برگزیده های پرشین تولز

اگه غیبت سربازی داشته باشیم می تونیم در صورت قبولی دانشگاه آزاد ثبت نام کنیم؟

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام

من چند روز پیش واسه کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کردم حالا براش زحمت کشیدم و درس خوندم. قبولیش با خدا...

ولی؟
من حودود چند ماهه پیش واسه معافیه موقت6 ماهه سربازی اقدام کردم که نشد که بشه و یه سری تاپیک هم زدم و اعتراضه خودم رو به این ساختار اداری و بی قانونیه **** اعلام کردم.(اوووف چقد هم شاکی بودم و دور برداشته بودم.)

و دفترچه اعزام به خدمتم هم دستم رسید و 3 ماه هم بهم اشانتیون جایزه داده بودن (اضافه خدمت)که غیبت داری ... و یک اسفند امسال اعزامم.

العان تو کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کردم واسه آزاد اگه قبول بشم میتونم با توجه به غیبت و تاخیر در معرفیه خودم دانشگاه آزاد ثبت نام بکنم و درس بخونم؟

آیا راه حلی دارید؟

یکی از دوستانم که امروز باهاش صحبت کردم واسه دانشگاه دولتی همچین مشکلی داشت و نذاشتن ثبت نام کنه.

رفتم **** وظیفه گفتن نه نمیشه ...

آیا راه حلی میتونه داشته باشه؟

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
در مورد سرباز معلم کسی چیزی میدونه؟
اگه سرباز معلم بلاشیم میشه تحصیلات دانشگاهی رو هم ادامه داد؟
مدت سرباز معلمی چقدره؟

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از Fereydoon8 :
مدت سرباز معلمی چقدره؟
آخي
168.gif
من از حقم گذشتم
168.gif

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از shifte shab :
آخي
168.gif
من از حقم گذشتم
168.gif

ای بابا
من اگه می دونستم اینطوریه انتخاب اولم رو با انتخاب اولت یکی میکردم اون موقع آی حال داشتااااا
اون موقع ..

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
خوب کنکورت جوابش تا دی میاد اگه قبول بشی میتونی از معافیت تحصیلیت استفاده کنی اگم قبول نشی 1 اسفند باید بری ....

برای تحصیل مشکلی نداری اگه وسط خدمتت یعنی الان سرباز بودی و داشتی آش میخوردی بعد 2 ماه دیگه جواب کنکورت بیاد که قبول شدی! بهت مرخصی میدن که بری درستو بخونی بعد بیای ادامه خدمت و بری (موردش و دیدم که میگم)

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم مثل شما همین مشکل داشتم ولی امسال ثبت نام کردم و هیچ مشکلی نداره
ولی دولتی فکر کنم گیر بدن یه خورده ولی اگه دفتر چه داری مشکلی نداره عزیزم
106.gif
106.gif
106.gif
165.gif

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از ♂MAJID :
منم مثل شما همین مشکل داشتم ولی امسال ثبت نام کردم و هیچ مشکلی نداره
ولی دولتی فکر کنم گیر بدن یه خورده ولی اگه دفتر چه داری مشکلی نداره عزیزم
106.gif
106.gif
106.gif
165.gif

اول اینکه از آق مجید ، مهرزاد جان و محسن عزیز بخاطر راهنمایی هاشون ممنون.

ولی مجید جان من 31/11/83 فارغ التحصیل شدم برای فوق دیپلم. که 6 ماه فرصت داشتم خودمو معرفی کنم و در غیر اینصورت، غیبت می خوردم که دیر معرفی کردم و 2 شهریور امسال .(البته برای معافیت موقت پزشکی اقدام کرده بودم که نشد)

بعد العان چند وقتیه که دفترچه اعزام به خدمتم اومده دستم که گفته 3 ماه غیبت دارید بخاطر تاخیر در معرفی.

بعدش باز در این حال شرکت کردم تو کنکور کاردانی به کارشناسیه دانشگاه آزاد که امروز با یکی از بچه هامون صحبت کردم که قبولیه تکمیل ظرفیت غیر انتفایی بودش. که اون هم شرایطش دقیقا مثل منه که ثبت نامش نکردن چون اون هم تاخیر داره.
کنجکاو شدم رفتم **** وضیفه پرسیدم که چطوری هستش اون هم جواب داد اگه غیبت خورده باشی تو دفترچه ات اگر قبول هم بشی نمی تونی بری دانشگاه.
حالا من که خودمو معرفی کردم و دفترچه ام هم آماده هستش دستم 1/12/1384 هم اعزام زده نمیشه که ادامه تحصیل بدمبا حالی که غیبت خوردم؟ با این اوصاف؟
آیا موارد مشابه داشتین شما؟

البته تو دفترچه ی کونکور هم زده که اگه غیبت خورده باشید ثبت نام هم کنید و بعد معلوم بشه که غیبت داشتید ثبت نام و قبولیه شما کان لم یکن خواهد بود.

.
.

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
ببين منم تقريبا شرايط شما رو دارم با این تفاووت که ميخوام ارشد امتحان بدم ، نميتونم معافی موقت واسه درس خوندن بگيرم؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اقا غیبت که نخوردی هنوز
بالا هم گفتم اگه بعد 1 اسفند نری اعزام غایب محسوب میشی و بعد اون اگه دانشگاه قبول بشی رات نمیدن چون غیبت کردی
الان اوضات نرماله دفترچه تو گرفتی و مهلت هم بهت دادن اعزام هم مشخصه وقتی قبول شدی میری **** وظیفه میگی من تو این زمان دانشجو شدم غیبت هم ندارم میگن برو به سلامت

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
آخه من اگه برم خدمت که ديگه فرصتی برای درس خوندن ندارم!! ميخواستم مثلا يک 3، 4 ماهی تاريخ اعزامم رو که البته هنوز مشخص نشده عقب بندازم ، غيبت هم ندارم

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از t_mohsen :
آخه من اگه برم خدمت که ديگه فرصتی برای درس خوندن ندارم!! ميخواستم مثلا يک 3، 4 ماهی تاريخ اعزامم رو که البته هنوز مشخص نشده عقب بندازم ، غيبت هم ندارم

در حالت عادی راحی نداره محسن جان
من هم تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که برم 6 ماهه موقت پزشکی تمدید کنم (افسردگی) که یه پزشک جراح عمومی اومد اسممو پرسید گفت بعدش یه چیزی (فک کنم فوش بود) نبشت بعدش گفت شما مشکلی نداری می تونی بری.

یه پزشک عمومی اومد کار دهها متخصصه روانشناسو اینا رو تو 45 ثانیه انجام داد چقد باحالیم ما .در این مورد خیلی چیزا نبشتم که مدیرا لطف کردن پاکش کردن.

شما هم میتونی بری دنبال معافیه موقت پزشکی...

حالا کسی نیست که به این مشکل ما برسه البته مهرزاد اومد یه سری توضیحات بهم آنلاین گفت دسش درد نکنه.

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
چرا اینجا کسی جواب نمیده؟
تز وقتی که بچه های قدیمیه اینجا رفتن سوتو کور شده کسی نه جوابتو میده نه تحویل میگیره یا اینکه اطلاعات عمومیشون شاید کم باشه البته سوءتفاهم نشه ها

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
فرم شماره 2 دفترچه **** وظيفه ، برگ درخواست ها اینجور که از شواهد مشخص مشه تقاضای تمديد دفترچه رو کرد! و يا اعلام قبولی در کنکور

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
فريدون جان ، شما مشكلي نداري ، البته مورد مشابه تا حالا نديدم ولي چون شما الان دفترچه رو گرفتي مثل اينه كه رفتي سربازي ، هر وقت قبول بشي ميتوني بري دانشگاه. اون مورد كه غيبت داشته و تو كنكور قبول شده احتمالا و البته اميدوارم براي كساني باشه كه مهلتشون تمام شده و دفترچه نگرفته باشن و قبول بشن.

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Fereydoon8 :
مدت سرباز معلمی چقدره؟

با سلام

دوست عزيز سرباز معلم ميتونه يكي از راه حلهاي شما باشه . تا آنجايي كه من اطلاع دارم شما كافيه به اداره كل آموزش و پرورش استانتون مراجعه كنيد و در صورت واجد شرايط بودن ثبت نام كنيد كه موعد ثبت نام معمولا در آذر و دي هست . اينكه ازتون ثبت نام كنند يا نه بستگي به نوع رشته تحصيلي شما و نياز آنها داره. مدارك مورد نياز را همراه با دفترچه آماده به خدمت تحويل آموزش و پرورش ميديد . تا مياد كارهاي مقدماتي انجام بشه چند ماهي طول ميكشه. يك دوره آموزشي 45 روزه داريد كه احتمال زياد اوايل تابستان سال آينده خواهد بود و بعدش تقسيم ميشيد در شهرستانهاي موردنياز همان استان با توجه به رشته شما و نياز آنها. اگر اين وسط دانشگاه قبول شديد انشاءا.. ميريد دانشگاه و ادامه سربازي بعد از دانشگاه خواهد بود .
دوست عزيز اين اطلاعات من بود اگر اطلاعات دقيق تر و كاملتر و موثق تر ميخواهيد به بخش نيروي انساني اداره كل آموزش و پرورش استانتون مراجعه نمائيد.

شاد باشيد

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از t_mohsen :

با سلام

دوست عزيز شما اگر هنوز تسويه حساب دانشگاه را انجام نداديد و هنوز برگه معرفي به **** وظيفه را دريافت نكرديد ميتونيد يك درخواست به رئيس اداره آموزشتون بنويسيد و تقاضا كنيد كه تاريخ فارغ التحصيليتون 3 يا 6 ماه ديرتر زده بشه ، احتمال زياد موافقت ميشه. البته قبلش بهتره با مسئول **** وظيفه دانشگاهتون در ميون بزار و هماهنگ كن راهنمائيت ميكونه . ولي اگر فارغ التحصيليت اعلام شده يكي از راهها براي تاخير اينه كه سرباز معلم، سرباز صنعت يا يكي از طرحهاي سربازي بري كه چندماهي براي كارهاي مقدماتي در اين طرحها نياز به زمان هست و اين فرصت مناسبي خواهد بود براي تحصيل.

شاد باشيد

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
t_mohsen عزیز مهدی جان و NetworkMan بزرگوار از راهنمایی هاتون ممنون و سپاسگزار

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
گفتم شاید افراد دیگه ای هم باشن از این مورد اطلاعی داشته باشه بخاطر همین تاپیک رو آوردم بالا

بالا