برگزیده های پرشین تولز

اگر صدای خوب داری بیا داخل/کسب درآمد

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
اگر فکر می کنید که صدا مناسبی برای گویندگی دارید،بخصوص گویندگی تبلیغات ما صدای شما را لازم داریم.یک ایده عالی رو می خواهیم انجام بدهیم که به یک صدای ناب نیاز داریم،اگر واقعا اهل فن هستید و می خواهید خود را معروف ومحک بزنید.
---------------------------------------------------------------------------------------------
خوب برای تست دوخط بالا رو با صدای خوبت ضبط کن و با کیفیت Mp3 در یک سایت آپلود کن و لینک پخ کن.ما به دو سه نفر نیاز داریم

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
سلام عزیز خوبی؟
قضیه گویندگی چیه و برای چه کاری میخواید انجام بدید اگه یکم موضوع رو باز کنی ممنون میشم
از صدای شما قرار است در تیزر تبلیغاتی استفاده بشود،فرصت خوب برای ایجاد یک رزومه خوب برای صدا قشنگ ها

sajad419

Registered User
لایک‌ها
74
از صدای شما قرار است در تیزر تبلیغاتی استفاده بشود،فرصت خوب برای ایجاد یک رزومه خوب برای صدا قشنگ ها

داداش مورد من چی شد؟ دیروز برات پ.خ کردم جوابی ندادی هنوز:eek:

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
داداش مورد من چی شد؟ دیروز برات پ.خ کردم جوابی ندادی هنوز
با اون شرایط که شما ارسال کردید که متاسفانه قبول نکردند اما اگر فکر می کنید بهتر هستید یک تبلیغ تلویزیونی رو با صدای خودتون بگید

sajad419

Registered User
لایک‌ها
74
با اون شرایط که شما ارسال کردید که متاسفانه قبول نکردند اما اگر فکر می کنید بهتر هستید یک تبلیغ تلویزیونی رو با صدای خودتون بگید
منکه آماده نبودم همینجوری سریع تقلید کردم_وسطش هم مثل صدای تبلیغات ایرانسل بود_اگه قبول کردن یکم حس بگیرم عالی میشه _یعنی باید ببینیم کاره چیه شما تیزر رو اگه ساختن بدید به ما که صدارو تستی باش بسازیم_ سوال دیگه ام این بود که توی سایت یک تومان قرار شد من و تایید کنید که از 5 دقیقه به 1 روز طول کشیده هنوز تایید نشدم_نام کابری که پخ دادم nima419 بود

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
منکه آماده نبودم همینجوری سریع تقلید کردم_وسطش هم مثل صدای تبلیغات ایرانسل بود_اگه قبول کردن یکم حس بگیرم عالی میشه _یعنی باید ببینیم کاره چیه شما تیزر رو اگه ساختن بدید به ما که صدارو تستی باش بسازیم_ سوال دیگه ام این بود که توی سایت یک تومان قرار شد من و تایید کنید که از 5 دقیقه به 1 روز طول کشیده هنوز تایید نشدم_نام کابری که پخ دادم nima419 بود
1-خلاصه شما دارید تست می دید باید آماده باشید
2- تا امشب قرار شده که یک تیزر از مجموعه تیزر ها آماده بشه ارسال می کنیم براتون
3- کاربری ارتقاء یافت

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
دوست عزیز یه متن خوب بدین که همون ضبط بشه برای تست. محتوای پست اول که مناسب نیست اصلا.

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
برادرا لينكي كه صداتون رو گذاشتيد همين تاپيك بزاريد تا ما هم نظر بديم و خودمون رو محك بزنيم

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
دوست عزیز یه متن خوب بدین که همون ضبط بشه برای تست. محتوای پست اول که مناسب نیست اصلا.
مهم نیست متن،شما یک تبلیغات تلویزیونی در آپارات پیدا کنید همون رو با صدای خودتون ارسال کنید.جنس صدا برای ما مهم ،صدای شما رو یک اهل فن گوش می کنه و نظر می ده.پس شما هر توانایی دارید نشان بدید.فرض کنید گفتن در یک فایل صوتی 30 ثانیه ای پرشین تولز را تبلیغ کنید.باز هم می گم فقط جنس صدا مهم است نه محتوا .منتظریم
برادرا لينكي كه صداتون رو گذاشتيد همين تاپيك بزاريد تا ما هم نظر بديم و خودمون رو محك بزنيم
پیشنهاد خوبی هست از خودتون شروع کنید

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان نترسید اگر صدای شما به نظر ما رد بشه اتفاق بدی نمی افته،اما اگر موفق بشید علاوه بر کسب درآمد یک رزومه قابل انتشار دارید که قطعا در آینده به کارتون میاد.
دوستان زیاد سوال می پرسند که از صدا های انتخاب شده چه استفاده ای میشه .باید بگم قرار یک سایت برای اولین بار در ایران تبلیغات اینترنتی را در بین فیلم و سریال های وب انجام بدهد.و ما هم مجری تبلیغات این سایت هستیم.

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
مبخوای بهمون بخندی ؟ جدیه یا سرکاری ؟

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
نمونه پیغام خصوصی شد براتون.

vbnsan

Registered User
لایک‌ها
168
نمونه پیغام خصوصی شد براتون.
بدون اقرار می گم در 10 نفر که تا حالا بررسی کردیم،صدای شما بهتره بود.اگر بهتر پیدا نشد.با شما اوکی می کنیم.البته باید یکم کیفیت بره بالا که مشکلی نیست

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
بدون اقرار می گم در 10 نفر که تا حالا بررسی کردیم،صدای شما بهتره بود.اگر بهتر پیدا نشد.با شما اوکی می کنیم.البته باید یکم کیفیت بره بالا که مشکلی نیست

نمونه های ارسالی با میکروفون لپ تاپ ضبط شده بودن. سفارش های نهایی با میکروفون حرفه ای استدیو ضبط میشن.

بالا