برگزیده های پرشین تولز

اگر به دنبال يک حيوان خانگي بازيگوش و بدون دردسر هستيد ما ميمون را پيشنهاد مي کنيم

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
"فروش تمام نژادهاي ميمون با مجوز نگهداري" اگر به دنبال يک حيوان خانگي بازيگوش و بدون دردسر هستيد ما ميمون را پيشنهاد مي کنيم.کاملا اهلي، با نمک، با تربيت،کوچولو. نژاد هاي موجود:رزوس، اسلولوريس، مارموست،کاپوچي، شانپانزه.ارسال رايگان به تمام نقاط ايران و امکان ارسال به برخي از کشورها."
البته ميمون مورد نظرتان را سفارش دهيد و آن را در منزل تحويل بگيريد. به همين سادگي!

میمون

فروش حیوانات خاص خانگی
(فروش حیوانات خاص خانگی ایگوانا مار پیتون آفتاب پرست رطیل رتیل.)

خاطرم هست چند سال پيش سري به خيابان مولوي زدم. آن زمان بيشتر دست فروش ها قناري، مرغ عشق و خروس مي فروختند ولي از کنارشان که رد مي شدي اعلام مي کردند که همه چيز دارند حتي تمساح و شير! فکر مي کردم آن ها غلو مي کنند ولي وقتي از يکي از آن ها پرسيدم هر توله شير را به چه قيمتي مي فروشد؟ گفت:" اول بيا و ببين. بعد سر قيمت به توافق مي رسيم."

راسته خيابان را گرفت و وارد يک کوچه فرعي قديمي شد. در يکي از خانه ها را به سختي و فشار باز کرد. وارد حياط که شديم با يک "خانه قمر خانم" قديمي، بزرگ و زيبا مواجه شدم که ساکنان خانه را انواع جانوران تشکيل مي دادند. باورم نمي شد. اين جا يک باغ وحش کوچک و شلوغ بود. چند قفس بزرگ و کوچک در حياط، لب حوض بزرگ خانه و حتي روي ايوان قرار داشت و باغچه خانه نيز با تور سيمي به بخش هاي مختلف تقسيم شده بود و در هر بخش يک نوع جانور.

از مينا و سنجاب و طوطي بگير تا عقاب و کرکس و آهو. در کمال تعجب و با وحشت ديدم که در حوض خانه هم چند تمساح کوچک شنا مي کنند وروي حوض هم با تور سيمي پوشانده شده بود که نکند تمساح ها هوس گشت و گذار به سرشان بزند.

مرا به سمت باغچه برد و 2 توله شير کوچک و زيبا را به من نشان داد. باورم نمي شد. وقتي پرسيدم اين ها را از کجا مي آوريد با غرور خاصي گفت:" ما با همه جاي دنيا ارتباط داريم. اين ها را از آفريقا برايمان آورده اند." ولي توضيح نداد چگونه!

باز سري به همين خيابان زدم ولي اين بار همه چيز تغيير کرده بود جز دست فروش هايي که قناري و مرغ و خروس مي فروختند. وقتي از فروشنده‌هاي مختلف سراغ شير و تمساح و بقيه حيوانات نا متعارف را مي گيرم، همه مي‌گويند:" دنبالش نگرد. نيست". بعضي‌هايشان مي‌گويند قبلا بوده و الان نيست و بعضي ديگر اصلا وجود چنين حيواناتي در بازار را بعيد مي‌دانند. اما شنيده‌ ام نمونه مشابه توله شيرهايي که آتش‌نشاني چند هفته پيش در شرق تهران به دام انداخت در بازار پيدا مي‌شده است.
===========
واقعی واقعی:
چند سال پیش یکی از دوستانم گفت ما عقاب گرفیتیم؛ رفتیم خونشون دیدیم راست میگه
گفت خواهر کوچکش گفته داداش بیا این کلاغ رو که روی دختر حیاط نشسته برام بگیر؛ بعد از مدتی از خرج خوراکش بر نیومند و اونم پرواز کزد و رفت
چند هفته پیش گفت بیا یک جوجه تیغی(خار پشت) گرفتم؛ اینبار هم راست میگفته
:lol: :lol: :lol:

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
"فروش تمام نژادهاي ميمون با مجوز نگهداري" اگر به دنبال يک حيوان خانگي بازيگوش و بدون دردسر هستيد ما ميمون را پيشنهاد مي کنيم.کاملا اهلي، با نمک، با تربيت،کوچولو. نژاد هاي موجود:رزوس، اسلولوريس، مارموست،کاپوچي، شانپانزه.ارسال رايگان به تمام نقاط ايران و امکان ارسال به برخي از کشورها."
البته ميمون مورد نظرتان را سفارش دهيد و آن را در منزل تحويل بگيريد. به همين سادگي!

میمون

فروش حیوانات خاص خانگی
(فروش حیوانات خاص خانگی ایگوانا مار پیتون آفتاب پرست رطیل رتیل.)

خاطرم هست چند سال پيش سري به خيابان مولوي زدم. آن زمان بيشتر دست فروش ها قناري، مرغ عشق و خروس مي فروختند ولي از کنارشان که رد مي شدي اعلام مي کردند که همه چيز دارند حتي تمساح و شير! فکر مي کردم آن ها غلو مي کنند ولي وقتي از يکي از آن ها پرسيدم هر توله شير را به چه قيمتي مي فروشد؟ گفت:" اول بيا و ببين. بعد سر قيمت به توافق مي رسيم."

راسته خيابان را گرفت و وارد يک کوچه فرعي قديمي شد. در يکي از خانه ها را به سختي و فشار باز کرد. وارد حياط که شديم با يک "خانه قمر خانم" قديمي، بزرگ و زيبا مواجه شدم که ساکنان خانه را انواع جانوران تشکيل مي دادند. باورم نمي شد. اين جا يک باغ وحش کوچک و شلوغ بود. چند قفس بزرگ و کوچک در حياط، لب حوض بزرگ خانه و حتي روي ايوان قرار داشت و باغچه خانه نيز با تور سيمي به بخش هاي مختلف تقسيم شده بود و در هر بخش يک نوع جانور.

از مينا و سنجاب و طوطي بگير تا عقاب و کرکس و آهو. در کمال تعجب و با وحشت ديدم که در حوض خانه هم چند تمساح کوچک شنا مي کنند وروي حوض هم با تور سيمي پوشانده شده بود که نکند تمساح ها هوس گشت و گذار به سرشان بزند.

مرا به سمت باغچه برد و 2 توله شير کوچک و زيبا را به من نشان داد. باورم نمي شد. وقتي پرسيدم اين ها را از کجا مي آوريد با غرور خاصي گفت:" ما با همه جاي دنيا ارتباط داريم. اين ها را از آفريقا برايمان آورده اند." ولي توضيح نداد چگونه!

باز سري به همين خيابان زدم ولي اين بار همه چيز تغيير کرده بود جز دست فروش هايي که قناري و مرغ و خروس مي فروختند. وقتي از فروشنده‌هاي مختلف سراغ شير و تمساح و بقيه حيوانات نا متعارف را مي گيرم، همه مي‌گويند:" دنبالش نگرد. نيست". بعضي‌هايشان مي‌گويند قبلا بوده و الان نيست و بعضي ديگر اصلا وجود چنين حيواناتي در بازار را بعيد مي‌دانند. اما شنيده‌ ام نمونه مشابه توله شيرهايي که آتش‌نشاني چند هفته پيش در شرق تهران به دام انداخت در بازار پيدا مي‌شده است.
===========
واقعی واقعی:
گفت خواهر کوچکش گفته داداش بیا این کلاغ رو که روی دختر حیاط نشسته برام بگیر؛ بعد از مدتی از خرج خوراکش بر نیومند و اونم پرواز کزد و رفت

چککار کنیم حالا؟
ولی میمون خطرناکه ها
ازون خطرناکاس
راسی من ارمجی:)D) داشتم یه مدت-جدی میگم

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
نه مرسی هر روز از تلویزیون به مقدار کافی میبینمشون .

f0rdead

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
خیلی خطرناکه ها! گفته باشم من یه دونه داشتم از خونه فرار کرد الان داره مملکتو به گه میکشه

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
واقعی واقعی:
نمي تونسته از پس خرج خوراكش بربياد؟ خب مي فروختتش! سال 78 يادمه تو جنوب كشور، عقاب رو 20 ميليون تومان مي خريدند الان ديگه مطمئنا بيشتر هم شده بهاش.

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
یک گوریل میخوام بدون خط و خش از اینایی که چیزخلن یهو میزنه به کلشون ؛تست هم نشده باشه ! :D فقط و فقط هم طرح شبنم باید باشه.سیگاری باشه و هر کی هم بهش حرف بد زد بگه برو کی... اگر داری یه همچین چیزی پخ کن

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
نمي تونسته از پس خرج خوراكش بربياد؟ خب مي فروختتش! سال 78 يادمه تو جنوب كشور، عقاب رو 20 ميليون تومان مي خريدند الان ديگه مطمئنا بيشتر هم شده بهاش.
فقط گوشت خالی می خورد ؛اگه یک کم چربی داشت نمی خورد
اینقدر که برای خرید گوشت برای عقاب خرج کردن ؛برای خورد و خوراک خودشون خرج نکردند
===========
اگه اینبار میمون با موفقیت به فضا پرتاب بشه؛قیمت جهانیش بالا میره

4591936810.jpg

میمونها شرت می پوشند

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236

مطمینیییییییییییییییییییی؟
نژاد خاصی داشت؟
وحشی بود(آزاد یا جوجه کشی شده؟)
اینجوریه برم از محلم یه 5-6تا بگیرم برم 20-30میل بفروشم که
پول 10سالم در میاد که
اگرم بتونم 10تا دیگه هم میگیرم میرم اونور آببببببببببببب
جدی 20میلیونننننن؟
نگو؟
کی پول میده واسه عقاب انقد
آقا من هنو تو شوکم
جدی محلمون عقاب زیاد داره
خوبه ها
فقط بندر عباس انقد میخره؟کجای بندر بود؟

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
فقط گوشت خالی می خورد ؛اگه یک کم چربی داشت نمی خورد
اینقدر که برای خرید گوشت برای عقاب خرج کردن ؛برای خورد و خوراک خودشون خرج نکردند
===========
اگه اینبار میمون با موفقیت به فضا پرتاب بشه؛قیمت جهانیش بالا میره

4591936810.jpg

میمونها شرت می پوشند
بنده خدا ها پاهاشون بستست

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
نژاد خاصی داشت؟
پول 10سالم در میاد که
جدی 20میلیونننننن؟
نگو؟
آقا من هنو تو شوکم
خوبه ها

عقاب سر سفید(عقاب گر یا عقاب سر طاس) ؛شنیدم خوب میخرن

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
عقاب سر سفید(عقاب گر یا عقاب سر طاس) ؛شنیدم خوب میخرن

سر سفید دیدم چنتایی
ولی سرطاس ندیدم(لاشخور؟)
سر قهوه ای هم محلمون هست(اینا بیشترن=مضنه چنده؟)

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
سنجاب داشتم حيوان وحشيه ... با اون دندونهاي جلوش يكبار دستم رو گاز گرفت دندون هاش از اون ور دستم زد بيرون ..
آخر سر قفسش رو خراب كرده بود و فرار كرد

™₧½

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر به دنبال يک حيوان خانگي بازيگوش و بدون دردسر هستيد ما ميمون را پيشنهاد مي کنيم

داداش چی میگی :D چن سال پیش که هنوز حیوون فروشا مولوی بود، یه میمونه فرار کرده از دست صاحبش :D رفت بالا یه درخت :D یه جمعیتی عظیمی فی الواقع چند برابر نمازجمعه های احمد خاتمی جمع شده بودن حوالی اون درخت :D یه میمون 15 کیلویی نصف تهران رو مختل کرده بود :D

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
داداش چی میگی :D چن سال پیش که هنوز حیوون فروشا مولوی بود، یه میمونه فرار کرده از دست صاحبش :D رفت بالا یه درخت :D یه جمعیتی عظیمی فی الواقع چند برابر نمازجمعه های احمد خاتمی جمع شده بودن حوالی اون درخت :D یه میمون 15 کیلویی نصف تهران رو مختل کرده بود :D
در این حین سیناترا که از جمع شدن مردم ناراحت بود رفت خونشون و از پشت در خونشون یه چوب رو برداشت و همه جمعیت رو لت و پار کرد ( حدود 500 نفری بودن ) به جز 1 نفر که اره برقی دستش بود و با اره دست سیناترا رو از وسط نصف کرد

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
من یه دونشو دیدم کل ایرانو مختل کرده بود ... 6 سال وله نمیتونن بگیرنش :D

پس نوشت: خدا وکیلی ببین اره برقی منو چقدر خوارش کردن هی دست به دستش میکنن :eek:

™₧½

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در این حین سیناترا که از جمع شدن مردم ناراحت بود رفت خونشون و از پشت در خونشون یه چوب رو برداشت و همه جمعیت رو لت و پار کرد ( حدود 500 نفری بودن ) به جز 1 نفر که اره برقی دستش بود و با اره دست سیناترا رو از وسط نصف کرد

:lol: ایول جالب بود. ولی مشتی خونه من تا مولوی کلّی راهه :D

من یه دونشو دیدم کل ایرانو مختل کرده بود ... 6 سال وله نمیتونن بگیرنش :D

پس نوشت: خدا وکیلی ببین اره برقی منو چقدر خوارش کردن هی دست به دستش میکنن :eek:

این جالب تر بود :D خوابالو رفتی تو تاریخ با این اره برقی :D "خوابالو اره کشی برای تمام فصول" :D

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
نژاد خاصی داشت؟
پول 10سالم در میاد که
جدی 20میلیونننننن؟
نگو؟
آقا من هنو تو شوکم
خوبه ها

درود

به هر حال در حال شكار كه نديدم! :D اينايي كه تعريف مي كردند كه همش دنبال اينن كه عقاب شكار كنن بفروشند بعد من يادمه پرسيدم حالا كه ميگن اين قدر سخته، ارزش داره كه بعد ديگه طرف گفت همش به خاطر پوله!

البته درست ميگيد تو خود ايران كه كسي نمياد براي عقاب اين قدر پول بده، براي همين اينا احتمالا با واسطه هايي در ارتباط بودند كه به كشورهاي حاشيه خليج فارس بفرستند اينها رو. حالا اينكه از اونجا مي اومدن اينا رو مي خريدند يا اينا خودشون مي رفتند اون ور رو راستش نمي دونم. ولي اين رو مطمئنم كه عربهاي اون ور واقعا عاشق عقاب هستند و پول زيادي براش ميدن. همون موقع مثلا بهاي قرقي يادمه مي گفتند يكي دو ميليون تومان بيشتر نبود.

در ضمن كار خطرناكي هم هست چون مسلما مامورين جنگلباني ببينند برخورد مي كنند و جرم شمرده ميشه. اين رو هم راستش به حالت شوخي گفتم به اون دوستمون كه اگه نمي تونسته خرج خوراكش رو بده مي فروختتش!

بالا