برگزیده های پرشین تولز

بازی The Last of Us Part 2 بر روی PS5 نیز اجرا خواهد شد

Optimous

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
15 می 2007
نوشته‌ها
12
لایک‌ها
2
آقای جیم رایان در مصاحبه‌ای برای اولین بار تأیید کرده‌است که بازی The Last of Us Part 2 برای کاربران پلی استیشن 5 نیز قابل اجرا خواهد بود.

بازی The Last of Us Part 2با توجه به نزدیک شدن به نسل نهم کنسول‌ها، طرفداران زیادی در مورد عرضه و یا عدم عرضه عناوین مختلف بر روی پلتفرم‌های نسل بعد سوال دارند. یکی از این عناوین نیز دنباله بازی The Last of Us است که حال مدیر عامل شرکت Sony Interactive Entertainment اجرا شدن آن را بر روی کنسول PS5 تأیید کرده‌است.


طبق آخرین اخبار بازی، آقای جیم رایان در صحبت‌های خود با CNET عنوان کرد بازی The Last of Us Part 2 که او امید دارد تعریف‌کننده نسل فعلی باشد، بدون مشکل بر روی کنسول PS5 اجرا خواهد شد. با توجه به اینکه ناتی داگ تاکنون در این خصوص صحبتی نداشته، برای اولین بار است که خبر تأیید شدن چنین چیزی را از سوی سونی می‌شنویم. البته هنوز در مورد بهبودهای احتمالی این بازی بر روی PS5 و جزئیات آن هیچ اطلاعاتی منتشر نشده و برای اطلاعات تکمیلی باید زمان بیشتری را منتظر بمانیم.


سونی در نظر دارد تا در پایان این هفته یعنی روز چهارم June، برای اولین بار از بازی‌های نسل بعدی در دست ساخت خود پرده‌برداری کند. البته آقای رایان اعلام کرده که تمرکز این رویداد بر روی بازی‌هایی است که پس از عرضه PS5 وارد بازار خواهند شد؛ بنابراین نمایش بازی The Last of Us Part 2 در این رویداد چندان محتمل نیست.


بازی The Last of Us Part 2 پس از چندین تأخیر پیاپی، در تاریخ 19 جون برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.​
 
بالا