برگزیده های پرشین تولز

ایا خرید و کار با دستگاه حکاکی و برش لیزری درامد داره؟بیا یه راهنمایی کن""

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
این بازار اشباع شده. الان رسم شده همه خودشون دستگاه میگیرم و خودشون کارشون رو راه میندازن تا برن سراغ کس دیگه ای.
یه زمانی حدود پنج شیش سال پیش مد شده بود،مثلا تو بازار کفش تهران کفاشا از برش لیزر خیلی استفاده میکردند. الان لیزریا دارن بال بال میزنم برا مشتری. برید خیابون سعدی ببینید. این فقط یک مثال بود از خیلی....

panlaser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان، من پاسخ مشروحی از این سوال دوستمون رو به عنوان مدیر یک کارگاه برش لیزر تو سایت www.panlaser.com به طور کامل دادم میتونید از لینک زیر پاسخ واقعیتون رو ببینید:
http://www.panlaser.com/?p=1507

help31.jpg
help21.jpg
help11.jpg

saeed_myheart

Registered User
لایک‌ها
42
یکی از بهترین بازارهای دستگاه برش لیزر در حال حاضر برش طرحهای لباس واسه تولیدی هاست.
به طور مثال برش زدن طرح و لوگوی آدیداس و نایک و پوما و.... بازارش ثابته و همیشه هست.
برای کانون تبلیغات هم میتونی باهاش کارت ویزیت های خاص روی انواع چوب و پلاستیک تولید کنی. انواع ساعت، دستبند، کمربند، جاسوئیچی و......
برای تزئینات هم میشه روی سنگ حکاکی کرد و بازار خوبی داره.
با آتلیه های عکاسی هم میتونی کار کنی، به طور مثال حکاکی عکس روی چوب و ام دی اف که فوق العاده زیباست.
تقریبا زمینه فعالیت وسیعی داره ولی باید نرم افزار کرل و برنامه های تابعه خود دستگاه رو خوب بلد باشی.
یکی از دوستان بنده این دستگاه رو داشت و خیلی کار واسش گرفتم و درصدی کار میکردیم، اما با توجه به قیمت این دستگاه، ترجیح میدم 30 میلیون سرمایه رو بزنم توی کار زود بازده و بدون نیاز به تبلیغات
منظور از کار زود بازده چیه؟
خوب بگید ما هم انجام بدیم؟!
در ضمن منم دنبال کار لیزر بودم و هستم و یکی بهترین لرندش تو بازار پرسوناژه

LaserSwan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تهران-یوسف آباد-بین دهم و دوازدهم-پلاک 94 واحد 2
منظور از کار زود بازده چیه؟
خوب بگید ما هم انجام بدیم؟!
در ضمن منم دنبال کار لیزر بودم و هستم و یکی بهترین لرندش تو بازار پرسوناژه
می تونم بدونم چرا پرسناژ؟
درباره شرکت سوآن ( شرکتی هست که من براش کار می کنم ) چیزی شنیدی؟
تنها شرکتی که نماینده انحصاری شرکت بزرگ و خیلی قدیمی ربیت هست و الانم داره دستگاه لیزر فایبر وارد می کنه که خیلی خیلی پر قدرته.

زود بازده یعنی با سرمایه ای که میذاری می تونی امید داشته باشی درآمد سریعی کسب می کنی و معمولا زود به پولی که برای سرکایه گذاشتی میرسی.

saeed_myheart

Registered User
لایک‌ها
42
می تونم بدونم چرا پرسناژ؟
درباره شرکت سوآن ( شرکتی هست که من براش کار می کنم ) چیزی شنیدی؟
تنها شرکتی که نماینده انحصاری شرکت بزرگ و خیلی قدیمی ربیت هست و الانم داره دستگاه لیزر فایبر وارد می کنه که خیلی خیلی پر قدرته.

زود بازده یعنی با سرمایه ای که میذاری می تونی امید داشته باشی درآمد سریعی کسب می کنی و معمولا زود به پولی که برای سرکایه گذاشتی میرسی.
دستگاه لیزر فایبر چی هست میشه یه کم توضیح بدید؟ چیا برش میده و با چه قطری ؟
درمورد قیمتش وابعاد دستگاه هم بگید !
دستگاهی هست که سی ان سی باشه و کار برش مشبک انجام بده؟
یکی از این کارای زوده بازده رو معرفی کنید

saeed_myheart

Registered User
لایک‌ها
42
من چند تا ویدیو از فایبر دیدم قیمتش حدودا چنده؟ چوب رو باهاش برش بدی مثل co2 میسوزونه یا برش میده؟!

LaserSwan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تهران-یوسف آباد-بین دهم و دوازدهم-پلاک 94 واحد 2
من چند تا ویدیو از فایبر دیدم قیمتش حدودا چنده؟ چوب رو باهاش برش بدی مثل co2 میسوزونه یا برش میده؟!
والا من از قیمت هاش اطلاع ندارم و کارم فقط اطلاع رسانی و ساپورت در حوزه اینترنته
ولی به این صفحه برید و ازشون اطلاعات بگیرید :
تماس با شرکت لیزر سوآن

silent1818

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین دوست عزیز وقتی میخوای دستگاه بخری فروشنده ها همه بهت اطمینان خاطر میدن که خیلی خوبه و درامد داره و فلان
اما وقتی میخری میبینی واقعیت چیز دیگه ای هست
یکسری از لیزر کارا هستن که زیر قیمتی که برات در میاد میزنن و اصلا صرفه اقتصادی نداره
و میمونی که چه کار کنی ادامه بدی یا با قیمتی که برات در میاد بزنی
بدی خدمات لیزر اینه که صنف نداره به همین دلیل ....

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
والا الان دیگه همه کسایی که تو کار تبلیغاتی هستن یه دستگاه CNC دارن
قدیما خوب بود ، سود خوبی هم داشت الان یکمی اشباع شده
البته بستگی داره به اینکه مشتری داشته باشی و بتونی کار بگیری
خیلی کارا میشه باهاش کرد
مثلا یکی از دوستان بود لانه شش ضلعی کندو میزد کارشم خوب گرفته بود
موافقم

متاسفانه یا خوشبختانه همه مستقل شدند
ولی خوب
هر گردی هم گردو نیست

اگه بتونید در کارتون متمایز از دیگران باشید فکر می کنم راه های خلاقیت های زیادی داشته باشه

taksmsmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
منم تجربیات خودم رو براتون بگم
من سال قبل یهو تصمیم گرفتم یدونه از این دستگاه ها رو بخرم و 28 میلیون پول بی زبون رو دادم و اوردم
تازه اول مشکلاتم شروع شد ( کرایه کارگاه ، خرید مواد اولیه مثل چوب و چسب و پلکسی و ...) بگذریم
الان در شعاع 2 کیلومتری من چهار تا دستگاه مثل من هست و دست توی شهر کوچیک ما زیاد شده چه برسه به تهران بزرگ :D
کلا تو این یک سال من دو ماه فروش داشتم و دیگه تموم ، فکر نکنید دوماه رو بکوب پشت سر هم کار کردم یعنی تولید کردم و بازاریابی حالا شاید بگید که چیزای قدیمی بوده ولی جدید ترین محصولاتی که در تهران تولید میشد را من هم تولید میکردم
ولی دیگه بازار نمیکشه و الان 4 ماهه که دستگاه داره خاک میخوره و انقد قیمت ها اومده پایین و فروشندگان لیزر اقساط میدن که بفروش هم نمیره
دوستانه بگم سود اصلی رو فروشنده لیزر برده و شما باید فقط بدوید پی مواد اولیه فروش و خریدار محصولات خودتون
با تشکر ,

nona1364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز. شما برای کسب در آمد از دستگاه لیزر برش و حکاکی بهتره که اول بازارش رو پیدا کنید. و نو آوری در تولید محصولات جدید تو این حوزه خیلی مهمه .اگر نیاز داشتی به اطلاعات بیشتر در خصوص این دستگاه ها و بازارهایی که برای فعالیت دارن پیشنهاد میکنم این سایت رو بخونید.
http://partlaser.com/

nona1364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستگاه لیزر برش و حکاکی غیرفلز
دستگاه لیزر برش و حکاکی غیرفلز سایز 2000 در 3000
حکاکی کار پردرآمدیه به شرطی اینکه از اول بدونی از چه راهی بری جلو.یه نمونه از دستگاهامون رو در زیر معرفی میکنم:

دستگاه لیزر برش و حکاکی غیرفلز سایز 2000 در 3000 یکی دیگر از نمونه دستگاه های مربوط به دستگاه های لیزر برش و حکاکی غیر فلز می باشد. از جمله خصوصیات این نمونه از دستگاه لیزر برش و حکاکی غیرفلز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

2000 در 3000
مدل: SF 3000*2000
میز کار: 2000 در 3000
قدرت لیزر:80 - 100 -w130
نوع لیزر: تیوب شیشه ای co2
میز کار: شمشیری
ریلها : تولید تایوان
لنز و آیینه : تولید سنگاپور
سرعت کار : 800mm/s=<
تلرانس : +-0.05
فرمتهای پشتیبان AI ,DXF ,BMP ,PLT,DWG
سیستم خنک کننده : خنک کننده آبی و سیستم محافظ
سیستم کنترل : DSP
نرم افزارهای پشتیبان : CorelDraw , AutoCAD,photo shop

دستگاه لیزربرش و حکاکی غیر فلز
البته پارت لیزر دستگاه های حکاکی زیادی داره و حتی خدماتحکاکی هم با قیمت مناسب انجام میده . تماس بگیرید بیشتر توضیح بدم09363402991
پارت لیزر ، مرجعی مطمئن و بسیار قدرتمند در صنعت دستگاه ها و خدمات لیزر ، مفتخر است که در کلیه ی امور مربوط به فروش دستگاه لیزر ، فروش دستگاه لیزربرش , دستگاه جوش لیزر , دستگاه لیزربرش فلز,فروش قطعات دستگاه لیزر , فروش دستگاه لیزرحکاکی ،دستگاه لیزر برش و حکاکی غیرفلز و … و همچنین فروشقطعات دستگاه لیزر ، تعمیرات مربوط به دستگاه لیزر و همچنین خدمات مربوط به صنعت دستگاه لیزر (Laser Device)و … با بهره مند بودن از تیمی بسیار متخصص تمام وقت در خدمت کلیه ی مشتریان گرامی می باشد.امید آنکه بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای کسب رضایتمندی کلیه ی مشتریان خود برداریم. http://partlaser.com/

rotec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
دوست عزیز هر کاری رو در صورتی که پیگیر باشی و درست انجام بدین مسلما موفق میشید. مهم اینه که بازار رقباتون رو بسنجید. شرکت روتک یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های فروش دستگاه لیزر هست که یه عالمه اطلاعات مفید به صورت مقاله تو سایت برای شما وجود داره تا بتوانید اطاعات کافی راجع به دستگاه حکاکی ، قطعات یدکی دستگاه لیزر و تیوب لیزر به دست بیارید.

بالا