برگزیده های پرشین تولز

ایا موجودات فضایی .... ؟

وجود دارند ؟ ExtraTerrestrials & ufo به نظر شما

• Total voters
    46

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
Amirbahal3

اگه منظورت با کسایی که قبلا پست زدن یه نگاه به تاریخ پستاشون بکن مال یک سال پیشه فکر کنم الان یه دونشون تو پی تی نیستن ولی اگه خودت می خوای چیزی تعریف کنی شروع کن من پایه ام

سلام برادر ،
نه منظور خاصی نداشتم ، دیدم تاپیک خوبیه که ترک شده ، گفتم دوباره احیاش کنم.

sina86

Registered User
لایک‌ها
35

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
بلخره موجودات فضایی وجود داره یانه؟ :(
خدانگهدار

relax_hit

Registered User
لایک‌ها
15
موجودات فضایی و یک تمدن با سطح هوشی بالا در جهان بسیار بسیار محتمل است و حیاتی زمینی به زودی با وجود 7 میلیارد مصرف کننده بی مصرف از میان خواهد رفت
نقطه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
موجودات فضایی و یک تمدن با سطح هوشی بالا در جهان بسیار بسیار محتمل است و حیاتی زمینی به زودی با وجود 7 میلیارد مصرف کننده بی مصرف از میان خواهد رفت
نقطه

سلام
جمع نبند لطفاً :دی

الان دیگه دنیای موازی مد شده :دی

آره اونم خیلی مد شده! :دی
خدانگهدار

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
موجودات فضایی وجود ندارند
و آن UFO هایی که دیده شده است در واقع سفینه های انسان ها بوده است در زمان آینده
و یا به عبارت دیگر آنها به گذشته سفر می کنند و زندگی ما را نگاه می کنند و تاریخ خودشان را مورد مطالعه قرار می دهند و ما چیزی که در آسمان می بینیم آینده انسان است.

توضیح علمی آن هم تشکیل نور از زرات کوانتوم است که با سرعت محدود 300,000 Km/s حرکت می کنند و با گذر زمان تا بی نهایت ادامه پیدا می کند و کسی که بتواند الگریتم قرار گرفتن کوانتوم ها را که فرمول بسیار پیچیده است و فراتر از ساختار مغز انسان فعلی می باشد را کشف کند می تواند هر زمان از تاریخ را پیش روی خود بیاورد

بازكشت به كذشته غير ممكنه چون پارادوكس به وجود مياره.

به نظر من حيات فرازميني وجود داره ولي اين يوفو ها الكيه ازمايش هاي ارتش ها يا خالي بنديه

relax_hit

Registered User
لایک‌ها
15
بازكشت به كذشته غير ممكنه چون پارادوكس به وجود مياره.

به نظر من حيات فرازميني وجود داره ولي اين يوفو ها الكيه ازمايش هاي ارتش ها يا خالي بنديه

یوفو ها مستندش هم در اومده !!!
خیی وقته
اینها یه پروژه برای سفرهای قطبی بوده و اشکالات که در ساخت بوده و نا متعادلی و ... در مستن نشون میده .

My_Computer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه مستند نشون می داد از این UFO ها

بعد یه سری از هواپیما های سری هم نشون می داد که شبیه بشقاب پرنده بودن

نقشه های این هواپیما ها حتی تو زمان جنگ جهانی دوم هم بود که آلمانی ها داشتن می ساختن

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
موجودات فضایی و وجود حیات هوشمند در جای جای عالم ممکن است؛ به این دلیل که علت وجودی ما فقط به دلیل قرار گرفتن در نقطه مناسب و دارا شدن شرایط حیات توسط سیاره ـمان است. پس در میان صدها میلیارد کهکشان که هر یک دارای هزاران میلیارد ستاره هستند، به وجود آمدن سیارات دارای حیات و به سطح هوشمند رسیدن ان حیات بسیار محتمل است. تمدن انسان هوشمند تنها چند ده هزار سال قدمت دارد و تنها کافیست درباره تمدن هایی که چند میلیون سال قبل (عمر عالم = 13.7 میلیارد سال زمینی) از ما تمدنشان را آغاز کرده اند فکر کنید که امروز به چه حدی از تکامل و پیشرفت رسیده اند تا کوچکیمان را درک کنید...

بحث ufo ها و مسائل مربوطه همگی ساختگی، دروغ و یا در بهترین شرایط آزمایشات انسانی هستند و نه چیزی بیشتر... کافیست هر مسئله ای که میبینید کمی به گوگل مراجعه کنید تا به کمک سایت های بررسی کننده hoax ها (مانند فوروم above top secret) دلایل و نشانه های دروغین و ساختگی بودن مسئله، ویدئو، تصاویر و مطالب مورد نظر رو بیابید...

اگر چنانچه تمدنی هوشمند به این سطح از پیشرفت برسد که به سیاره ما (زمین) بیاید مطمئناً تنها به این قصد نبوده که برای ما نمایشی جلوی دوربین های از قبل مستقر شده! بدهد... همچنین اگر بخواهند مخفی بمانند و این سطح از تکنولوژی را دارند که به اینجا میایند، پس مخفی نگاه داشتن خودشان نباید کاری سخت برایشان باشد... در نتیجه تمامی این مسائل از پایه ابلهانه اند...

- پ.ن.: اینها را در مورد روند تکامل در زمین و تکامل نسل انسان بخوانید مفیدند :

http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_evolution

http://en.wikipedia.org/wiki/Human_evolution

Last edited:
بالا