برگزیده های پرشین تولز

با تحقيق و مطالعه کار کنيم. گلدن استار يک سايت مطمئن. همفکری بهترین روش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrouz_pool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کاري که ميخواهيد انجام بدين چه در ضمينه hyip يا ضمينه کاري ويا ... حتماً با مطالعه انجام بدين و هيچ کاري رو از روي احساس انجام ندهيد. همين سايتهاي hyip خيلي هاشون کلاه بردار هستند و براي تبليغاتشون از جملات گول زننده استفاده کردن نبايد گوله اين صحبت هارو بخوريد حسابي تحقيق کنيد بعد اقدام نماييد. يک راه خوب براي تحقيق در مورده سايت "whois" است. whois به شما کمک ميکند که مشخصات سايت رو بفهميد مثلاً اين سايت چند وقت هست که کار ميکنه يا اين که براي چه مدت خريداري شده مثلاً ميخواهيد در يک سايت پول بريزيد و whois ميکنيد ميبينيد اين سايت تا ماه ديگه خريداري شده خوب اگر من جايه شما باشم تو اين سايت پول نمي گذارم چون يک ماه ديگه سايت مهلتش تموم ميشود و پول شما رو ميخوره و ميره پس whois کردن خيلي مهم بعضي سايتها که whois مي کنند مثل اين دو سايت:
http://www.accesswhois.com/search/
http://www.whois.net/
مي تواند به شما کمک کنند تا سايتي که ميخواهيد توش سرمايه گذاري کنيد را بهتر بشناسيد مثلاً اگر تو يکي از اين دو سايت بزنيد google اين را می بينيد:
Created on..............: 1997-Sep-15.
Expires on..............: 2011-Sep-14.
Record last updated on..: 2003-Apr-07 10:42:46.
يعني سال 1997 شروع به کار کرده و تا سال 2011 رزرو شده. پس براي سايت مورده نظر مي توانيد اسمش را بنويسيد و بعد دنباله کلمه Expires بگرديد و بفهميد تا کي کار ميکند براي مثال Golden-star رو چک کنيد مي بينيد که 10 ساله ديگه سايتش رزرو شده خلاصه اين رو بهتون بگم که هر کاري که ميخواهيد انجام بدين سعي کنيد تخصصي انجام بدهيد يا از اونهاي که راه را رفته اند بپرسيد. نکته ديگري که ميخواهم بهتون بگم اين است که اتحاد داشته باشيد با اتحاد ميشه خيلي کارها کرد. ديگه راحت نمي توانند سرتون کلاه بگذارند، اطلاعات رو براحتي با هم مبادله ميکنيد و يا حتي ميتونيد يک سايت رو تهديد به نابودي کنيد. پس سعي کنيد باهم باشيد. من در مورد Golden-star خيلي تحقيق کردم و فکر ميکنم خيلي مطمئن باشه ولي بازم بهتون ميگم که احتمال ورشکستگي هر سايتي هست و من هم مثل شما تو اين سايت پول گذاشتم.
سایت "بهروز"
ممنون

behrouz_pool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
آقا می خواستم بگم که هر کسی هم نباید تو گلدن استار پول بگذارد چون یکی از دوستام میگفت که می خواست سیگار رو ترک کنه چون ماهی 25000 تومان پول سیگار میداد و براش سنگین بوده خلاصه تبلیغات گلدن استار رو میبینه و 100000 تومن می گذارد تو گلدن استار و پول سیگار ماهیانه اش جور میشه. آقا تو گلدن استار پول نذار. مگه مجبوری. فقط کسی پول بگذارد که میخواهد پول تو جیبی داشته باشه. برای ثبت نام و راهنمایی کامله ثبت نام گلدن استار بیاین به وبلاگ "بهروز"
همیشه شاد و بهروز
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا