برگزیده های پرشین تولز

اکانت McAfee در Active Directory ؟؟؟

dark-man

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من در یک سرور 2003 در اکتیو دایرکتوری یک اکانت ( USER) دیدم به نام McAfee ( دقیقاً مشابه برنامه آنتی ویروس مک آفی ) که در داخل PROPERTIES آن و در بخش MEMBER OF عضو گروه adminو Entrprise Adminو domain Admin های دامین بود ...می خواستم اولاً بدانم آیا این USER را خود برنامه MCAfee درست کرده یا کس دیگری درست کرده ؟؟؟ و در ثانی می خواستم بدانم آیا این یوزر می تواند دسترسی های دیگری به سیستم داشته باشد یا خیر ( مثلاً دسترسی Remote به سرور و....)
ممنون

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان من در یک سرور 2003 در اکتیو دایرکتوری یک اکانت ( USER) دیدم به نام McAfee ( دقیقاً مشابه برنامه آنتی ویروس مک آفی ) که در داخل PROPERTIES آن و در بخش MEMBER OF عضو گروه adminو Entrprise Adminو domain Admin های دامین بود ...می خواستم اولاً بدانم آیا این USER را خود برنامه MCAfee درست کرده یا کس دیگری درست کرده ؟؟؟ و در ثانی می خواستم بدانم آیا این یوزر می تواند دسترسی های دیگری به سیستم داشته باشد یا خیر ( مثلاً دسترسی Remote به سرور و....)
ممنون
عجیبه، من تا حالا نشنیده بودم این مساله رو .. این username رو disable کنین و ببینین مشکلی در انتی ویروس پیش میاد ؟
به نظرم کسی خواسته خرابکاری کنه ..
اگه نرم افزار یوزر هم بخواد بسازه، نیازی به domain admin نداره :/

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خوب وقتی یک یوزر در گروه ادمین باشه یعنی هر کاری که بخواد میتونه بکنه .

البته هیچ آنتی ویروسی تا امروز ندیدیم که یوزر تو بخش ادمین بسازه و اکثرا اگر هم بسازند برای ارتباط کلاینت ها یا رپورتینگ هست .

شما یا یوزر را دیسیبل کن یا حذف ...

بالا