برگزیده های پرشین تولز

ایجاد سایت فریلنسینگ متفاوت

camry7

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دوستان

در حال ساخت یک سایت فریلنسینگ با طعمی جدید هستیم

اما قبل از اون گفتم بیام اینجا از کسایی که تجربه کار با این مدل سایت ها چه خارجی و چه ایرانیشو داشتن اطلاعاتی بگیرم

بنابراین تجربه خودتون و ویژگی هایی که باعث ناراحتی یا خوشحالی شما از یک سایت ها شده رو بگین.

**همکاری**

همچنین کسانی که میتوانند در طراحی ui/ux وب سایت همکاری کنن، پیام بدن.

Last edited:

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
اول از همه چیز صداقت داشته باشید و فقط به فکر سود نباشید
دوم اینکه بعد از 10 سال باز هم فکر کنید همین امروز سایت رو بالا اوردین و به قوانین خودتون احترام بزارید (یه مشکلی تو ایران هست بعد از چند وقت سایت که معروف میشه طرف دیگه فقط به خودش فکر میکنه و تمام اصول رو از یاد میبره)
اما نکاتی در مورد سایت
1 - اول تایین کنید میخواید تخصصی کار کنید یا عمومی (مثلا بر روی یه موضوع خاص کار کنید مثل سایت ترجمه که فقط کار ترجمه میکنه یا سایت انجام میدم که از شیر مرغ تا جون ادمیزاد توش هست)
2 - سعی کنید حالت رقابتی و بقول بازاریا زیرفروشی رو کلا از سایتتون دور کنید چون باعث افت کیفیت و نارضایتی مشتر میشه
3 - سعی کنید سیستم فیلترینگ داشته باشید و هر کسی رو نکنید فریلیسینگ (مثلا طرف تو عمرش یه سایت با css , html ساخته میاد میشه طراح حرفه ای وب و پروژه میگیره در حد فیسبوک)
4 - حتی اگه بتونید کسایی که میخوان خدمات ارائه بدن رو براشون یه سری الزامات بزارید خیلی خوبه مثلا یه قراردادی بنویسید باشون کپی شناسنامه یا کارت ملی یا حتی عکس بگیرید ازشون اینطوری من مشتری با خیالی راحت تر میتونم کارم رو بهشون بسپارم
5 - بازم اگه چیزی به فکرم اومد برات پ.خ میکنم ولی بخ نظرم تخصصی کار بکنید بهتره و بیشتر روی it کار کنید و کامپیتر
با تشکر

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خب اینجا دو طیف افراد مشکل درست خواهند کرد افرادی که با خوندن یک فایل پی دی اف این احساس بهشون دست داده که برنامه نویس هستن و میان برای هر پروژه ای که حتی اسمشم نشنیدن پیشنهاد میدن و دسته دوم مشتریانی که تصور می کنن برنامه نویسی یعنی همون تو مایه های ویندوز 2500 تومنی اگر ویندوز این قیمته پس برنامه منم باید قیمت یه ساندویچ هم نشه عملا این دو قشر کاملا مشکل ایجاد کردند و در واقع بازار رو خراب کردند اون فردی که اصلا برنامه نویس هم نیست و میاد برای یک سایت که چند میلیون هزینه طراحیش هست 150 قیمت میده و در آخر مشتری بیچاره می ماند و چند خط کد اون فرد نمی داند که با این کار ذهن مشتری به این سمت میره که این 150 خواست دیگه استاد اینم باید 250 بخواهد وقتی بهش رقم منصفانه میگی انگار می خواد ازش دزدی کنی .
شما باید این دوطیف رو یه جوری کنترل کنی

camry7

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون دوستان نکاتی خوبی اشاره کردید.
منتظر نظرات سایر دوستان هستم.

بالا