برگزیده های پرشین تولز

بالا PageRank اسايت هاي فارسي با

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
دوستان گرامي ، براي من ضروري هست که سايتهاي فارسي با رنک بالاي 5 را فهرست کنم. کمک کنيد تا رستگار مجازي شويد
راستي سايت فارسي با پيج رنک 7 گوگل سراغ داريد؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من كه سراغ ندارم ... ولي بعد كه اين كار رو كردي ليستش رو تو وبلاگت ... يا يه جاي ديگه بذار ببينيم .

( راستي سايت من ... با اينكه نزديك 6 يا 7 ماه هست يك بار هم Update نشده ... ولي rank ش هي داره ميره بالا تر ! الان شده 4 ! اين سايت 1 سال هم نيست كه راه افتاده ... حدود 10 ماه شده فكر كنم )

http://link4click.com

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
يعني واقعا کسي به رنک صفحات توجهي نميکنه؟

hamed_1988

Registered User
لایک‌ها
3
nic.ir فكر كنم 6 بود.
persiantools هم 6 هست.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من چون Maxthon دارم و Google روش نصب نميشه ... نميبينم Rank هارو ! وگرنه خيلي دوست دارم بدونم rank هر سايت رو.

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
من يه صفحه قبلا ديده بودم كه با وارد كردن اسم هر سايت Rankشو مينوشت ولي چون مال 2-3 سال پيبشه نميدونم چه آدرسي بود. كسي خبر داره؟

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از شايان :
من كه سراغ ندارم ... ولي بعد كه اين كار رو كردي ليستش رو تو وبلاگت ... يا يه جاي ديگه بذار ببينيم .

( راستي سايت من ... با اينكه نزديك 6 يا 7 ماه هست يك بار هم Update نشده ... ولي rank ش هي داره ميره بالا تر ! الان شده 4 ! اين سايت 1 سال هم نيست كه راه افتاده ... حدود 10 ماه شده فكر كنم )

http://link4click.com
برو دعاشو به جون نندوک کن با اون ایده نابش .... خدا بهش خیر بده .....عجب موجود نیکوکاریه

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نندوك ؟! نندوك به سايت من چي كار داشت ؟ من تو اون طرح نندوك شركت نكردم ... نه اونا به من لينك دادن .... نه من به اونا ... هيچ سايت مهمي هم به من لينك نداده ...

دليل بالا رفتن رنك من اينه كه توش موضوعات روز زياد بود و خيلي از سرچ ها تو گوگل به سايت من ختم ميشد ! و صفحات خيلي Google Friendly هست . فقط همين .

بالا