برگزیده های پرشین تولز

این ارور در ماکروسافت اتولوک برای چی هست

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
در ماکروسافت اتولوک وقتی می خوام ایمیلهامو چک کنم برای یاهو این
Task 'mail.yahoo.com - Sending and Receiving' reported error (0x80042108) : 'Outlook is unable to connect to your incoming (POP3) e-mail server. If you continue to receive this message, contact your server administrator or Internet service provider (ISP).'

و برای جی میل هم این
Task 'mail.gmail.com - Sending and Receiving' reported error (0x800CCC0D) : 'Unable to find the e-mail server. Please verify the server information in your account properties.'

ارور را می ده
مشکل چیه کجای تنظیماتم اشکال داشته

ممنون می شم

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
اولا اینکه برای یاهو باید هزینه‌ای پرداخت بشه تا بتونید از سیستم POP استفاده کنید. و ثانیا همه سرویسهای میل به این شکل نیستند که آدرس میل سرورشون به این شکل باشه: mail.domain.com . مثلا برای جیمیل آدرس Incoming میل سرورش pop.gmail.com و آدرس Outgoing میل سرورش smtp.gmail.com ولی جیمیل این سرویس رو رایگان ارایه میده. یک سری تنظیمات داره که باید تو اوتلوک انجام بشه که اینجا توضیح داده شده: http://mail.google.com/support/bin/answer.py?ctx=gmail&hl=en&answer=12103
البته تو این آدرس لیست کلاینت های مختلف هست که شما با توجه به نرم‌افزاری که استفاده میکنید باید مورد مناسب رو انتخاب کنید.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون از شما
من تمام او تنظیماتی که گفته شده بود را انجام دادم
الان سند رسیو را که می زنم یک پنجره کوچیک باز می شه

Enter Network Password

من یوزر و پسورد رو می دم و اوکی رو هم می زنم باز بعد از چند لحظه همین صفحه ظاهر می شه
چه کاری باید بکنم؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ببینم پورتها رو درست تنظیم کردی باید پورت smtp و pop رو برای جیمیل تغییر بدی . پسورد یوزرنیم هم اطمینان پیدا کن که درست وارد میکنی .یوزرنیم هم که میدونی باید به صورت میل وارد کنی یعنی اگه یوزر gmail شما name هست باید یوزرت رو [email protected] وارد کنی

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من این مشکل رو دارم با اوتلوک با همین ارور ولی کارت اینتر نت رو که عوض میکنم خوب میشه فکر کنم مشکل از isp باشه.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
ببینم پورتها رو درست تنظیم کردی باید پورت smtp و pop رو برای جیمیل تغییر بدی . پسورد یوزرنیم هم اطمینان پیدا کن که درست وارد میکنی .یوزرنیم هم که میدونی باید به صورت میل وارد کنی یعنی اگه یوزر gmail شما name هست باید یوزرت رو [email protected] وارد کنی

نه همه رو درست نوشتم
من این مشکل رو دارم با اوتلوک با همین ارور ولی کارت اینتر نت رو که عوض میکنم خوب میشه فکر کنم مشکل از isp باشه.
بزار کارتمو عوض کنم خبرشو می دم ممنون

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
بچه ها حالا تنظیمات برای وصل شدن به میل سرور سایت خودم مثلا چه طوریه؟
در اتولوک اکسپرس؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
سلام

دوست عزيز mbf
يكبار ديگه تنظيمات آوت لوك ( اكسپرس ) را طبق راهنماي انگليسي كه دوست خوب Parham.G لينك آنرا معرفي كردند چك كن ، تيك كردن اين بخش در آوت لوك ( اكسپرس ) فراموش نشود
outgoing mail server requires authentication
بعد به اكانت جي ميلت و به اين قسمت برو
Mail Settings > Forwarding and POP
و اين گزينه نيز بايستي تيك داشته باشد .
Enable POP for all mail - even mail that's already been downloaded
البته راهنماي فارسي اين تنظيمات را ميتوني در بعضي از سايت هاي فارسي زبان هم پيدا كني .
و چنانچه باز هم مشكل داشتي سعي كن از يك isp ديگر استفاده كني .

موفق باشي

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
به نقل از mbf :
بچه ها حالا تنظیمات برای وصل شدن به میل سرور سایت خودم مثلا چه طوریه؟
در اتولوک اکسپرس؟

سلام

دوست عزيز من متوجه اين قسمت از سئوال شما نشدم
- به میل سرور سایت خودم -
اگر منظورت تفاوت بين تنظيمات آوت لوك و آوت لوك اكسپرس است ، عرض كنم تنظيمات ايندو تفاوت عمده اي ندارند و بعنوان مثال اگر شما تنظيمات را در آوت لوك اكسپرس درست انجام داده باشيد ، ديگر نياز به تنظيمات مجدد در آوت لوك نداريد و بآساني ميتونيد تنظيمات قبلي را به آوت لوك منتقل كنيد .

موفق باشيد

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
تنظیمات جی میل رو که گفتین انجام می دم و لی برای سوال دومتون
من الان مثلا سایتم روی پرشین تولز هست و از اونجا هاست گرفتم و این ایمل منه بر فرض مثال

[email protected]

این ایمیل رو چه جوری توی اتولوک اکسپرس تنظیم کنم؟

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
به نقل از mbf :
تنظیمات جی میل رو که گفتین انجام می دم و لی برای سوال دومتون
من الان مثلا سایتم روی پرشین تولز هست و از اونجا هاست گرفتم و این ایمل منه بر فرض مثال
[email protected]
این ایمیل رو چه جوری توی اتولوک اکسپرس تنظیم کنم؟

سلام

دوست عزيز هر هاستي معمولا تنظيمات مربوط به خودش را داره ، كه در راهنماي آن سايت ميتوني پيدا كني .
جايي ديدم سو الي مثل شما را كه اينگونه جواب داده اند :
سئوال: من ايميل هايي رو تحت دامنه سايت خودم كه از شما هاست دارم ايجاد كردم.
فقط مي خوام بدونم چطوري مي تونم Microsoft Office Outlook 2003 رو تنظيم كنم كه ايميل هام رو بتونه بخونه و نياز به رفتن به inbox نباشه.
جواب: تو صفحه مديريت ايميل ها تو سی پنل يه فايل js هست که تنظيمات اکانت رو برای آتلوک از تو رجيستر ياعمال ميکنه ! فقط بايد اجراش کنی http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=25461

شايد اين سئوال و جواب كار شما را هم راه بيندازه ! من اين راهنماي تنظيمات پرشن تولز را هنوز پيدا نكرده ام ؟!

موفق باشي

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون از شما دوست گرامی

بالا