برگزیده های پرشین تولز

باشگاه مرحومين پي تي

Black BIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در اولين آتش توپخانه هاي دولت جديد، اين حقير بدون اعمال كوچكترين مقاومتي، خود را اولين مرحوم اين ديار اعلام مي دارم:

به گمونم كه ديگه نوبه’ رفتن منه---------نوبه’ خدافظي، جول و پلاسو بستنه
به گمونم كه ديگه راه نمي ده باهم باشيم------آخه اين پستا ديگه پستاي آخر منه
...

مقدمه:

ميگيره ول مي ده، ميگيره ول مي ده!...اعصاب معصاب ما هم فاز تلاونگ...ديگه راه نداره خودمونو معطل بگير نگير فيلترينگ پي تي كنيم...(يخده ول كرد و باز دوباره گرفته انگار!!)...اينقذه آتيش فيلترينگو تو خاكستر اينترنت فوت كردن و دم دادن كه از ماتحت تا راس القامت ما رو جزغاليد...بي صفتا نذاشتن حيات عضويت ما به سالگرد و سوت و ساتش برسه، ي تيپا گذاشتن تو لگن ناسور ما، سيم ثانيه پيچمون دادن و تپوندنمون تو شوتينگ، سوتمون كردن تو جوغ...نمي دونم بليطم يك طرفه است يا روزي روزگاري كرك و پر فيلترينگ از قد و قامت پي تي مي ريزه و باز برمي گردم!...اين فيلترينگ ديگه داره پرده’ فيلتر سيستم عصبي ما رو پاره مي كنه اما خدائيش ديگه نه زوري تو استخونام مونده كه خرتناق كسيو بذارم تو winRAR ! و نه تواني به سيستم عصبيم مونده كه با فحش و سزا و ناسزا پرونده’ موجبينشو پاره كنم (و نه قوتي به سيستم گوارشيم كه يخده سيماي بانيان فيلترينگو بشااااش كنم!!!)...در اين مقول عارضم كه:

روي آتيش فيلترينگ تفتيم-----------رو سفيد آمديم و قهوه اي رفتيم!

اما حكمن فيلترينگ بهانه است...حقن اين دو سه نوبه اي كه به ضرب و زور فيلترينگ، پي تي تعطيل شد، ي حس غريبي تنگ سينه ام افتاد كه هيچ رقم باهاش حال نمي كنم...حس "وابستگي"...اين ي قلم از اون دست حواسيه كه پر و بال آدمو قفل مي كنه و سيستم تفكر آدميزادو تعطيل...علت اس و اساسي كه ما رو داره از اين دايره ميندازه بيرون، وحشت از قوت همين حسه...يحتمل يخده دوري از دايره’ پي تي ، واس كنترل و تنظيم سيستم احساسي، خارج از فايده نيس...القصه: اگه حس "وابستگي" ملتو گرد مي كنه، واس ما يكي حكم دگنك داره و گريز از ملت...
مخلص عرايض اينكه: هر چي كه باعثشه خيالي نيس...مهم اينه كه دارم ميرم و ( با احتساب سير نزوليه شعور و ادراك سران و زندانبانان مملكت در كنترل مغزها!!) يحتمل ديگه هم بر نمي گردم (اين هم به ي ور پي تي!) ... اين نوبه’ آخري، گفتيم ي تاپيك بتركونيم و هر چي بدهي، نقد، پيشنهاد، زرت و زورت و اضافات و عقده هاي نشكفته است، ي جا گوله كنيم و بريزيم تو خيكش و ... با ي "خداحافظي" (در كمال خونسردي) بساطمونو بغچه كنيم...اينقذه تاپيك نزديم و اگر هم زديم (به همت مديران محترم پي تي) به ماتحت تاپيك ملت فرو شد تا اينكه شتر تاپيك "خداحافظي" جفت پا جست زد رو قد و قامت ما (ملتمسانه عارضم كه اين تاپيك هيچ دخل و ربطي به تاپيك "مسابقه" نداره!! خواهشن عاجزن متقاضيم كه مديران محترم اين ي قلمو فرو نكنن به تاپيك سايرين و بذارن مجزا بمونه...نه گمونم جاي قابلي از فرومتون تنگ كنه آ!...)...
حتي المقدور (به حد بضاعت...تا جايي كه راه داد) بدهيمو با برخي تاپيكا صاف كردم (از اين مقول: تاپيك "نقد بروبچز پي تي" و تاپيك "پيشنهاد برگذاري مسابقه")...اگه بدهي ما به ملت فاز ديگه اي ور نداره ، نه گمونم به كسي بدهكار بمونم مگر اينكه روزي روزگاري، زماني و مكاني، ناخواسته از ما جسارت و حماقتي سر زده باشه و به خط اتوي پيشونيه كسي چين انداخته باشه...همينجا به اون ملت طلبكار و دل سوخته (كه يحتمل شعاع سوختگي ميتونه به جاي ديگه شون هم رسيده باشه!) كمال عذر و معذرت و پوزش و خفت و ذلالت و شرمندگي رو عارضم و ملتمسانه عارضم (با رعايت قوانين ذبح اسلامي) حلالم كنيد! چرا كه : نيش بنده نه از ره كين است------اقتضاي حماقتم اين است :blush:
چن تا پست ديگه مرتبط با مباحثي مي تپونم ما تحت اين تاپيك و واس هميشه رفع زحمات و بليات و شريات مي كنم (ان شاالله تعالي)...

يا علي...

Black BIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با اينكه تمام طول عضويت ما تو پي تي، هيچ "پي تي ولي" ما رو قابل اعتنا نشمرد و به نيم نگاهي تحويل نگرفت...با اينكه هر چي تاپيك زديم به مرحمت مديران به ماتحت تاپيك ساير ملت فرو شد...با اينكه اومدنه سيماي ما سفيدتر از نوبه’ رفتنمون بود...با وجود هزار هزار "اما و اگر" تو اين ديار...اماااااا...خوش گذشت!...دوره’ حياتمون تو پي تي جالبناك بود و نوبه’ رفتنمون اسفناك...گفتيم اين پستاي آخري، آخرين عرايضمونو با بروبچز پي تي تلپ كنيم كه عقده نشه بمونه بيخ خرتناقمون:

آقا رضا (سرور مردان پي تي ول) ! از طفوليت عشقم پلاسيدن تو جمع آدم بزرگايي بود كعنهو شما...اما حالا كه اين فرصت قد داد...نمي دونم چرا خودمو اونقذه كوچيك ديدم كه هر چي مخ ناسورمو فشار دادم ، نتونستم جسارت كل زدن و مباحثه و مجادله با شما رو به خودم بدم...يحتمل اين عقده واس هميشه بيخ گلوم مي مونه...اوچيك اون خر تو آواتارتم :blink: !! كه گمونم تريپ دهاتيه آواتارت از "سادگي و تواضعت" بين بروبچز پي تي ول مي گه...يا حق!

آقا بحريني! ي جا خوندم سن و سالت تو فاز 25 يا ي چيزي همون وراست...اما دير خوندم...خيلي دير...شانس آوردي داداش :blink: !...با تو هم تريپ آقا رضا برداشتم و جز ي نوبه تو تاپيك "شوخي با آواتار بروبچز" نتونستم بيشتر جسارت كنم...موفق باشي!

آق معلم شار! آواتارت مث بعضن آقا معلماي مهربون اول و ديم ابتدايي مي موند كه حالي به حول خاطراتمون مي داد...سيستم غلط گيريت هم داستاني داشت تو دوره’ پي تي وليه ما -كه محترمه-...اين اواخر اساسن كم سعادت شديم و نشد كه بيشتر پا منبرتون چنبره بزنيم آقا! (كجا بيدي پيدا نبيدي؟)...موفق باشي!

داداش احسان! بدو ورودم به ديار پي تي همچي گذاشتي تو كاسه ام كه يخ زدگيه ما پرچم شد به در و تيفال پي تي...كم تو كرك و پرم نزدي و كم باهات كل نزدم اما...بي خيال سن و سالت كه كم و بيش تو فاز خودمي، نمي دونم چرا هميشه به قد و قامت بزرگان پي تي برام محترم و عزيز بودي...شهر قشنگي ساختي داداش!...اميدوارم ناز شست حداد و احمدي نژاد و كاسه ليساشون به در و تيفال اين شهر ( پي تي) نگيره...موفق باشي عزيز!

داش شرلوك! (شرع ما مي گه: ملتو به همون نامي بخون كه خواستشونه و خوششونه...ما اگه جسارتن هيچوقت شما رو "شرلاك" خطاب نكرديم ، واس اين بود كه ما رو ياد "سرلاك!" - اغذيه معروفه’ اطفال - مينداخت كه تو اين فاز يخده از ابهت شما كسري مياورد...) ... از محدود كساني بودي كه گاه و بيگاه با نيم نگاهي حالي به حول غربت ما مي داد...هيچ وقت مرامتو يادم نمي ره!...با چن تا از تاپيكات هم حال و حول خاصه داشتيم كه اونا رو هم به يادگار cd كردم!!...خوش باشي "شرلاك" (اين ي بارو گفتم كه عقده اي نشي ;) !)

داداش آصف! عزيزجان! ي چندتايي اسمايلي برات رديف كرده بودم (بعض اون جفنگياتي كه محض مزاح برات پرچم كردم) كه سلطه’ فيلترينگ و تقارن گودباي پارتيه ما راه نداد برات پرچمشون كنم...شايد روزي روزگاري به نام و نشوني برات كادو پيچشون كردم...موفق باشي!

داداش فريد! سه سه دفه به 9 دفه هوايي شدم مختو بكوبم سينه’ تيفال :blink: !!! اما به حكم چن دليل بي خيال شدم: اولندش با احتساب اينكه "شك پايه’ دين است و..." گفتيم شما كه تو احوالات ملت باعث و موجب شكيات و ظنين به دينشون مي شي ، چه بسا ثوابت بعض ملت اسمن مسلمون باشه!...ديمندش اين حقير اساسن همت كل زدن و پاچه گرفتن از نه شما و نه هيچ بني بشر ديگه اي رو نداشتم و ندارم...سيمندش...كوتاه اومدم كه به قد و قامت ID و آواتارت باحال بودي داداش!...(پيش خودمون بمونه!) اساسن با جونورايي كه خلاف جريان آب كرال سينه مي رن، حالي به حولي ;) ! ما به اين ملت مي گيم "ماهي آزاد"!... "علي" يارت! (دلم نيومد اين پست آخري ، زيرت كبريت آتيش نكنم!!!
63.gif
) خوش باشي!

اطهر مطهر! داداشم! اگه زماني و مكاني كرمي به اعتقاداتت ريختيم و حالي از حولت گرفتيم، به ابهت كلام مقدس "بي خيالش"!! بي خيال شو!...بعد قيژي همتي دست داد و تو اوج بيكاري تونستم صداتو دانلود كنم و حالي به حولي...بي اجزه ات اينو ازت يادگاري نيگه مي دارم...واس اينكه از ما ناخوشي ور دلت نمونه، خواستم ي يادگاري بسندينگم به ايميلت (بلكه تو را خوش آيد!) نشد كه برآيد...ويروسي نيس داداش! اگه خواستي ، به ميلم ميل بزن تا با كمال ميل ميلش كنم به ميلت...خوش باشي!

داش پكي (گينوبال)! تو هم از محدود پي تي ولاني بودي كه كم و بيش ما رو تو دايره’ مرام و مرحمتت ملحوظ مي داشتي مديدي!...اين اواخر كجا بيدي نبيدي؟! حال ملتمس ما رو نديدي؟!...نمي دونم چرا؟ اما تنها كسي بودي كه حاضر بودم حاصل يك عمر وب گردي و عسك و والپيپر دزدي رو بريزم تو بغچه اش!...اما راه نداد...عسكات زياد! خوش باشي!

داش مهرداد!هميشه خوف داشتم نكنه متلك پرونيات پاچه’ ما رو هم بگيره و با هم بيفتيم تو فاز كل و جدل و فحش و ناسزا (لو بره كه ظرفيت و جنبه مون تعطيله)!...اما واس ما يكي (مستثني) متلك پرونيه فاز تعادل داشتي...اونقدر هم نسيم مرام و مرحمتت به احوالات ما وزيده بود كه ناروا گوييهاي گاه و بيگاهت به سيستم عصبيمون كارساز نيفته...از اينكه سوالهاي علمي-كاربردي-كامپيوتري-زرتي جفنگي!! ما رو در بدو ورود بي جواب نذاشتي كمال سپاس رو گذاشتم...خوش باشي!

الكترونيك عزيز!( نمي دونم از كجا و چطور به اين باور رسيدم) هميشه گمانم بود سبكتر از اوني هستم كه بتونم كف پاهامو رو سينه’ زمين نگه دارم و با آدماي سنگين و موقري مث شما همنشين بشم! اصن نمي دونم اين تريپ وقار و سور و ساتشو از كدوم قاموسي بيرون كشيدم و چسبوندم به ي غريبه كه شما باشي؟!! (شايد جو سادگي و وقار و متانت "تسلا"ي آوتارت منو گرفته)...همين باور بي اصل و بن باني مي شد كه واس تو هم به قد و قامت بزرگان پي تي احترام و حد فاصل قائل بشم و...متاسفم كه پيرهن گفتار من به تن ادراك و تفهيم شما تنگ بود (اميدوارم اين چن خط خاتم عرايضم مفهموم بوده باشه!)...موفق باشي!

GT Max! مطلب قابل عرضي نيس...فقط پاي اظهار نظرات وقت و بي وقتت كمال سپاس و مخلفاتشو فروگذارم...ما هم عارض مي شيم كه جملگي كارهاي شما تو فاز فتوشاپ تحسين برانگيزه (به انضمام پشتكارتون تو سوزوندن جد و آباد CDهاي اين نرم افزار ايضن!) ... اينو گفتيم كه بدهكار نمونيم...موفق باشي!

مخچه’ عزيز! تو تاپيك "نظرتون درباره’ دخترها" بدم نميومد ي ضرب شستي به اون مخچه’ بي محتوات بدم اما نمي دونم چرا اساسن رغبتي نداشتم تو اون تاپيك پست بزنم...ي اسمايلي ازم خواسته بودي كه برات تو تاپيك مربوطه پرچم كردم ، بدهكارت نمونم داداش!...از بابت افتضاح اسمايلي و كج خلقي الان هم (به ي ور پي تي) ببخش و بي خيالي طي كن!...خوش باشي!

و اما مهدويون:

حاج مهدي hwt (رضي في تي ولان عنه)! قربون اسمت برم كه هم اسميم داداش! بابت صفايي كه به نقد ما دادي كمال سپاس و مقولاتشو عارضم...بعضن با تريپ تاپيكاي شما هم حالي به حولي داشتيم...اگه روزي روزگاري جايي قرار و مداري با بروبچز پي تي ول پا داد، ي جاي مجازي هم واس ما رزرو كنيد ، شاااايد خبرش به ما رسيد و ما هم مشرف به زيارت شما و ساير دوستان شديم (شااااايد...دورتر از بعيد است!) ...خوش باشي!

داش مهدي spiro! هر جاي ديار پي تي پا گذاشتيم، قبل ما شما اونجا پرچم زده بودي و بعد ما هم رو پرچم ما دوبله پرچم زدي :blink: !!! بدين طريق عمرن نشود كه از يادم بروي (هر كجا پرچم ببينم ي تريپ يادت مي افتم!) ... مرام و معرفتت به دفعات و كرات به ما عيان بوده داداشم!...به زعم ما تيپ و تريپت هم رو فرمه...هيچ رقم نيازي به رژيم و پيه سوزي نداري! خودتو تلف نكن!...رگ و ريشه’ فتوشاپ هم نسوزون! ي دستي هم به سر و سيماي كاغذ و قلم بكش!...هديه تولدت هم هنو ملحوظه و محفوظ..."گوئينت پالترو" هم يادگاري ازت دارم (اكه هي! شتر كينه’ بدگير :blink: !!!)...خوش باشي!----------(اميدوارم اين پست آخري مفهوم بوده باشه!)

داش مهدي 206! فرصت نشد واست لاو بتركونم و حالي به حولي...اما دورا دور ارادت داشتيم داداش!...بعضن اگه جايي هم ما رو تحويل گرفتي، حسابش هس كه حساب كنيم (روزي روزگاري)...با آواتار ترحم برانگيز اولت هم كلي تريپ "ژكوند" ورداشتيم...خوش باشي!

و الباقي رفقا و علماي پي تي ول!...جميعن خوش و خرم...

يا علي...

Black BIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نه گمونم اسامي اين ملتو از ياد ببرم...چون اقلام سمت راست، هميشه يادآور افراد سمت چپ خواهد بود:

شرلوك هلمز: بهنام شرلوك
ليلا حاتمي: دفتر خاطرات
اسمايلي: آصف
پيشي: hwt
Kendra (البت ما به چشم خواهري ايشونو سياحت مي كنيم!) : اطهر!

سلمان رشدي: فريد باحال!!!
برج ميلاد: اسپيرو :blink:
احمد آقالو: شيفت شب!!!
جن: GT Max ؟!! (تمايلي به يادآوري ندارم
48.gif
)

و
حاج حسين الله كرم: احسان!!!!!!!!!!!!

ترجيحن نمي خوام بدونم شما چيو ببينيد ياد من مي افتيد :cool: !...

Black BIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
يادم نمياد هيچوقت ازين اسمايليها استفاده كرده باشم:
:) :D :lol:
39.gif

تو دنياي حقيقي كه هيچوقت به كارم نميان...گفتم اقلن ي بار تو دنياي مجازي...
54.gif
بدون اين هم نمي شه...

Black BIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اين هم بگم كه واس شما عقده نشه:

نام: "مهدي"
مساحت حيات: ماتحت 24 (چيز قابلي با 25 توفيرش نيس)
زندان: تهران
سلول: انفرادي (مجهز به كامپيوتر و اينترنت!!)
زندگي: سگي (از نوع بولداگ هار...دريغ از ي مثقال وفاي سگي!!)
علايق: نمنه :blink: ؟!
آرزوهاي تخيلي- تلاونگي: فرداي بهتر...زندگي زيباست...يار يك رنگ...آسمان آبي تهران...سيستم عصبي هموژنيزه...و...و...و...دنيا بدون آدميزاد!!!...
نقاط ضعف: آدماي رنگارنگ...دنياي بي رنگ...زندگي تلاونگ...
تنها نقطه’ قوت: به ازاي جريان خون فشار قوي موجود، در سيستم لوله كشي عصبيه اين حقير از لوله پوليكاي سبز استفاده شده...

پرونده’ حيات مجازي: مخدوش و مختومه...
پرونده’ حيات حقيقي: هنوز فيلتر نخورده...يحتمل مقتول هنوز جان دارد!
ID و آواتار: باطل شد...مقتول شهيد **** فيلترينگ دولت دموكرات است!!
عسك، نمونه’ دستخط، نمونه’ امضا، نمونه’... اي بابااااااا... بيا تو! دم در بده :blink: !!!

Black BIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تموم شد...هي چي كه بود...گذشت...
از اونجا كه يحتمل هنوز به برخي از بروبچز پي تي ول بدهيه خورده ريز داريم، اگه كاري باري داشتين كه تو دايره’ بضاعت ما مي گنجيد، در صورت تمايل به ميل من ميل بزنيد، با كمال ميل به ميل شما ابراز تمايل مي كنم و در صورت نياز به ميلتون ميل مي زنم (ديگه تمايلاتم داره
65.gif
ميل مي زنه)

[email protected]

از اونجا كه زياد به چكينگيدن ميلم تمايل ندارم، خواهشن ID مربوطه تو پي تي رو ي جايي كه جلو چشاي كم سوي ما باشه پرچم كنيد كه بدونم كدوم ويروسو باز مي كنم :blink: !!!

اينو هم عارض بشم كه اگه ID ما رو گاهن پاي فروم پرچم ديديد به جونمون عارض نشيد!: اين خداحافظي دليل نمي شه گاه و بيگاه واس چكينگيدن pm نيام يا از مطالب گاهن و بعضن مفيد برخي فرومها و تاپيكها مستفيذ نشم...اما خيالتون تخته سه لا! غير ID كذايي اون هم فقط ماتحت فروم ، رد و اثر ديگه اي از اين جونور مهجور نخواهيد ديد...

خداحافظ...
پي تي ول مرحوم Black BIK

يا علي...

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
بلک بیک جان:
بی گمان این سخنان در قفای من حسن الظنی بیش نیست و من خود را حقیرتر از آن پندارم که در جمع مهان در آیم.
خداوند دو عالم شاهد است که خویشتن اسیر شیوه ی قلم شما شدم و غم هجرانتان آ نچنان سنگین بود که دوری شیرین از فرهاد!
این سخنان نغز را در قالب تعریف می پذیرم و قول می دهم که از آن برگی سازم بر قصب الجیب خویش.امید است که هر جا پا می گذارید نشاط ملاعبت و بساط مداعبت گسترده شود.
نمی دانم که این جماعت صافی زده عاقبت راه کدامین بیابان خواهند گرفت و جلاد روزگار چند سال آزگار موجبات تشویش یاران را فراهم خواهد کرد.لیکن بر رای روشن صاحبدلان پوشیده نیست که:

چون نیک و بد همی بباید مرد............................... خنک آن کس که گوی نیکی برد.

یکی از دوستان به من نیز پشنهاد داده بود که سر خویش گیرم و راه مجانبت در پیش.گفتم که به عزت عظیم و صحبت قدیم تا وضع فیلترینگ این مملکت اصلاح نشود به طریق معروف دم برنیارم مثال همین اندکنامه:

آورده اند که کاربری مستجاب الدعو در پی تی پدید امد.ملک مخابرات را دعوت کردند بخواندش و گفت:دعایی خیر بر من خوان.گفت خداوندا جانش بستان!گفت از بهر خدای این چه دعاست؟!گفت این دعای خیر است ترا و جمله مشترک آزارین را!

ای فیلتر کن مردم آزار
گرم تا کی بماند این بازار؟
به چه کار آیدت دیتا داری
مردنت به که مشترک آزاری.

توفیق روز افزون از جانب ایزد روزی رسون خواستارم.

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یار و خاطره یه مافیا گرامی باد

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با اينكه تصميم گرفته بودم ننويسم و فقط بيام و چك كنم و بخونم و ...
ولي .
بلك بيك جان نبايد در رفت. الان وظيفه بچه هاي كامپيوتر و متخصصين نرم افزار و برنامه نويس هستش كه بجنبن و اين فيلترينگ رو از بين ببرند . يا راه هاي گذر از فيلترينگ رو بيشتر و بهتر كنند.حالا از چه طريق من نميدونم چون تخصصي ندارم تو اين زمينه.

هيچوقت نبايد جاخالي داد . بمان و مبارزه كن.
ضمنا اينو بدون اين وضع اينجوري نخواهد ماند.

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
داداش !
حالمو گرفتي
ولي تو وبلاگم دارم برات

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
بلک بیک جان سلام
از اینکه ما رو تو لیستت قرار دادی ممنونم
و به خاطر اینکه نتونستم بیام و خصوصا تو ی نقد شما شرکت کنم شرمنده ام
به خاطر یه مقدار مشکل شخصی بود که داشتم خیلی کم انلاین میشدم
والبته از اون بد تر هم فیلترینگ
چون نمیتونستم بیام! بعضی وقتا هم که به زور میومدم نمیشد پست بزنم ! اونم به خاطر سایتی بود که ازش استفاده میکردم
باید واسه پست زدن ثبت نام میکردم بعدشم پول میدادم
الانم که میبینم اینجام باز هم پی تی فیلتره! با یه فیلتر شکن اومدم یه سایت هست با سرعت افتضاح
خیلی طول کشید که این صفحه اومد .
خلاصه شرمنده.
و امید وارم که نظرت عوض بشه!
دوباره به جمع پی تی ولان اضافه بشی
منتظر اون روز میمونم!
یا حق

latifi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirhoman :
با اينكه تصميم گرفته بودم ننويسم و فقط بيام و چك كنم و بخونم و ...
ولي .
بلك بيك جان نبايد در رفت. الان وظيفه بچه هاي كامپيوتر و متخصصين نرم افزار و برنامه نويس هستش كه بجنبن و اين فيلترينگ رو از بين ببرند . يا راه هاي گذر از فيلترينگ رو بيشتر و بهتر كنند.حالا از چه طريق من نميدونم چون تخصصي ندارم تو اين زمينه.

هيچوقت نبايد جاخالي داد . بمان و مبارزه كن.
ضمنا اينو بدون اين وضع اينجوري نخواهد ماند.
ميجنگيم مي‌آنتيم فيلتر نمي پذيريم

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
امبدوارم اسم اين نامه خداحافظي نباشه .:)
من حتما خبرت ميكنم

بالا