برگزیده های پرشین تولز

اینجا کسی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته برق دانشگاه جامع علمی کاربردی هستش ؟

Notebook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ان

آقا اینجا کسی هستش که دانشجوی کارشناسی ناپیوسته یکی از گرایش های مهندسی برق
دانشگاه جامع علمی کاربردی باشه ؟ من چند تا سوال واجب و حیاتی ازش دارم ، گرایش هاش اینا هستند
الکترونیک - کنترل و ابزار دقیق - مخابرات ( سوئیچینگ و انتقال ) - قدرت ( شبکه های انتقال و توزیع )
راستش من امسال برای کارشناسی ناپیوسته تو رشته کنترل و ابزار دقیق شرکت کردم که دروسش اینا هستند :
دروس عمومی :
--- معارف اسلامی - ضریب 1
--- ادبیات فارسی - ضریب 1
--- زبان انگلیسی - ضریب 1
--- ریاضی - ضریب 3
دروس تخصصی : ( یک درس با ضریب 10 )
--- اندازه گیری الکتریکی
--- تحلیل مدارهای الکتریکی
--- تکنولوژی سیم پیچی ماشین های الکتریکی
--- تکنولوژی مدارهای فرمان الکتریکی
--- فیزیک الکتریسیته و مغناطیس
--- فیزیک مکانیک

حالا مشکل اساسی که دارم اینه که اصلاً نمیدونم سرفصل این دروس چی هستش و سوالاتش در چه سطحی هستند و از هر درس چند تا سوال میاد تا بتونم یه برنامه صحیح و فشرده براش ترتیب بدم البته اکثر مطالب این دروس رو تا حد 50 درصد به بالا میدونم ولی برام مهمه که بدونم سرفصل هاش و سطح سوالاتش چه جوریه که بتونم تو این دو هفته باقی مونده حسابی خودم رو آماده کنم و تو مسائل مهم تمرکز کنم ( کنکورش 20 بهمن هستش ) خودمم کاردانی الکترونیک هستم ولی اصلاً از کنکور علمی کاربردی اطلاعی ندارم ( ماله سراسری و آزاد رو آشنا هستم )
مثلاً نمیدونم که سرفصل سوالات رشته مهندسی کنترل و ابزار دقیق از سرفصل های کاردانی رشته کنترل صنعتی حساب میشه یا از سرفصل های کاردانی رشته برق-الکترونیک و ابزار دقیق چون خیلی با هم فرق دارند مثلاً سرفصل ها و مطالب دو درس مهم ریاضیات و مدارهای الکتریکی در رشته کاردانی برق-الکترونیک و ابزار دقیق تقریباً دو برابر رشته کاردانی کنترل صنعتی هستش

لطفاً اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره منو راهنمایی کنه که خیلی نیاز دارم به نظرم سوالات عمومی و تخصصی کنکور سال هاي قبل یعنی سال 1384 و 1383خیلی میتونه کمکم کنه ولی هر چی گشتم نتونستم این سوالات رو پیدا کنم اگه کسی این سوالات رو داره یه جوری به من هم برسونه ( اسکن سوالات یا کپی سوالات و ... البته با احتساب هزینه صرف شده )

خیلی خیلی ممنون :)

بالا