برگزیده های پرشین تولز

باز هم فايرفاکس که الاهی از جوونيش خير نبينه

pantea_x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عرضم به حضور دوستان که من تازگيها با استفاده از اين پلير يه برنامهء راديويی برای وبلاگم راه انداخته‌ام:

کد:
<EMBED TYPE=application/x-mplayer2 SRC=http://blablabla... autostart=false WIDTH=120 HEIGHT=26>
تا اينجای قضيه همه چيز مرتبه و در IE عين ساعت کار ميکنه. بدبختانه باز هم يه مشکل با فايرفاکس داره و اون هم اينکه به autostart=false بيتوجهی ميکنه، يعنی همين که صفحه رو در فايرفاکس باز کنی صدای قارقار راديو بلند ميشه، چيزی که خودم هم در مورد وبلاگهای ديگه که موزيک ميذارند نميپسندم. چيکارش کنم که اين فايرفاکس زبون‌نفهم هم حاليش بشه که بابا جان استارت اتوماتيک اشتباه! نکن! اين بد ميباشد! :grrr:

دست و پنجول دوستانی که همفکری ميکنند درد نکنه.

aideen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از pantea_x :
عرضم به حضور دوستان که من تازگيها با استفاده از اين پلير يه برنامهء راديويی برای وبلاگم راه انداخته‌ام:

کد:
<EMBED TYPE=application/x-mplayer2 SRC=http://blablabla... autostart=false WIDTH=120 HEIGHT=26>
تا اينجای قضيه همه چيز مرتبه و در IE عين ساعت کار ميکنه. بدبختانه باز هم يه مشکل با فايرفاکس داره و اون هم اينکه به autostart=false بيتوجهی ميکنه، يعنی همين که صفحه رو در فايرفاکس باز کنی صدای قارقار راديو بلند ميشه، چيزی که خودم هم در مورد وبلاگهای ديگه که موزيک ميذارند نميپسندم. چيکارش کنم که اين فايرفاکس زبون‌نفهم هم حاليش بشه که بابا جان استارت اتوماتيک اشتباه! نکن! اين بد ميباشد! :grrr:

دست و پنجول دوستانی که همفکری ميکنند درد نکنه.
سلام،
یه نگاهی به این‌جا بندازین. یه سری چیز گفته که فکر می‌کنم به دردتون بخوره. با این‌حال من خودم برای رها شدن از همه‌ی این مشکلات، یه MP3 Player با Flash نوشتم: Quag.
راست هیچ‌وقت سرچ توی گوگل رو فراموش نکنین!

pantea_x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلی متشکرم، راهنماييهای اون صفحه رو به کار بستم، اما افاقه نکرد. از اونجايی که حاضر نيستم به خاطر فايرفاکس پليرم رو عوض کنم وضعيت همينی که هست ميمونه.

ضمناً من هميشه در مورد هر سؤالی اول سعی ميکنم بگردم و خودم جوابش رو پيدا کنم، منتهی در اين مورد جستجو نتيجه‌ای نداشت. البته من به زبان آلمانی جستجو کرده بودم، چون از انگليسيم بهتره.

باز هم ممنون.

بالا