برگزیده های پرشین تولز

ایجاد هفته نامه اینترنتی در محیط Mt توسط بچه های پرشین ت

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام . مدتهاست که یه فکری تو سر دارم اما تا حالا نه فرصتی برای ابرازش شده و نه حال و حوصله اینکار بوده . اما بپردازیم به موضوع اصلی : فراخوان عمومی برای راه اندازی یک هفته نامه اینترنتی توسط تعدادي وبلاگ نويس (البته نه الزاما) در محیطی بصورت کاملا فارسی در يک دومين و فضای غير وابسته به سايتهای گوناگون که هدف آن می تواند در راستای کمک و ارتقای سطح علمی کاربران فارسی زبان که عموما در دسترسی به منابع علمی و کاربردی در دنیای مجازی به عناوین مختلف با مشکل مواجه هستند و اهداف گوناگونی به مانند ايجاد يک محیط بسیار غنی اطلاعاتی و معرفی و بحث مسائل روز ایران اعم از :علمی ، فرهنگی ، سیاسی و آموزشی و اجتماعی و ... . در ضمن از نظر دومین و هاستینگ هیچ مشکلی در میان نیست و قبلا اقدام لازم به عمل آمده است و حال یک یا علی مددی کافیست تا استارت این ایده زده شود و اما اولین کسی را که من حامی و مددکار این پروژه خواهانم آقای احسان حسین زاده بعنوان پدر این سایت است :!: . همفکری و همکاری را طلب مندم .

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
دير آمدي دلريش عزيز!!! احسان از وقتي شريفي شده ، تو فكر رفتن به ناسا و يا زدن دانشگاه در كره ماه هست! اون وقت مي فرماييد بياد پدر سايت باشه؟ حتي اگر آزمايش دي ان آ هم نشون بده كه احسان پدر سايته ! بعيد مي دونم بپذيره!!!!!!
و اما بعد:
اين فكر در چند مرحله به صورتهايي خودشو نشون داده ، از صبحانه حودر و سايت آبكش تا وبلاگ عمومي هاي دوران غارنشيني!! اگر نشود توجيه خيلي سنگيني جور كرد ، دوام زيادي نخواهد داشت . . . بهتره اولش به اصول اين كار پرداخته شود . . .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
:) ناسا كجا بود بابا! ما بتونيم بريم اميرآباد هنر كرديم جناب شار!
دلريش عزيز پيشنهاد خوبيه و هر كمكي از دستم بياد انجام ميدم ولي چون گرفتاريم زياده نميتونم قولي بدم. اميدوارم بچه ها بتونن كمك كنن.

reza_mgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من از الان پايم اساس :) هر كمكيم بتونم انجام ميدم فقط فكر ميكنم بايد يه كم زوايا و خفاياش بيشتر بررسي بشه.

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
[left:b676d2c794]wow it's a great idea.[/left:b676d2c794]

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام به نظر من هم فكر خوبيه
همانطور كه شار گفتند بهتر بصورت اساسي باشه، اگر هم كمكي از دست من بربياد من هم حاضرم....
موفق باشيد.

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
الحق و النصاف دمتون20 . فكر نمي كردم حمايت كننده اي پيدا بشه اما حالا ميبينم كه مديران بخشها نصفه نیمه ok دادن ، فقط یه مشکلی که من بعنوان کسی که تا حالا از اینکارها نکردم دارم اونم واسه اینکه به این مساله هویت جدی بدیم چیکار باید بکنیم و کجا و چه جوری و از کدوم طریق از ایده ها و راهکارهای همدیگه سر در بیاریم و استارت رو چطوریا بزنیم و به قول شار عزیز برنامه رو بصورت اساسی تر پی ریزی کنیم ؟ :rolleyes: هر کی که تجربه اش بیشتره یه نمه در این مورد هم فکر کنه ! ممنون . احسان هم نمی خواد زیاد فکر وقتش باشه ! بنظرم هفته ای 5 یا 6 ساعت یا کمتر وقت گذاشتن به یه موضوعی نمی تونه زیاد مزاحم کار آدم باشه ! (حداقل واسه من اینطوریه).

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اول بايد ديد مي خواهيد چه چيزي به خوانندگان بدهيد؟ خوانندگان سايت چه كساني خواهند بود؟ و مايليد چه كساني باشند. من فكر مي كنم توسعه يادداشت نگاري از ساعات وبگردي، ميتونه يكي از موضوعات مفيد و پر طرفدار باشه ، در واقع يك لينك دوني كه فقط سر تيتر رو بنويسه و لينك بده، نيست بلكه اطلاعات خلاصه شده (صد البته به فارسي) از سايتهاي غير فارسي زبان تهيه كند و مي شه دسته بندي كرد و موضوعات جذاب و محدودي رو دست گرفت . البته علايق نويسندگان در انتخاب موضوعات مهم و تعيين كننده موفقيت طرح هست ....

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
يعني يك الترناتيو براي صبحانه.. فكر بسيار خوبي هست.. به خصوص كه قيافه صبحانه بسيار زشت و وحشتناكه!!

reza_mgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني يك الترناتيو براي صبحانه.. فكر بسيار خوبي هست.. به خصوص كه قيافه صبحانه بسيار زشت و وحشتناكه!!
به نكته ي عالي اشاره كردي ;)

reza_mgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا منم يه ايده بدم! به نظر من يه سري موضوعات در نظر گرفته بشه (به فرض مثال آي تي | وبلاگ | اجتماع و....) بعد براي هر موضوع تعدادي وبلاگ نويس به صورت تيمي فعاليت كنن (تيم تشكيل ميشه از تفكرات مختلف ولي همجهت كه نهايتا موجب رشده...)
كلا نظرم چيزي شبيه به برنامه تلويزيوني گيگا هستش كه توسط شبكه NBC (شعبه اروپا) توليد ميشه منتها اونا كار رو بر روي تلويزيون دارند انجام ميدن ما مشابه اون رو ميتونيم روي اينترنت پياده كنيم و ايضا با محتوايي فارسي (يك همچين چيزي واقعا كمبودش حس ميشه)
سايت برنامه تلويزيوني گيگا : <a href='http://www.giga.de' target='_blank'>http://www.giga.de</a>
يه ايده بود فقط همين. :oops:

experience

Guest
لایک‌ها
4
اتفاقا اين كه جناب شار فرمودن يعني جايي براي ثبت نتيجه وبگردي ها را من با عنوان " <a href='http://darkroom.blogsky.com/?postid=105' target='_blank'>لينك دوني موضوعي</a> " تو ويلاگم نوشتم.
يعني جايي كه به طور منظم دسته بندي موضوعي شده باشه و بعد اعضا طبق دسته هاي مختلف لينك و مطلب اضافه كنند. يك وبگردي هدفمند هم ميشه اسمش را گذاشت.
نمي دونم تونستم منظور رو برسونم ؟
چون اگر اونجا هم چيزي باشه شبيه اينجا كسي سراقش نمي آيد بايد ايده جديد داشته باشيم.

experience

Guest
لایک‌ها
4
آقا منم يه ايده بدم! به نظر من يه سري موضوعات در نظر گرفته بشه (به فرض مثال آي تي | وبلاگ | اجتماع و....) بعد براي هر موضوع تعدادي وبلاگ نويس به صورت تيمي فعاليت كنن (تيم تشكيل ميشه از تفكرات مختلف ولي همجهت كه نهايتا موجب رشده...)
كلا نظرم چيزي شبيه به برنامه تلويزيوني گيگا هستش كه توسط شبكه NBC (شعبه اروپا) توليد ميشه منتها اونا كار رو بر روي تلويزيون دارند انجام ميدن ما مشابه اون رو ميتونيم روي اينترنت پياده كنيم و ايضا با محتوايي فارسي (يك همچين چيزي واقعا كمبودش حس ميشه)
سايت برنامه تلويزيوني گيگا : <a href='http://www.giga.de' target='_blank'>http://www.giga.de</a>
يه ايده بود فقط همين. :oops:
جالبه چطور همه همزمان به ايده هاي مشابهي رسيديم.
من از اين فكر حمايت مي كنم البته جاي كار داره. بايد مشخص تر صحبت كرد.

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اينطوري كه بوش مياد مغز ملت يه تكوني خوده بابا !!!!!

داره يه فرجي ميشه ايشالله !

نظرتون راجبه راه انداختن يه محفل دوستانه در باب اين موضوع چيه ! تو كافي شاپي تو كوهي تو جائي (البته اگه فكر خوبي باشه :idea: ) تا هم از نزديكتر و هم جدي تر رو اين مساله بررسي شه ؟ و توافقات بعمل بياد و سريعا استارت كار و بزنيم؟ با تو تاپيك نوشتن فكر نمي كنم به جمع بندي بتونيم برسيم .

ایده آق رضا هم بسیار جذاب بنظر میرسه . :arrow:

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام . مدتهاست که یه فکری تو سر دارم اما تا حالا نه فرصتی برای ابرازش شده و نه حال و حوصله اینکار بوده . اما بپردازیم به موضوع اصلی : فراخوان عمومی برای راه اندازی یک هفته نامه اینترنتی توسط تعدادي وبلاگ نويس (البته نه الزاما) در محیطی بصورت کاملا فارسی در يک دومين و فضای غير وابسته به سايتهای گوناگون که هدف آن می تواند در راستای کمک و ارتقای سطح علمی کاربران فارسی زبان که عموما در دسترسی به منابع علمی و کاربردی در دنیای مجازی به عناوین مختلف با مشکل مواجه هستند و اهداف گوناگونی به مانند ايجاد يک محیط بسیار غنی اطلاعاتی و معرفی و بحث مسائل روز ایران اعم از :علمی ، فرهنگی ، سیاسی و آموزشی و اجتماعی و ... . در ضمن از نظر دومین و هاستینگ هیچ مشکلی در میان نیست و قبلا اقدام لازم به عمل آمده است و حال یک یا علی مددی کافیست تا استارت این ایده زده شود و اما اولین کسی را که من حامی و مددکار این پروژه خواهانم آقای احسان حسین زاده بعنوان پدر این سایت است :!: . همفکری و همکاری را طلب مندم .

من هم پاييم

reza_mgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اي ول فكر نميكردم كسي از ايده ي من حمايت كنه :) ولي چيزي كه مطرح كردم واقعا الان كمبودش حس ميشه در ضمن كار نويي در ايران محسوب ميشه.... البته ايني كه من گفتم خيلي كليه ولي اگر دقيق بررسي بشه حتي راهايي براي در آمد زايي واسه در اومدن خرج سايت بعد ايضا داشتن يه منفعت واسه بچه ها كه براش زحمت ميكشن هم پيدا ميشه. منتها همونجوري كه همه گفتن خيلي دقيق و جز به جز بايد بررسي بشه.
در ضمن دلريش جان من به شدت با اينكه دور هم جمع شيم و طرح رو بررسي كنيم موافقم فقط يه چيزي تو كوه و كمر نباشه من كشش رو ندارم بيام :) كافي شاپ جاي نيكويست....:)

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
حالا كار رو كي شروع كنيم!!!!

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
رضا جان اولا خواهش دوما اين مهندس ها كجا رفتند ؟ بياين ديگه دير ميشه برف و بارون مياد حال و هوامون عوض ميشه ايده يهو تبديل ميشه به پشم ! اونائي كه پا هستن تشريف بيارن جلو

reza_mgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بگمان رفتن گل بچينن :) آقا راست ميگه ديگه كجاييد ؟! :?:

experience

Guest
لایک‌ها
4
اول يكم اينجا بحث رو جا بندازيم بعد قرار مدار. به نظرم هنوز بايد ايده هاي ديگه اين رو تكميل كنه. جمع شدن هنوز خيلي زوده .

بالا