آژانس هواپیماییexchanging

بازم مشکل تو سایت من اینبار تو قالب ها

شروع موضوع توسط bluedream ‏12 ژانویه 2008 در انجمن vBulletin و IPB

1. bluedream

bluedream کاربر تازه وارد

سلام دوستان
    انگار همه بلاهای موجود در وی بی باید به سر من بیاد
    ببینید الان بعد حل مشکل قبلیم
    یک مشکل دیگه پیدا کردم الان که میرم پانل مدیریت ومثلا میخوام یک قالب رو ویرایش کنم با این کلمات قصار:D که حرص آدمو در میاره مواجه میشم.
    ببیند:
    کد:
    Fatal error: Invalid styleid specified in /includes/adminfunctions_template.php on line 327
    #0 vb_error_handler(256, Invalid styleid specified, /home/downl33/public_html/forum/includes/adminfunctions_template.php, 327, Array ([styleid] => 0,[doreturn] => 1,[parentids] => ,[vbulletin] => vB_Registry Object ([datastore] => vB_Datastore Object ([defaultitems] => Array ([0] => options,[1] => bitfields,[2] => attachmentcache,[3] => forumcache,[4] => usergroupcache,[5] => stylecache,[6] => languagecache,[7] => products,[8] => pluginlist,[9] => cron,[10] => profilefield),[itemarray] => Array (),[registry] => vB_Registry Object ( *RECURSION*,[dbobject] => vB_Database Object ([functions] => Array ([connect] => mysql_connect,[pconnect] => mysql_pconnect,[select_db] => mysql_select_db,[query] => mysql_query,[query_unbuffered] => mysql_unbuffered_query,[fetch_row] => mysql_fetch_row,[fetch_array] => mysql_fetch_array,[fetch_field] => 

البته ان یه نمونشه تا پیئین صفحه فقط ارور نوشته
    تو رو خدا هلپ می:(

2. raminsoft3

raminsoft3 کاربر تازه وارد

آقا شما مشکلت بالاخره حل شد ؟!
    اگه آره که به ما هم یک کمکی کن

3. mrsaleki

mrsaleki کاربر تازه وارد

دوست عزیز معمولا اینجور ارورها مربوط به کش سرور هستش و سرورت رو عوض کنی مشکلت حل میشه ...
    منظور شما این هستش که مثلا وقتی که میخواهید فونت قالب رو تغییر بدید و بعد ذخیره کنید این مشکل به وجود میاد درسته ؟