برگزیده های پرشین تولز

با خیلی میلیارد تومن چیکار کنم ؟

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
تاپیک رو چی کا کنم ؟
127fs4730978.gif

من اجازه ميدم پاكش كني

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
صلی علی محمد
داکتر پی تی آمد

داک بزن بپوکونش تاپیک رو !

بن دائم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11

taei

Registered User
لایک‌ها
170
تاپیک مخسره ی بی محتوا

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
چیکارش داری بدبختو :D . بذار باشه. اینهمه تاپیک اینم یکیش . از خیلی از تاپیکای دیگه مفیدتره در جهت تنویر افکار عمومی

Shahrokh_200490

Registered User
لایک‌ها
4
من دنبال یه کار ماهی 500 . توووو
خوش بحالت ..

football07

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دو ساعت پیش بهم خبر دادن که از یه جایی خیلی میلیارد تومن به من رسیده

از اونجایی که هنوز تو شوک هستم خواستم از دوستان راهکار بگیرم که این پول رو چطور سرمایه گزاری کنم

مبلغ دقیقش رو نمیدونم اما میدونم خیلی میلیارد تومن هست و البته به تومن

از پتروشیمی و صنایع و معادن تا الان فکس های زیادی دریافت کردم که سود های بالای 40% میدن برای سرمایه گزاری

منتها چون میخوام ارزش این خیلی خوب حفظ بشه خواستم از بچه های پی تی راهنمایی بگیرم

چون واقعا به کسی غیر از بچه های اینجا اعتماد ندارم

در مورد رقم دقیق لطفا سوال نکنید چون اطلاع ندارم اما چیزی که خبر دارم بالای 500-600 میلیارد باید باشه

البته از یک منابع معتبر دیگه هم اطلاع دارم که 3000 میلیارد هست

نمیدونم و برام اصلا مهم نیست که مبلغ کلش چقدره فقط میخوام هم سرمایه حفظ بشه و هم اینکه سود خوبی بده ( بالای 40% )

با تشکر / حجت

سلام دوست عزيز
اميدوارم حالت خوب باشه
ميدونم خيليا مزاحمت ميشن ولي من يه مشكلي دارم كه اگه بهم كمك كني آيندم كلا تغيير ميكنه
راستش من فوتباليستم و بازيمم خوبه.با يه ايجنت خيلي خوب آشنا شدم كه با يه تيم خوب برام قرارداد ميبنده و بعد ثبت 10 ميليوم ازم ميگيره كه قبلش حداقل 90 ميليون برام قرارداد ميبنده.يعني اول برام قرارداد ميبنده بعد از اينكه انگشت زدم تو هيئت فوتبال 10 تومن ازم ميگيره و من از باشگاه 3تا چك 30 ميليوني ميگيرم كه طي 3 يا 4 ماه اين چكا پاس ميشن
اگه شما لطف كنيد و اين 10 ميليون رو بهم بدين من از خجالتتون درميم
انصافا به هر كي كه شما فكرشو بكني رو انداختم ولي همه ميگن بازار خرابه و اين حرفا
عزيز من قصد سو استفاده ندارم و اگر هم شما كمكم نكنيد بازم رام قابل احترام هستين
شرمنده سرتونو در آوردم

babakparsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63
من هم خیلی میلیارد پهن دارم تو این شرایط بهترین کار چیه؟

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
با 500-600 میلیون تومن میشه کلا یه پالایشگاه کوچیک زد(پتروشیمی) که مبلغ هزینه شده در عرض 1 سال بعد از سرمایه گذاری(شایدم کمتر!) بر می گرده سودش تضمین شدس

البته اگه من همچین پولی داشتم میرفتم سراغ دانشگاه ها و افراد نخبه رو جمع می کردم و پروژه های صنعتی رو از صفر شروع میکرم که توی ایران نباشه مثل صنایع مادر
از صنعتی گرفته تا پزشکی
این آرزومه!

Last edited:

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
من دنبال یه کار ماهی 500 . توووو
خوش بحالت ..

سلام دوست عزيز
اميدوارم حالت خوب باشه
ميدونم خيليا مزاحمت ميشن ولي من يه مشكلي دارم كه اگه بهم كمك كني آيندم كلا تغيير ميكنه
راستش من فوتباليستم و بازيمم خوبه.با يه ايجنت خيلي خوب آشنا شدم كه با يه تيم خوب برام قرارداد ميبنده و بعد ثبت 10 ميليوم ازم ميگيره كه قبلش حداقل 90 ميليون برام قرارداد ميبنده.يعني اول برام قرارداد ميبنده بعد از اينكه انگشت زدم تو هيئت فوتبال 10 تومن ازم ميگيره و من از باشگاه 3تا چك 30 ميليوني ميگيرم كه طي 3 يا 4 ماه اين چكا پاس ميشن
اگه شما لطف كنيد و اين 10 ميليون رو بهم بدين من از خجالتتون درميم
انصافا به هر كي كه شما فكرشو بكني رو انداختم ولي همه ميگن بازار خرابه و اين حرفا
عزيز من قصد سو استفاده ندارم و اگر هم شما كمكم نكنيد بازم رام قابل احترام هستين
شرمنده سرتونو در آوردم
بابا جان شما مثل اینکه اصلا شوخی سرتون نمیشه. این بنده خدا شوخی کرده ! تاپیک جوکه ! انتقادیه به زودباوری مردم .ای خدا :wacko:

با 500-600 میلیون تومن میشه کلا یه پالایشگاه کوچیک زد(پتروشیمی) که مبلغ هزینه شده در عرض 1 سال بعد از سرمایه گذاری(شایدم کمتر!) بر می گرده سودش تضمین شدس

البته اگه من همچین پولی داشتم میرفتم سراغ دانشگاه ها و افراد نخبه رو جمع می کردم و پروژه های صنعتی رو از صفر شروع میکرم که توی ایران نباشه مثل صنایع مادر
از صنعتی گرفته تا پزشکی
این آرزومه!
دوره دولت پنجم از این کارا خیلی کردن. آخرشم هیچی نشد. برای ساخت زیرساخت از صفر ، نیاز به خیلی چیزا هست که دانش فنی یک جزء ناچیزشه

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
یه مدیر لایق و مرد ! میخوام که این تاپیک ُ حذف و یا حداقل قفل کنه .
پ.ن : پروردگارا ! مملکت را از شر مدیران نالایق ایمن بدار که تو خود مدیر و مدبری ..

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
یه مدیر لایق و مرد ! میخوام که این تاپیک ُ حذف و یا حداقل قفل کنه .
پ.ن : پروردگارا ! مملکت را از شر مدیران نالایق ایمن بدار که تو خود مدیر و مدبری ..

آقا تو این آشفته بازار خیلیها ممکنه از سادگی مردم ، سوء استفاده کنن و اینترنت که بیشتر استفاده کننده هاش جوونن ، بهترین جا برای این سوء استفاده هاست. قبلا نمونشو در تاپیک ظلمت دیدیم ،به نظر من نگه داشتن این تاپیک یکی از بهترین کارهای مدیریت اینجا تا حالا بوده

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
آقا تو این آشفته بازار خیلیها ممکنه از سادگی مردم ، سوء استفاده کنن و اینترنت که بیشتر استفاده کننده هاش جوونن ، بهترین جا برای این سوء استفاده هاست. قبلا نمونشو در تاپیک ظلمت دیدیم ،به نظر من نگه داشتن این تاپیک یکی از بهترین کارهای مدیریت اینجا تا حالا بوده

یعنی چی
از اون مدل حرفا بود

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
یعنی چی
از اون مدل حرفا بود

یعنی اینکه یه تاپیک اینجوری باقی بمونه تا کسانی که تجربه زیادی ندارن ، مثل همون دوست فوتبالیست ، متوجه بشن که روی یک تاپیک در پی تی ، فقط میشه به اندازه یک تاپیک توی فروم حساب باز کرد ، و لزوما زدن یک تاپیک و نوشتن یه سری چیزها در اون ، به منزله تایید محتویات اون توسط صاحبان فروم و درست بودن اطلاعات داخلشون نیست !

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
با اين پول برو زندگي كن!

سلام
افتك چيه ما رو ول كردي تو اون برهوت خودت مردمو مي پيچوني اينجا
بيا تو فروم خودت

سلام دکتر

یه لنگری افتاده روی اینترنتم که از لنگر تایتانیک سنگینتره. میام خدمتتون

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
یعنی اینکه یه تاپیک اینجوری باقی بمونه تا کسانی که تجربه زیادی ندارن ، مثل همون دوست فوتبالیست ، متوجه بشن که روی یک تاپیک در پی تی ، فقط میشه به اندازه یک تاپیک توی فروم حساب باز کرد ، و لزوما زدن یک تاپیک و نوشتن یه سری چیزها در اون ، به منزله تایید محتویات اون توسط صاحبان فروم و درست بودن اطلاعات داخلشون نیست !

نخیر
درست متوجه نشدی
منظور من از اون یعنی چی ، مضحک بودن حرف شما بود ، نه یک درخواست جهت ادامه روند ارائه توضیح .
اون بشر کودنی که با چنین طرز نگارش و داستان سرایی بچه گانه ی موجود در تاپیک های اینچنینی ، سر خودش رو شیره میماله ، همون بهتر تمام سرمایه ش رو باد ببره ، که بی شک باد آورده .
تنها فایده این مدل تاپیک ها که باید خیلی قبل تر حذف و یا قفل میشدن ، برجسته تر نشون دادن بی کفایتی کسانیه که بر این بخش از انجمن نظارت دارن .
فایده دیگه ش هم اعلام حضور و تجمع افراد خوشمزه و شیرین دور همدیگست .
دیگه حرفی نیست .

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
امان از رز دوويت! زنيكه ابله امروز از صبح رو سيم نت من داره قر كمر مياد!
يكي نيست بگه جك داوسونو بچسب با نت ما چكار داري آخه!:p

راستي من امروز دو سه ميليون تومن بابت افزايش نرخ موجوديم مثلا! سود كردم

مبارک باشه دکتر جان. انشالا به شادی مصرف بشه

نخیر
درست متوجه نشدی
منظور من از اون یعنی چی ، مضحک بودن حرف شما بود ، نه یک درخواست جهت ادامه روند ارائه توضیح .
اون بشر کودنی که با چنین طرز نگارش و داستان سرایی بچه گانه ی موجود در تاپیک های اینچنینی ، سر خودش رو شیره میماله ، همون بهتر تمام سرمایه ش رو باد ببره ، که بی شک باد آورده .
تنها فایده این مدل تاپیک ها که باید خیلی قبل تر حذف و یا قفل میشدن ، برجسته تر نشون دادن بی کفایتی کسانیه که بر این بخش از انجمن نظارت دارن .
فایده دیگه ش هم اعلام حضور و تجمع افراد خوشمزه و شیرین دور همدیگست .
دیگه حرفی نیست .
یه سوال !!
اگه اینقدر از اینجا ناراضی هستی ، چرا نمیری یه جای دیگه ؟:rolleyes:. من و این آقایی که به قول تو دور هم خوش مزه بازی در میاریم ، جفتمون دکتریم. همکار این بخش هم دکتره. اگه احساس میکنی خیلی سطحت بالاست و اینجا داری هدر میری ، برو خب ! :D

در مورد اون بخش قرمز هم نخیر حضرت آقا !

چو می بینی که نابینا و چاه است ............................... اگر خاموش بنشینی ، گناه است

هر کسی که به هر دلیلی ساده یا بی اطلاعه ، مستحق مورد کلاهبرداری قرار گرفتن توسط یه آدم رذل نیست. این فروم هم برای همینه . برای کمک افراد بهم و بالا بردن اطلاعات عمومی !

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
مبارک باشه دکتر جان. انشالا به شادی مصرف بشه

یه سوال !!
اگه اینقدر از اینجا ناراضی هستی ، چرا نمیری یه جای دیگه ؟:rolleyes:. من و این آقایی که به قول تو دور هم خوش مزه بازی در میاریم ، جفتمون دکتریم. همکار این بخش هم دکتره. اگه احساس میکنی خیلی سطحت بالاست و اینجا داری هدر میری ، برو خب ! :D

در مورد اون بخش قرمز هم نخیر حضرت آقا !

چو می بینی که نابینا و چاه است ............................... اگر خاموش بنشینی ، گناه است

هر کسی که به هر دلیلی ساده یا بی اطلاعه ، مستحق مورد کلاهبرداری قرار گرفتن توسط یه آدم رذل نیست. این فروم هم برای همینه . برای کمک افراد بهم و بالا بردن اطلاعات عمومی !

چي چي مباركه! به هفته نمي كشه كه همه اش سر گوشت و نخود و عدس و شير و... مي پره:p
آقاي دكتر معرفت در گرانيست- به هر كس ندهندش:D اين بار سومه!!

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
چي چي مباركه! به هفته نمي كشه كه همه اش سر گوشت و نخود و عدس و شير و... مي پره:p
آقاي دكتر معرفت در گرانيست- به هر كس ندهندش:D اين بار سومه!!

والا چی بگم. من که خسته شدم. آدم نمیدونه گریه کنه ، بخنده ، ناراحت بشه ، خوشحال بشه ...آدم بعضیا رو میبینه ... آدمهای پاک به معنی واقعی ... پیش خودم میگم حیف اینا نیست که تو زندگیشون باید زجر بکشن.... میرم 4 قدم اونورتر یکی رو میبینم ..*&*&*& پیش خودم میگم حیف گاو پامپلونایی که بین اینا زندگی کنه :D

بالا