برگزیده های پرشین تولز

ای عاشقان یانگوم هم اکنون به پولهایتان احتیاج است

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
:lol::lol::lol::lol: عچب آدمهای احمقی!! گیر دادن به یک چشم تنگ زبان نفهم!

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
الان بیشتر که فکر کردم دیدم چه قدر خوب میشه از حماقت ها استفاده کرد برای کلاه برداری... حالا این که یانگوم است فکر کنید اگر گلزار بود الان بالای 2-3 میلیون جمع شده بود!:lol:

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
الان بیشتر که فکر کردم دیدم چه قدر خوب میشه از حماقت ها استفاده کرد برای کلاه برداری... حالا این که یانگوم است فکر کنید اگر گلزار بود الان بالای 2-3 میلیون جمع شده بود!:lol:

منم حاضرم برا گلزار پول بدم
4226.gif

پ ن : امین من ناظری نمیخوام گلزار میخوام
1471.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ای برم قربون مردم ایران ... هی بگین زیر خط فقریم ... ای گور پدر این یانگول کثافت ... ضعیفه مدل تبلیغاتی ...
اصلا این مطلب رو خوندین داغ کردم ... :hmm::hmm::hmm::hmm:
ما بدبخت ندایم تو ایران که!!!! اصلا برین پول بدین به اون (.....) .
خجالت بکشین پاشین جمش کنین ....

الان اگه گوگوش یا کریستی برگ بود ایراد نداشتا!یا پرداخت خمس به ندت هزار چهار صد سال !یا پرداخت پول کارت اینترنتا یا ایدی اس ال برا چت روم!ولی کادو برا یه دختر ایراد داره!پول هر کس مال خودشه!هرکس میگه دلش به حال فقرتا می سوزه!پولاشو جمع کنه!بجای پست زدن اینجا بده به فقرا و محرومین!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
:lol::lol::lol::lol: عچب آدمهای احمقی!! گیر دادن به یک چشم تنگ زبان نفهم!

با این حساب تمام هوادارن خواننده ها و هنرپیشه ها و.. احمقن دیگه!خودت هوادار کدم خواننده ای !در ضمن یانگوم اقالا از گلزار که بهتره!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
واقعا به حال دوستانی که به علایق دیگران توهین می کنن تاسف می خورم!زشت نیست به ساز زننده این تاپیک پسر انسان معروف ذوالقدرین با سابقه بن زیاد برقصید!عین خیالتون نیست تو محیط مجازی نباید محل اینجور یوزرا بزراین !خوب مثلا ایراد اینکه یه نفرهوادار هنرپیشه محبوبش یا خواننده محبوبش باشه چیه!بالا تر سریال مزخرف چهارخونه سریال دیدین که تو گفتگوی ازاد سریال نقد می کنین!چهارشنبه شنبه بیرختو رو هرشب با خاواده می بینن !از کنارتون رد شنم ازشون امضا هم میگیرین!بعد به نظرتو عجیبه یکی از یه دختر خوشش بیاد!این یک حس معقوله که افراد از هنرپیشه یا چه می دونم خواننده و ورزشکار خوششون بیاد!

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
با این حساب تمام هوادارن خواننده ها و هنرپیشه ها و.. احمقن دیگه!خودت هوادار کدم خواننده ای !در ضمن یانگوم اقالا از گلزار که بهتره!;)

نه کلا من با چشم تنگ ها مشکل دارم چه رقاص چه یانگوم چه خواننده. این چشم تنگها برای خودشون ارزش قائل نیستن پس دلیل نداره من براشون ارزش قائل بشم. صلوات

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درس میگی
همین چشم افغانیا بودن که سارسو بوجود اوردن با خوردنه هزارو یک جونور کثیف مثه موشو سوسک که باعث شدن 99999999999999999 در عرضه چندروز بمیرن !

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
گلزار به کجا کشید شد یا نشد

پ ن : دویم ابر قدرت دنیا داره چین میشه که آمریکا هم ازش میترسه گفتم تا بیشتر فحش بدید مرگ بر ابر قدرت مرفه بی درد

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فیلترینگ تو چین غوغا میکنه حتی چینیا با فیلتر شیکن میرن گوگل !!!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
نه کلا من با چشم تنگ ها مشکل دارم چه رقاص چه یانگوم چه خواننده. این چشم تنگها برای خودشون ارزش قائل نیستن پس دلیل نداره من براشون ارزش قائل بشم. صلوات

بله یک کره ای یا یک ژاپنی سطح زندگیش صد بار از ماها بهتره !کشورای صنعتین!ژاپن تو یک قرن و خورده ای قبل نود ودودرصد ثبت نام ابتدایی داشت و ماهنوز به این امار نرسیدیم!تو ژآپن یک میلیون مرغو می کشن و تمام مرغداریو رو تعطیل می کنن مه انفلازای مرغی پنج نفر نگرین و نمیرین تو ایران پنج نفرو رو نمی زارن صداش در بیاد تا مرغا نمرین و مرغداریا تعطیل نشن!;)
خلاصه در ژاپن انسانها بیش از مرغها و در ایران مرغها بیشاز انسانها ارزشمندند پس نتیجه
اول ژاپنی یا کره ای!بعد مرغ و بعد ما!:lol:
می دونین سرانه زندگی اونجا چهل پنجهزار دلاره!میدنین کره ای ها رفاهشون با انگلیس برابره و دومین سیستم اموزش پروش در دنیا رو دارن!;)

monerr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله یک کره ای یا یک ژاپنی سطح زندگیش صد بار از ماها بهتره !کشورای صنعتین!ژاپن تو یک قرن و خورده ای قبل نود ودودرصد ثبت نام ابتدایی داشت و ماهنوز به این امار نرسیدیم!تو ژآپن یک میلیون مرغو می کشن و تمام مرغداریو رو تعطیل می کنن مه انفلازای مرغی پنج نفر نگرین و نمیرین تو ایران پنج نفرو رو نمی زارن صداش در بیاد تا مرغا نمرین و مرغداریا تعطیل نشن!;)
خلاصه در ژاپن انسانها بیش از مرغها و در ایران مرغها بیشاز انسانها ارزشمندند پس نتیجه
اول ژاپنی یا کره ای!بعد مرغ و بعد ما!:lol:
می دونین سرانه زندگی اونجا چهل پنجهزار دلاره!میدنین کره ای ها رفاهشون با انگلیس برابره و دومین سیستم اموزش پروش در دنیا رو دارن!;)

چون کانگورو نباشد تن من مباد
زنده باد کشور زیبای استرالیا
زنده باد سرزمین کانگورو ها
مرگ بر یانگوم

monerr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرقوت شما راه کانگورو رو قبلو کردید و کانورو دوست شدید من از اینجا میرم

آقا جون به کی بگم کانگورو حیون با مزه ای است

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کانگورو کجاش بامزس؟؟؟؟
حیوون فقت خرگوش که یکی خودم دارم کلی دوسش میدارم

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
خدا را شاکریم که در زمان اٌشین ، اینترنت نداشتیم !
gigglesmile.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا