برگزیده های پرشین تولز

اين ويروسه؟؟ اسمش چيه؟؟

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ماجرا از اينجا شروع شد كه يه بار كه تو اينترنت بودم يه دفعه اكسپلورر شروع كرد به پيج باز كردن و همين جور ميرفت بالا كه به هر زوري بود دي سي شديم و درست شد.
قضيه رو گذاشتيم به حساب قاط زدن كامپيوتر ولي....
چند روز پيش داشتم با اينترنت اكسپلورر كار ميكردم كه يه دفعه تمام پيجهايي كه باز كرده بودم نوشته هاش تبديل شد به ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink:
وقتي ريفرش ميكردم درست ميشد و بعد از چند ثانيه دوباره همون آش و همون كاسه.
در حالي كه وقتي نگاه ميكردم انكودينگ صفحه همچنان يونيكد بود.
ويندوز رو عوض كرديم و الان كه در خدمتتونم يه مشكل عجيب ديگه!!
اومدم تو همين پرشين تولز وقتي زدم نوشته هاي جديد لينك شد به ساين ORKUT گفتم به گمونم اينجا رو يكي داره هك ميكنه.!!
بعد زدم جي ميل رفت تو ياهو و ديگه خودتون تا تشو برين ديگه.
مك آفي عزيزتر از جانمم كه انگار خيال اپديت شدن نداره.
خلاصه ما مونديم اين چيه.
كسي ميدونه؟؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
منم يه مشكلي مثل تو دارم و نميدونم چه ويروسي گرفتم
من دیروز ویندوز ایکس پی نصب کرم وقتی که ویندوز میاد بالا میزون بعد از ده دقیقه یک پیغام میاد که اگر تو بازی هم باشم از بازی میاد بیرون
من همیشه با ایکس پی کار میکنم تا حالا اینجوری نشده بود فقط چند ماه پیش همین پیغام میومد که از یکی از برنامه ها بود که تو درایو آخرم بود که اون برنامه رو پاک کردم دیگه اون پیغام نیومد اگر پاک نمیکردم همیشه میومد ولی اینبار یه کم فرق میکنه این پیغام یکبار بیشتر نمیاد وقتی ببندمش دیگه نمیاد . اینجور که من سرچ کردم فهمیدم که ویروس هست ولی هیچ کاری نداره . راستی من آدرسش رو تو هارد خودم پیدا کردم حتی پاک هم کردم ولی وقتی دوباره کامپیوتر رو روشن کنم اون میاد بعدشم اون چند تا فایلی رو هم که داره خودش پاک میکنه دیگه هم نماید
آدرسش هم اینجاست D:\Documents and Settings\Ebru Gundes\Local Settings\Temp
که همون تمپ هست
هر چی تو تمپ هست رو پاک میکنم ولی این ویروس ول کن نیست دوباره میاد
اسمه اون فایلهاش هم اینه WER1.tmp.dir00 WER1.tmp appcompat manifest svchost.exe.hdmp svchost.exe.mdmp
راستش نمیدونم چی کار کنم ولی به نظرم ایراد از یک برنامه هست که تو یک درایو دیگه هست چون تمپ فقط مربوط به درایو ویندوز نیست ..... من نمیدونم این ایراد رو از کجا پیدا کنم اگر شما میتونید من رو راهنمایی کنید ممنون میشم
راستی این پیغام همچین اسمی داره Generic Host Process For Win32 Services
Generic Host Process For Win32 Services Has Encountered a Problem and Needs to Close . We are sorry for the inconvenience .
if you were in the middle of something the information you were working on might be lost
szAppName : svchost.exe szAppVer : 5.1.0.0 szModName : svchost.exe
szModVer : 5.1.0.0 offset : 00001432

بالا