برگزیده های پرشین تولز

اگه یه اسلحه پیدا کنی چی کارش می کنی ؟

اگه یه اسلحه پیدا کنی چی کارش می کنی ؟

• Total voters
    48

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
بستگی داره چی باشه؟
اگه Minigun باشه ورش میدارم میرم 3000 تا گلوله می خرم
میرم قتل عام :))
اگه Uzi موزی باشه نمی شه قتل عام کرد بخاطر همین نگهش می دارم
HandGun ه اگه جز Magnum یا Deagle باشه به کارم نمیاد بی خیالش میشم :)

xms

Registered User
لایک‌ها
387
دو برادر شرور مسلح كه با تهديد از شهروندان شيرازي سرقت مسلحانه مي‌كردند، شناسايي و دستگير شدند.
به گزارش سرويس حوادث خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، سرهنگ محمدي رييس پليس آگاهي استان فارس با اعلام اين خبر اظهار كرد: در پي شكايت يكي از شهروندان شيرازي مبني بر سرقت مسلحانه از وي و برادرش، اكيپي از كارآگاهان مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي مسئول رسيدگي به پرونده شدند.
رييس پليس آگاهي فارس در ادامه افزود: اظهارات شاكيان حاكي از آن بود كه دو تن ناشناس با اسلحه كلاش و كلت كمري به باغ شخصي آنها حمله ور و با تهديد، ايجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت چندين ميليون تومان وجه نقد و تلفن همراه كردند.
وي افزود: با جمع‌آوري اطلاعات كارآگاهان اقدامات اطلاعاتي خود را آغاز و با استفاده از مالباختگان اقدام به ترسيم چهره فرضي مجرمان كردند و تصوير آن را در اختيار گشت‌هاي محسوس و نامحسوس پليس آگاهي قرار دادند.
وي گفت: در ادامه كارآگاهان پليس با اقدامات اطلاعاتي گسترده و تلاش بي‌وقفه و شگردهاي خاص پليسي موفق به شناسايي دو برادر به هويت (مجتبي ـ‌ الف) و (مصطفي ـ‌ الف) شده و در يك عمليات غافلگيرانه آنها را در محل اختفايشان دستگير و به پليس آگاهي انتقال دادند.
محمدي خاطرنشان كرد: متهمان در بازجويي‌ها با توجه به مواجهه حضوري با شاكيان به بزه انتسابي خود معترف و مالباختگان آنها را شناسايي كرده و تحقيقات درباره سرقت‌هاي احتمالي ديگر همچنان ادامه دارد.

Multimedia%5Cpics%5C1385%5C6%5CSocial%5C20.jpg

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
من اگه یه اصلحه پیدا کنم
میدمش به ماموران کلانتری

آخه چه بدردم میخوره ؟

daw

Registered User
لایک‌ها
16