برگزیده های پرشین تولز

اینده ام با ول کردن درس و رفتن به بازار؟

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
سلام دوستان!
اینروزا هر چی تحقیق میکنم در مورد درس و...نا امید تر میشم:D
کار درستیه تو این سن(امسال دیپلم میگیرم!)درس رو ول کنم!و برم بازار؟
بنظرتون میتونم توی بازار موفق بشم و درامد بیشتری کسب کنم تا با درس خوندن؟!؟؟

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
برای رفتن به بازار کار دیگه دیر شده !
فقط باید انرژیتو رو درس بذاری

اگه راهنمایی بودی , شاید میشد ولی الان دیگه نمیشه

ولی اگه "خیلی" از درس ناامیدی قیدشو بزن چون امروز بازم بهتر از فرداست

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دادا اگه مشکل خانوادگی نداري و مثل من والدينت بهت فشار نميارن كه درس بخوني و واست كسر شأن نيست كه ديپلم باشی يه لحظه هم متل نکن برو تو بازار

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
دادا اگه مشکل خانوادگی نداري و مثل من والدينت بهت فشار نميارن كه درس بخوني و واست كسر شأن نيست كه ديپلم باشی يه لحظه هم متل نکن برو تو بازار

مشکل کثر شان و...رو با یه دیپلم+لیسانس در پیتی از راه دور و غیر حضوری حل میکنم:D
اما بازار تضمینی نداره!(مسیله اینه!)
یعنی ممکنه برم و دست از پا درازتر بشم:(!

کسایی رم میبینم درس خوندن نا امید میشم!نمونش یکی که نخبه اقتصادی شده و فوق داره و به زو 1700 در میاره..!یا یکی از رفیقام که برق داره و سگ دو میزنه دنبال کار!!
بقیه میگند با درس خوندن یه تضمینه بخور و نمیری دارم در حد 1500 در ماه(راستم میگند!)ولی تو بازار هیچی معلوم نیست...

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
برای رفتن به بازار کار دیگه دیر شده !
فقط باید انرژیتو رو درس بذاری

اگه راهنمایی بودی , شاید میشد ولی الان دیگه نمیشه

ولی اگه "خیلی" از درس ناامیدی قیدشو بزن چون امروز بازم بهتر از فرداست

خیلیم وضعم بد نیست سنم 17 ساله!تا الان 50-40 تا معامله داشتم!اینجا و سایت های دیگه!
بعضی از دوستام میخوان خرید و فروش کنند از من راهنمایی میگیرند...
بلاخاره صفر صفر نیستم...

Shayan_Shomal

Registered User
لایک‌ها
371
.!یا یکی از رفیقام که برق داره و سگ دو میزنه دنبال کار!

رفیقت برق داره ؟ خخخخخخخخخخخخخخ :lol:

مواظب باش برق تو رو نگیره.
:D

اگه سرمایه داری ؛ بزن تو کار ازاد و بازار و در کنارش یه مدرک مفت لیسانس یکی از همین دانشگاه های وطن بگیر.
;)

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
یکی از مشکلاتشم اینه که تو بازار شاید از همین امثال به سرمایه برسم!اما درس تا حدود 5سال دیگه...

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
رفیقت برق داره ؟ خخخخخخخخخخخخخخ :lol:

مواظب باش برق تو رو نگیره.
:D

اگه سرمایه داری ؛ بزن تو کار ازاد و بازار و در کنارش یه مدرک مفت لیسانس یکی از همین دانشگاه های وطن بگیر.
;)

نه برقش کنترل شدست:p

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
درس بدرد کسی میخوره که تو جاهای دولتی پارتی داشته باشه که سریع پیشرفت کنه مثل بابک زنجانی که تو سربازی شده بوده راننده رییس بانک مرکزی و الانم که میلیاردره
بازار بدرد کسی میخوره که اشناش تو بازار باشه و دستشو بگیره و راهو چاهو نشونش بده والا یا همیشه پادو میمونه یا ورشکست میشه حسابی

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
ضمنا درس بدرد ازدواجتم میخوره چون با مدرک خوب میتونی با یه ادم حسابی ازدواج کنی ولی با دیپلم دیگه تو دهاتم بهت دختر نمیدن :) البته پول داشته باشی دختر پادشاهم بهت میدن :)

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
ضمنا درس بدرد ازدواجتم میخوره چون با مدرک خوب میتونی با یه ادم حسابی ازدواج کنی ولی با دیپلم دیگه تو دهاتم بهت دختر نمیدن :) البته پول داشته باشی دختر پادشاهم بهت میدن :)

الان فامیل ما پولداره هر جا میره خواستگاری جای اینکه دختره ناز کنه این ناز میکنه:eek:
ولی مشکل اینه که ایا من با ول کردن درس میتونم به جایی برسم؟!؟

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
بازارو برو
اما مدرکم بگیر
حتی علمی کاربردی . حتی پیام نور . حتی مکاتبه ای ، حتی شده پول بدی برات بگیرن. خلاصه مدرک رو بگیر
فوق دیپلمم بگیری خوبه.
از نظر من مدرک برا یه کاسب و بازاری ارزشش خیلی بیشتر از یه آدم معمولیه
رفیق داشتم تو دانشگاهمون ، باباش انبوه ساز بود(در حد پروژه های شهرک و مسکن مهر و ...) ، خودشم آپارتمان ساز( در حدی که زیر پاش Azera 2012 بود) ؛ خودش با ما مهندسی میگرفت ، باباشم داشت فوق لیسانس میگرفت .
پس حتما مدرکتو بگیر

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
داش ی چند نکته رو بهت بگم
1 داش این روزا همه میگن وضع خرابه کار نیس و فلان و...
ولی
خودشون دارن درس میخونن چونکه الان ممکنه کار نباشه ولی 10 ساله دیگه ممکن یهو وضع خوب شه اونوقت هر کس مدرک داره نونش تو روغنه
بعدم برا کار کردن هیچ وقت دیر نمیشه ولی اگر از درس جدا شدی دیگه بعدا خوندن خیلی مشکل میشه
ضمنا گیرم که تو کارت موفق شدی و حسابی کسب و کارت گرفت ولی چه موقع زن گرفتن چه پیش بقیه شخصیت نداری(ناراحت نشی) ولی شخصیت هر کس به مدرکشه اینم بگم که خیلی ها درسو ول کردن رفتن کار بعضی هاشونم موفق شدن ولی بازم زجر مدرک نداشتن رو کشیدن
مثلا
تو فوتبال: امیر قلعه نوعی دیپلم داره
تو کارش واقعا موفقه و امروزه از بهترین مربی های ایرانه(شایدم بهترین) ولی همه دیپلمه بودنشو میزنن تو سرش(از کوچه و بازار بگیر تا همین سریال پژمان) همه میگن دیپلمس!!
ولی یکی مثل دایی: رفت دانشگاه مدرک گرفت بعد اومد تو فوتبال موفق هم شد و با اینکه شاید مربی خیلی خوبی نباشه ولی از لحاظ شخصیتی خیلی ها براش احترام خاصی قایل هستن
ببین دایی تونست درسو بخونه بعدم کارو بکنه ولی قلعه نویی دیگه نتونست برگرده درسو بخونه!
پس درست رو بخون(حداقل فوق دیپلم)
اگر اوضاع خوب شد که چه بهتر
اگرم نشد بزن تو کار بازار اینطوری هیچی رو از دست ندادی(ی موقع فکر نکنی وقتتو تلف کردی! نه عزیزم این وقت رو سرمایه گذاری کردی که شک نکن دیر یا زود سودش رو میبری
موفق باشی
این بود انشای من:D

بالا