برگزیده های پرشین تولز

ایجاد فایل اجرایی در سی شارپ

mehdi_5196

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان، من می‌خوام تعدادی عکس(صوت یا فیلم) به همراه پروژه خودم همه جا داشته باشم که در برنامه از آن استفاده می‌کنم . حالا من به طور آزمایشی یک پروژه کوچولو با یک عکس ایجاد کردم به این صورت که فایل عکسم را در
داخل پوشه bin قرار دادم و بعد سراغ ایجاد فایل اجرایی رفتم، آنجا هم در فولدر application فایل تصویرم را قرار دادم . بعد از نصب با موفقیت برنامه اجرا شد ولی وقتی من سراغ مسیر نصب برنامه رفتم فایل عکسم را در آنجا پیدا کردم؛ حالا
اگه پروژه من فایلهای صوتی و تصویری زیادی داشته باشه، وقتی من برنامه رو در کامپیوتر مقصد نصب کنم به راحتی یک فرد آشنا به کامپیوتر میتونه بره تمام فایلهای صوتی و تصویری رو اونجا به راحتی به دست بیاره . آیا راهی هست که اینها
از فایل اجرایی جدا نشن تا کسی نتونه به آونها دسترسی پیدا کنه ؟
با تشکر منتظر پاسخ‌های شما هستم.

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
میتونین اونها رو رمز گذاری کنین و یک کلید رمز گشایی از طریق برنامه بهش بدین تا فقط محتوای واقعی رو خودتون ببینین.

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
میتونین اونها رو رمز گذاری کنین و یک کلید رمز گشایی از طریق برنامه بهش بدین تا فقط محتوای واقعی رو خودتون ببینین.
بدون کد شدن فایل اجرایی سورس الگوریتم هم بر میگرده و دوباره قابل کامپال میشه .
متاسفانه کد شدن فایل اجرایی هم فقط کار رو سخت تر میکنه و 100% نیست .

noname123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان، من می‌خوام تعدادی عکس(صوت یا فیلم) به همراه پروژه خودم همه جا داشته باشم که در برنامه از آن استفاده می‌کنم . حالا من به طور آزمایشی یک پروژه کوچولو با یک عکس ایجاد کردم به این صورت که فایل عکسم را در
داخل پوشه bin قرار دادم و بعد سراغ ایجاد فایل اجرایی رفتم، آنجا هم در فولدر application فایل تصویرم را قرار دادم . بعد از نصب با موفقیت برنامه اجرا شد ولی وقتی من سراغ مسیر نصب برنامه رفتم فایل عکسم را در آنجا پیدا کردم؛ حالا
اگه پروژه من فایلهای صوتی و تصویری زیادی داشته باشه، وقتی من برنامه رو در کامپیوتر مقصد نصب کنم به راحتی یک فرد آشنا به کامپیوتر میتونه بره تمام فایلهای صوتی و تصویری رو اونجا به راحتی به دست بیاره . آیا راهی هست که اینها
از فایل اجرایی جدا نشن تا کسی نتونه به آونها دسترسی پیدا کنه ؟
با تشکر منتظر پاسخ‌های شما هستم.

سلام
من هم مشکلی مشابه شما دارم. امکانش هست پروژه کوچیکی که درست کردید رو برای من ایمیل کنید.
الآن شما می تونید فایل اجرایی برنامه تون رو روی یه کامپیوتر دیگه اجرا کنید؟ یا حتما باید فایل های عکسهاتونم رو اون کامپیوتر کنار فایل اجراییتون داشته باشید؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:cool:

عسل مجید

Registered User
لایک‌ها
105
شما می تونید با یکی از پکرها فایلهاتون رو پک کنید و جمعاً تو یه فایل داشته باشید اینطوری حداقلش کار سخت تر میشه برای تازه کارها.

yasharmahdi

Registered User
لایک‌ها
56
خب آخه دوست عزیز لازم به اینکار نیست
بستگی داره عکس و فایل صوتی و.. چی باشه.
اگه واقعا برای اجرای برنامه و گرافیک و.. لازم هستش در این حالت اگه فرد عکس یا فایل صوتی رو پاک کنه خودش ضرر میکنه.ولی اگه اون فایل صوتی یا عکس یه فایل آزاردهنده برای کاربر هستش . مثلا فایل صوتی آزاردهنده ای باشه خوب حق دارن حذف کنن..
درهرحال راهی نیست که هیچکس نتونه دست پیدا کنه...
امیدوارم حرف هایم مفید واقع شده باشد.
موفق باشید.
باتشکر

بالا