برگزیده های پرشین تولز

اینترنت کدام اپراتور؟

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
سلام دوستان
چند روزی مسافر هستم و اینترنت adsl ندارم اما یه مودم 4G دارم.به نظرتون کدوم سیمکارت رو بخرم که اینترنت رایگان یا حجم بالایی رو در بدو خرید ارائه بده؟
ممنون

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024

THIS TOO SHALL PASS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مبین نت همه جا انتن میده ولی طرحاشون باید تو سایتاشون ببینی

GiftcardClub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
اگه همراه اول بگیری و تبدیلش کنی به usim میتونی 15 گیگ اینترنت هدیه شو رایگان استفاده کنی

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
منم برام سواله اینترنت همراه اول بهتره یا ایرانسل هم از نظر قیمت هم از نظر سرعت

proaref

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
منم برام سواله اینترنت همراه اول بهتره یا ایرانسل هم از نظر قیمت هم از نظر سرعت
شک نکن ایرانسل اینترنتش از همراه اول بهتره البته به موقعیت که دارید هم داره برخی مکان ها به دلیل حجم بالای دیتاهای ارسالی و دریافتی پهنای باند یک شرکت پر میشه و سرعت حتی در 4.5G پلاس پایین میاد.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
همراه اول هر چند وقت اینترنت رایگان هم میده ولی خوب نیست و قطعی و افت سرعت زیاد داره. ایرانسل و رایتل خیلی بهتره
اسیاتک هم حجم منصفانه تموم شه سرعت ازونی که بود کمتر میشه و اونم یمدته قطعی زیاد داره

1wp.ir

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
32
من یه مدت adsl شاتل داشتم که خب adsl توی ذاتش چون ازطریق سیم هست یه وقتایی خوب بود یه وقتایی نویز داشت یه زمانی هم کلا قطع بود و نسبت به 4g همراه اول و ایرانسل خوب گرونتر بود و سرعت هم که به مراتب پایین تر و با نوسانات زیاد.
اینترنت همراه اول باز فکر کنم توی هر شهر هم بسته به موقعیتش فرق می کنه و البته گرونتر از ایرانسل هست و سرعتش هم خیلی پایین تر از ایرانسل و کلا آدم رو دق میده مخصوصا کسانی که با ایرانسل کار کرده باشند
اینترنت ایرانسل به نظرم به صرفه ترین هست:بعضی وقتا پیشنهاد های خوبی داره . ساعات حدود 5 تا 6 صبح 1 گیگ رایگان داره و نسبت به بقیه ارزون تر هست و سرعت دانلود هم به طور متوسط روی 4g حدود 3 مگ رو داره.
اما مثلا بعضی طرح هایی که مثلا تا 12 ظهر هستن از ساعت 11 و یا طرح های مربوط به تا 10 شب از 1 ساعت قبل یعنی 9 شب شروع به قطعی و افت سرعت می کنن.
یه سری مودم های دیگه ایرانسل هستن با عنوان lte که سیم کارت مخصوص دارن و فقط به درد اینترنت می خوره که تعرفه اینترنتشون گرونتر هست و البته سرعتشون خیلی بالاتر و حدود 2 برابر 4g هست که هنوز سعادت استفاده از اون پیدا نشد ولی سخت دنبالش هستم که اون رو هم تست کنم. بدی سرعت بالا هم این هست که زود به زود حجم تموم میشه و باید شارژکنید و آخر ماه می بینید پول زیادی بابت اینترنت دادید.

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
اگه همراه اول بگیری و تبدیلش کنی به usim میتونی 15 گیگ اینترنت هدیه شو رایگان استفاده کنی
یه موقع از اینترنتش استفاده نکنید همش کشکه
من استفاده کردم 14500 اومد رو قبضم

بالا