برگزیده های پرشین تولز

اکانت ماهانه رپید شیر { 5700 تومن } تضمینی

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
آقا اگه اکانت داری شرایط را ارسال کنید.

Anaykh

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
دوست عزیز هنوز اکانت داری ؟

khalijcenter

Registered User
لایک‌ها
9
شماره حساب لطفا
بعد من ماهیانه تعداد خاصی مثلا هر ماه 5 تا 10 اکانت بخوام تخفیف هم قائل میشی شرایط رو واسم پ خ کن
ممنون

mstf666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر اکانت دارید شماره حساب رو پخ کنید !

cryptex

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون می شم اگه شرایط رو برای من ارسال کنید.

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من 1 اکانت می خوام
لطفا" مشخصات را برای من ارسال کنید
با تشکر

aryavirgin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 1 اکانت می خوام
لطفا" مشخصات را برای کارت به کارت کردن من ارسال کنید
با تشکر

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
به حمد الله باز تایپک رو بالا میاریم . البته اینسری با سری های قبل یه میزانی حساسیت فروش اکانت در رپید بالا رفته . به این نحوه که این 15 روز اخیر رپید شیر نسبت به اکانتهایی که مسئله کپی رایت رو رعایت نکردن ، دست به پاک سازی کرده . که قاعدتا اکانتهای مرجع ما هم از این داستان مستثنی نخواهد بود .

حالا با این وصف ، ما اکانت رو به مشتری به صورت کامل تحویل میدیم ، مشتری هم می بایست بعد از تحویل اکانت سریعا پسورد و ایمیل رو عوض و اکانت رو قفل کنه یعنی دیگه صاحب تمام و کمال اکانت خودش هست و خودش. بعد از اون اگه به هر نحوی اکانت بلاک یا هر بلایی سرش بیاد ، دیگه ما به هیچ وجه جوابگو نیستیم .

بس با توجه به این مسئله دوستانی لطف کنن و تقاضای اکانت بدن که تا حدودی از بلاک شدن یکباره اکانتشون شاکی نباشن .

طی این نوشته ، بنده اتمام حجت رو با تمام دوستان تمام میکنم که درخواست اکانت بعد از این پست ، به منزله تایید شرایط جدید فروش هست ، و من بعد اگه مشکلی برای اکانتتون بعد از تحویل تمام و کمال از ما پیش اومد ، از ما شاکی نباشید .

چون شرایط تا حدودی جدید هست ، بس برای دوستانی که قبل از این تاپیک درخواست دادن ، شرایط ارسال نمیشه . چون می بایست با توجه به شرایط جدید تصمیم گیری بکنن . این پست رو هم توی امضام هم قرار دادم.

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
به حمد الله باز تایپک رو بالا میاریم . البته اینسری با سری های قبل یه میزانی حساسیت فروش اکانت در رپید بالا رفته . به این نحوه که این 15 روز اخیر رپید شیر نسبت به اکانتهایی که مسئله کپی رایت رو رعایت نکردن ، دست به پاک سازی کرده . که قاعدتا اکانتهای مرجع ما هم از این داستان مستثنی نخواهد بود .

حالا با این وصف ، ما اکانت رو به مشتری به صورت کامل تحویل میدیم ، مشتری هم می بایست بعد از تحویل اکانت سریعا پسورد و ایمیل رو عوض و اکانت رو قفل کنه یعنی دیگه صاحب تمام و کمال اکانت خودش هست و خودش. بعد از اون اگه به هر نحوی اکانت بلاک یا هر بلایی سرش بیاد ، دیگه ما به هیچ وجه جوابگو نیستیم .

بس با توجه به این مسئله دوستانی لطف کنن و تقاضای اکانت بدن که تا حدودی از بلاک شدن یکباره اکانتشون شاکی نباشن .

طی این نوشته ، بنده اتمام حجت رو با تمام دوستان تمام میکنم که درخواست اکانت بعد از این پست ، به منزله تایید شرایط جدید فروش هست ، و من بعد اگه مشکلی برای اکانتتون بعد از تحویل تمام و کمال از ما پیش اومد ، از ما شاکی نباشید .

چون شرایط تا حدودی جدید هست ، بس برای دوستانی که قبل از این تاپیک درخواست دادن ، شرایط ارسال نمیشه . چون می بایست با توجه به شرایط جدید تصمیم گیری بکنن . این پست رو هم توی امضام هم قرار دادم.

سلام برادر
ممنون که گفتی
فقط این موضوعه کپی رایت شامل چی میشه
من اکثرا آلبوم موزیک دانلود مکینم بعضی هایی هم که مصلا مشکل داشته باشن خوده رپید شیر میبنتشون و نمیزاره دانلود کنیم
یعنی یه ما هم مربوط میشه یا نه؟

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
سلام برادر
ممنون که گفتی
فقط این موضوعه کپی رایت شامل چی میشه
من اکثرا آلبوم موزیک دانلود مکینم بعضی هایی هم که مصلا مشکل داشته باشن خوده رپید شیر میبنتشون و نمیزاره دانلود کنیم
یعنی یه ما هم مربوط میشه یا نه؟

نه ابن موضوع رعایت کپی رایت بر میگرده به اکانتهایی که توشون فایلی آپلود شده و برا ی دانلود کننده که فایل رو از یه اکانت دیگه دانلود میکنه مشکلی پیش نمیاره . بحث اینه که دیگه صد در صد به رپید شیر نمیشه اطمینان کرد چون دوستانی که در جریان هستند ، این 15 روز اخیر هر روز با قوانین جدید و نرخ خرید پوینت جدید ، اعضاش رو سورپرایز کرده. البته اگه بگیم فراری ، عبارت بهتریه .

در کل با رعایت این نکته که در پست قبلی به تفصیل توضیح دادم ، در خدمت دوستان هستم . فعلا هم اکانت تا حدود چند ده تایی موجود هست .

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
خوب برادر پس من که آپلودر نیستم فقط میخوام دانلود کنم
یه اکانت پس میخوام

اگر اماکنش هست زودتر بده یا اینکه تا شنبه واستیم بریزم بعد اکانت رو بگیرم
هر جور راحت تری

samikhan

Registered User
لایک‌ها
0