برگزیده های پرشین تولز

بازار کامپیوتر در اصفهان؟

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
سلام دوستان
من تازه اومدم اصفهان میخواستم بدونم بهترین بازار کامپیوتر و لپ تاپ اصفهان که بهترین قیمت و صد البته جنس اصل رو بتونم اونجا خرید کنم کجاست؟
ممنون

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام دوستان
من تازه اومدم اصفهان میخواستم بدونم بهترین بازار کامپیوتر و لپ تاپ اصفهان که بهترین قیمت و صد البته جنس اصل رو بتونم اونجا خرید کنم کجاست؟
ممنون
سلام ، خوش آمدید
بازار بزرگ کامپیوتر در خیابان طالقانی
قیمت ها آخرین دفعه که مراجعه کردم کمی بیشتر از تهران بود که طبیعی هست
هر چیزی خواستید بگیرید حتما از چند فروشنده قیمت بگیرید و قیمتش در فروشگاه های اینترنتی را هم داشته باشید

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
سلام ، خوش آمدید
هر چیزی خواستید بگیرید حتما از چند فروشنده قیمت بگیرید و قیمتش در فروشگاه های اینترنتی را هم داشته باشید

سلام ، خوش آمدید

ممنونم دوست عزیز
قیمت ها نسبت به فروشگاه های اینترنتی چگونه هست؟ مثلا در بازار تهران میشه با کمی گشتن قیمت های گاهی خیلی مناسب تر از فروشگاه های اینترنتی پیدا کرد میخواستم بدونم سطح بازار اصفهان چطوریه؟ میشه زیر قیمت فروشگاه های اینترنتی پیدا کرد؟

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
ممنونم دوست عزیز
قیمت ها نسبت به فروشگاه های اینترنتی چگونه هست؟ مثلا در بازار تهران میشه با کمی گشتن قیمت های گاهی خیلی مناسب تر از فروشگاه های اینترنتی پیدا کرد میخواستم بدونم سطح بازار اصفهان چطوریه؟ میشه زیر قیمت فروشگاه های اینترنتی پیدا کرد؟
نمیتونم جواب دقیقی بدم
شخصا خودم هر چیزی گرفتم کمی از قیمت اینترنتی بالاتر بوده
مثلا اگر قیمت هارد در فروشگاه های اینترنتی 420 بوده ، در بازار کامپیوتر اصفهان 430 تا 450 میفروختند
بعید میدونم جنسی را پیدا کنید که قیمتش از فروشگاه های معتبر اینترنتی کمتر باشه
بهتر این هست که خودتون سر بزنید قیمت بگیرید

بالا