تو يه بازی بدرقه بشيم..مثله
عربستان که تو جام جهانی 2002 جز اين که ابروی کشور ش و اسيارو برد
چيزه ديگيی در بر نداشت...اگه قرار اونجری بشه تيم 100 سال سياه به جام جهانی نره
سنگينتره
امروزم دست داور درد نکنه که دوتا پنالتی واسه ما گرفت تا برانکو نفس راحت بکشه
اين برانکو تا ازش انتقاد میکنی...مياد میگه من ایران بردم جام جهانی
کار بسيار بزرگی کردم...چرا اون موقع از
من تقديرو تشکر نکرديد...
به نظر من تو اين گروهی که ما بوديم و به جام جهانی صعود کرديم اگه مربيم نداشتيم
ما از گروهمون به عنوان تيم دووم میيمديم بالا....فک
کرده کار شاقه ای کرده
که تو اين گروه اسون مارو برده جام جهانی....به نظر من ما با برانکو به هيجا
نخواهيم رسيد...و به اين حرفه من خواهيد رسيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
ربطی به برانکو نداره

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
درسته. چيزي كه من هم تو تيم ديدم اين بود كه حس رقابت و انگيزه تو تيم به چشم نمي خورد. بازي تداركاتي براي همينه كه حس رقابت و انگيزه بيشتر بشه و تيم با تلاش بازيكناش هماهنگ بشه نه اينكه مثل بازي اخير هيچ چيزه قشنگي نبينيم .
اصلا حال نكردم با بازي.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چطور ربطی به برانکو نداره..من ميتونم از شما بپرسم که تيم ملّی ما چرا
اين قد بد بازی میکنه...

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
این دادکان چی ميگه؟ عجب حمايتی کرد مرتيکه لنگی

من بارها گفتم که تاريخ مصرف برانکو تموم شده ، آقای برانکو يه زمانی خوب بود ولی ديگه برای تيم ملی جواب نميده بايد مثل زباله انداختش دوووور

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
اشتباه برانکو این بود که برای بار دوم با ایران قرارداد بست !
هر تیمی دوره فراز و فرودی داره ،اگه با هر شکست قرار بود مربی عوض بشه اریکسون سالها قبل باید از انگلیس اخراج میشد!اون موقع ها هم انگیس درست حسابی بازی نمیکرد و بکهام بدترین بازیکن انگلیس بود ولی اریکسون موند تا آرژانتین رو ببره!حتما همه شما اون بازی رو دیدید.
مثل عربا فکر نکنید ، همیشه بازیکنای بزرگ ما تیمای کوچیک رو دست کم میگیرن و نتیجش میشه شکست به مقدونیه ولی جلوی تیمای بزرگ درست بازی میکنن

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از Reza364 :
اشتباه برانکو این بود که برای بار دوم با ایران قرارداد بست !
هر تیمی دوره فراز و فرودی داره ،اگه با هر شکست قرار بود مربی عوض بشه اریکسون سالها قبل باید از انگلیس اخراج میشد!اون موقع ها هم انگیس درست حسابی بازی نمیکرد و بکهام بدترین بازیکن انگلیس بود ولی اریکسون موند تا آرژانتین رو ببره!حتما همه شما اون بازی رو دیدید.
مثل عربا فکر نکنید ، همیشه بازیکنای بزرگ ما تیمای کوچیک رو دست کم میگیرن و نتیجش میشه شکست به مقدونیه ولی جلوی تیمای بزرگ درست بازی میکنن
درسته. بد بازي كردن تيم ملي بخاطر برانكو نبود. بلكه بازيكنها بودن كه انگيزه نداشتن و تيم مقابل رو دست كم ميگرفتن. اصلا بازي انگار يه جور وقت تلف كردن براشون بود.
حالا اين چه ربطي به برانكو داره.؟

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
آخه بد بختيه مام اينه که از تيمای بزرگم هميشه میبازيم...شايد کمی خوب بازی کنيم
ولی آخر بازی هميشه تيمه مقابل برنده بوده

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
ربطی به برانکو نداره

پس به عمه ی بنده که خیلیم خوب مونده ربط داره. دیگه نباید شورشو در آورد . نه مثل اون عربا نه مثل ما . داره تر میزنه به تیم . بهترین مربی دنیام بود تا حالا عوضش کرده بودن.چه معنی داره هی تر بزنه و هی بگیم ما که مثل عربا نیستیم!!!خداییش اینا که به تیم درپیت شفیلد یونایتد انگلیس پدر سگ میبازن و 3 تا میخورن فردا برن جام جهانی از تیمای قوی 9 تا میخورن(تجربه ی عربستان رو نباید دست کم گرفت.همین پریروزم امارات 9 تا از برزیل خورد.)

بازیکنام تقصیر دارن!!!! . بله معلومه وقتی عنایتی تولیگ بهترین گلزن میشه دعوتش نمیکنه و جای اون زندی و کوفت و زهرمارو که تو تیمشون 90 دقیقه نیمکت نشینن رو دعوت میکنه آقایون امر بهشون مشتبه میشه و در عالم کو... گشادی سیر و سلوک میفرمایند. اگر هم به این نوع بازی کردن اینا بی غیرتی نگیم حداقلش اینه که تو ناخودآگاهشون فکر میکنن هر طور بازی کنن کسی چیزی بهشون نمیگه.

همین منچستر یونایتد بی پدر و مادر چندین بازی بود فقط تر میزد اما اون یارو روی کین یه مصاحبه کرد و همه ی بازیکنا رو به لجن کشید .همین کار باعث شد اینا تو بازی بعدیشون چلسی رو که چهل و چندتا بازی پشت سر هم نباخته بود , 1-0 شکست دادن.اونوقت تو تیم ما انگار نه انگار.

خداییش این یارو چیکار کرده توتیم ملی . دیگه یه پاس دادن که کاری نداره . یه بچه کوچولوی آموزش دیده هم میتونه صد تا پاس درست بفرسته.اما توتیم ملی ما انگار یارو نمیدونه توپ چیه.خداییش تا حالا دیدید اینا بتونن چند تا پاس درست حسابی بدن . آخه از پاس دادن که راحت تر نداریم. چطوره بازیکنا تو تیم باشگاهیشون خوب بازی میکنن اما توتیم ملی یه چیزی پایینتر از صفر میشن؟؟؟؟؟!!!!!!! نمونش همین مهدوی کیا که تو هامبورگ به اون خوبی بازی میکنه.به قول اون دوستمون این تیم با این بازیکناش اگه مربیم نداشت حداقل به عنوان تیم دوم سعود میکرد.خداییش یه نگاه به بردای تیم ملی بندازین.صدی نودشو باضربه آزاد تونستن ببرن.حالا هی بگین این یارو پرفیسوره . نمیدونم کلی چیز تو اونجاشه و این حرفا.ببینین دیگه چه گندی زدن که صدای برره ایهام در اومد.:wacko:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ghizh :
پس به عمه ی بنده که خیلیم خوب مونده ربط داره. دیگه نباید شورشو در آورد . نه مثل اون عربا نه مثل ما . داره تر میزنه به تیم . بهترین مربی دنیام بود تا حالا عوضش کرده بودن.چه معنی داره هی تر بزنه و هی بگیم ما که مثل عربا نیستیم!!!خداییش اینا که به تیم درپیت شفیلد یونایتد انگلیس پدر سگ میبازن و 3 تا میخورن فردا برن جام جهانی از تیمای قوی 9 تا میخورن(تجربه ی عربستان رو نباید دست کم گرفت.همین پریروزم امارات 9 تا از برزیل خورد.)

بازیکنام تقصیر دارن!!!! . بله معلومه وقتی عنایتی تولیگ بهترین گلزن میشه دعوتش نمیکنه و جای اون زندی و کوفت و زهرمارو که تو تیمشون 90 دقیقه نیمکت نشینن رو دعوت میکنه آقایون امر بهشون مشتبه میشه و در عالم کو... گشادی سیر و سلوک میفرمایند. اگر هم به این نوع بازی کردن اینا بی غیرتی نگیم حداقلش اینه که تو ناخودآگاهشون فکر میکنن هر طور بازی کنن کسی چیزی بهشون نمیگه.

همین منچستر یونایتد بی پدر و مادر چندین بازی بود فقط تر میزد اما اون یارو روی کین یه مصاحبه کرد و همه ی بازیکنا رو به لجن کشید .همین کار باعث شد اینا تو بازی بعدیشون چلسی رو که چهل و چندتا بازی پشت سر هم نباخته بود , 1-0 شکست دادن.اونوقت تو تیم ما انگار نه انگار.

خداییش این یارو چیکار کرده توتیم ملی . دیگه یه پاس دادن که کاری نداره . یه بچه کوچولوی آموزش دیده هم میتونه صد تا پاس درست بفرسته.اما توتیم ملی ما انگار یارو نمیدونه توپ چیه.خداییش تا حالا دیدید اینا بتونن چند تا پاس درست حسابی بدن . آخه از پاس دادن که راحت تر نداریم. چطوره بازیکنا تو تیم باشگاهیشون خوب بازی میکنن اما توتیم ملی یه چیزی پایینتر از صفر میشن؟؟؟؟؟!!!!!!! نمونش همین مهدوی کیا که تو هامبورگ به اون خوبی بازی میکنه.به قول اون دوستمون این تیم با این بازیکناش اگه مربیم نداشت حداقل به عنوان تیم دوم سعود میکرد.خداییش یه نگاه به بردای تیم ملی بندازین.صدی نودشو باضربه آزاد تونستن ببرن.حالا هی بگین این یارو پرفیسوره . نمیدونم کلی چیز تو اونجاشه و این حرفا.ببینین دیگه چه گندی زدن که صدای برره ایهام در اومد.:wacko:
پست آقا رضا رو بخون تا بفهمی چرا به برانکو ربطی نداره
تفکر عربی رو باید ریخت دور .ضمن اینکه بازیکنا بد بازی میکنن وگرنه مربی که رب گوجه نیست تاریخ مصرفش تموم بشه

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ghizh :

شما هم صحبتهای خودتو بخونی می بینی جز پاراگراف اول همش در مورد بازیکناست
الآن میگی قلعه نوعی بیاد مربی بشه عزیز دل ؟ نمیشه که تا ایران رفت جام جهانی همون موقع برانکو بگنده که !
همش تقصیر بازیکناس که نمی دونم چرا ولی دارن بدون هماهنگی و بد بازی میکنند

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
پست آقا رضا رو بخون تا بفهمی چرا به برانکو ربطی نداره
تفکر عربی رو باید ریخت دور .ضمن اینکه بازیکنا بد بازی میکنن وگرنه مربی که رب گوجه نیست تاریخ مصرفش تموم بشه

آخه جیگر اون تقصیری که میندازی به گردن بازیکن در اصل دست پرورده ی مربیه که با اون سیاستای جذب بازیکنش بازیکنای فعلی تیم رو ک..ن گشاد کرده.:wacko: هر دفعه میشنوه یه بازیکن ایرانی الاصل تو یه تیم دسته هشتمی خارجی بازی میکنه میخواد بره بیاردش تیم ملی (مسافرتاش و خوش گذرونیاش که از جیب ما میدن بهش بماند).اما اگه یکی تو لیگ خودمون بهترین هم باشه یا نمیاردش یا 30 ثانیه مونده به آخر بازی میفرستدش تو زمین.:wacko: :wacko: :wacko:

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
شما هم صحبتهای خودتو بخونی می بینی جز پاراگراف اول همش در مورد بازیکناست
الآن میگی قلعه نوعی بیاد مربی بشه عزیز دل ؟ نمیشه که تا ایران رفت جام جهانی همون موقع برانکو بگنده که !
همش تقصیر بازیکناس که نمی دونم چرا ولی دارن بدون هماهنگی و بد بازی میکنند

چرا که نه مطمئن باش حتی اگه علی دنبه رم بیارن تیم بهتر نتیجه میگیره تا این یارو. در ضمن ببین چند تا بازی رو باختیم هیشکی (به جز روزنامه هایی که مضخرف نوشتن جزئی از فلسفه ی وجودیشونه) صداش در نیومد اما الان دیگه گند کار در اومده. یه نیگا به تیمهای دنیا بنداز بعد هی بیا بگو عرب بازی در نیارید مگه همین رئال مادرید نبود وقتی دید با این برزیلیه به جایی نمیرسه عوضش کرد یا هزاران مورد دیگر که متاسفانه در خاطرم نیست.:blink: :wacko:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
ببین جناب غیژ چند تا مورد هست
مربی برزیلی تیم رئال یک فصل نتیجه نگرفت . یک فصل باخت . یک فصل مثل پرسپولیس عمل کرد . قبلشم هیچ افتخاری
با تیمش کسب نکرده بود .
اما ما با برانکو از 6 تا بازی 4 تاش رو باختیم نه یک فصل . قبل از این هم کلی افتخار باهاش کسب کردیم . کلی قشنگ بازی
کردیم و ....
در ضمن اگر منظورت زندیه که انصافا خیلی خوب بازی میکنه و تیمش هم دسته هشتمی نیست !
برانکو هم اشتباه زیاد داره ! یکم باید رو سیستمش و روی بازیکناش مانور بده و خودشو کمی نرم کنه . من با شما در مورد
عنایتی موافقم اما در مورد تعویض مربی نه .
شما هم اگر نگران پولاتونین که رفته تو جیب این آقا و این آقا رفته فلان کشور حموم آفتاب گرفته ! بحثش جداست

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
اصلا بحث مربی ایرانی که راه انداختن از پایه غلطه!
شما کدوم مربی ایرانی رو فکر میکنید اگه بشه سرمربی بتونه درست کار کنه ؟ هرکی رو دعوت کنه میگین عزیز کردس هر کی رو هم دعوت نکنه میگید چون تو تیم رقیبه دعوت نکرده
همین رجب زاده که واسه دعوت کردنش اینهمه بحث بود اگه کربکندی سرمربی تیم ملی بشه و رجب زاده رو دعوت بکنه همه میگن که از تیم خودش بازیکن دعوت کرده و پارتی بازیه!
این بحثها همش سیاسیه و متاسفانه ما همیشه تو تله سیاست میوفتیم
31.gif

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
نظرتون راجع به علی پروين چيه؟ به هر حال کارنامه درخشانی داره

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
ببین جناب غیژ چند تا مورد هست
مربی برزیلی تیم رئال یک فصل نتیجه نگرفت . یک فصل باخت . یک فصل مثل پرسپولیس عمل کرد . قبلشم هیچ افتخاری
با تیمش کسب نکرده بود .
اما ما با برانکو از 6 تا بازی 4 تاش رو باختیم نه یک فصل . قبل از این هم کلی افتخار باهاش کسب کردیم . کلی قشنگ بازی
کردیم و ....
در ضمن اگر منظورت زندیه که انصافا خیلی خوب بازی میکنه و تیمش هم دسته هشتمی نیست !
برانکو هم اشتباه زیاد داره ! یکم باید رو سیستمش و روی بازیکناش مانور بده و خودشو کمی نرم کنه . من با شما در مورد
عنایتی موافقم اما در مورد تعویض مربی نه .
شما هم اگر نگران پولاتونین که رفته تو جیب این آقا و این آقا رفته فلان کشور حموم آفتاب گرفته ! بحثش جداست

خدا رو شکر بالاخره تموم حرفای مارو تو این برنامه ی فردوسی پور گفتن.:blink:
اولا بعرضم که بنده از اول منظورم تعویض مربی نبود و اگه اسمی هم بردم بخاطر جبهه گیری شما بود.:hmm:
بلکه منظور وارد کردن یک شوکی چیزی به تیمو مربیش و اینکه یه تشری بشون برن تا از خواب بیدار شن.نمونشم همون بالا منچستر که من خیلی ازش بدم میاد رو مثال زدم.

در ثانی منظورم هم زندی و امثالهم هست وهم اون بازیکنه که گفتن تو هلنده و برانکو گفت میخوام برم بازیشو ببینم.فکر کنم یکی دو تا دیگم بودن.

ثالثا من اصلا اسمی از عنایتی یا غیره نبردم باوجودیکه عنایتی یکی از همون افراده.خیلی بازیکنای هستن که لیاقت بازی تو تیم ملیو دارن نمونش چندین بازیکن از تیمهایی که در صدر جدول لیگ هستند.

رابعا معلومه که نگرانه پول خودمو مردمم.:( دیشب که تو نود نشون داد این بابا رفته فردرش هافن آلمان که واسه ما محل کمپ تعیین کنه کلی سوختم.چند وقت پیشم با پول فدراسیون پاشد رفت بازی یوونتوس-بایرن و بازی کریمی رو ببینه که تو اون بازی اصلا کریمی رو به زمین نفرستادن.حتما خودت میدونی این مسافرتا چه هزینه ی هنگفتی داره و بودجشم از کجا تعیین میشه!!!:( :(

خامسا روزنامه های ورزشیمون جز مضخرف نویسی استفاده ی دیگه ای ندارن.و معلوم نیست با کیا سرو سر دارن؟؟؟؟
169.gif

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نظر من ما بايد به بهترين بازيکنان ليگمون فرصت بازی کردن تو تيم ملی برای 2&3
تا بازی داده بشه..با 5 دقيقه و 10 دقيقه کسيرو نمیشه مهک زد...بايد
ما اين بازيکنان تو تيم ملّی جا بندازيم..کسی که مياد تو 3 دوره متوالی
از لها ظ گل اول يا دوم میشه پس مطمئن باشيد بازيکنه پر استداديه تو
زمينه گل زدن...و به طور هتم ميتونه واسه تيم مليشم گل زنی کنه
برانکو به نظر من خيلی ترسو..........

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
بنظرم بهتره این بحث رو با توجه به برنامه ی 90 ـی که حرف همه ی ما بود دیگه ادامه ندیم

بالا