برگزیده های پرشین تولز

با ما در نتایج اول گوگل باشید؟؟؟ خرید بک لینک - فروش بک لینک - بک لینک دائمی

reza23teh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
به نام خداوند بخشنده بی منّت
سلام و احترام

بی مقدمه میرم سر اصل مطلب : برای اینکه سایتمون رو بیاریم بالا دو روش اساسی وجود داره.

1- نوشتن مطالب تخصصی و حرفه ای برای سایتمون و لینک کردن کلمات در بین متن ... مطالب خوب همیشه کپی کار ها رو جذب میکنه و وقتی مطالب شما کپی بشه بک لینک رایگان گیرتون میاد و اینطوری مطلبتون رتبه میگیره و با اون کلماتی که لینک کردید در نتایج گوگل بالا میایید. ( این روش زمان زیادی میبره تا مطالب ما کپی بشه و اینکه نیاز به تخصص داره که مطالب حرفه ای ارائه بدید)

2- خرید بک لینک یا گرفتن بک لینک به صورت دستی برای سایتمون... که این روش هم نیاز به دانش لینک بیلدینگ داره که با چه کلماتی بک لینک بگیریم و بک لینکهارو طوری بسازیم که طبیعی به نظر بیاد و گوگل تشخیص بده که بک لینکها طبیعی هستن. ( این روش هم نیاز به دانش لینک بیلدینگ داره و هم هزینه بر هستش اما این روش بازدهی خیلی سریعی نسبت به روش اول داره )

هر دو روش به بک لینک ختم شدن و سئو یعنی بک لینک

انتخاب با خود شماست که کدوم روش رو پیش بگیرید.

و اما خدماتی که ارائه میدم ( فروش بک لینک دائمی و لینک بیلدینگ )

قیمت هر بک لینک دائمی و فالو 5000 ریال - پیج آتوریتی وبلاگها بالای 30 40 - حداقل سفارش 50 عدد هست.

15 بک لینک دائمی در سایتهای خارجی و سایتهایی با پسوند edu رنک دار 3 4 5 6 7 8 به صورت فالو و نوفالو با قیمت 8 هزار تومان

توجه : ما بک لینک های شمارو طبق اصول لینک بیلدینگ براتون ثبت میکنیم طوری که طبیعی به نظر بیاد و در نتایج گوگل پیشرفت خوبی داشته باشید.

پس از ثبت لینکها آدرس بک لینکها به مشتری تحویل داده میشه.

نحواه کار من : لینک ها در وبلاگ ها ثبت میشه وبلاگهای لوکس بلاگ و رزبلاگ.... وبلاگهایی که دیگه فعالیت نمیکنن و پیج آتوریتی شون بالای 30 40 هستن رو پیدا کردم و لیستشون رو ذخیره کردم و از طریق تبادل لینک هوشمند لینک رو درج میکنم.

بک لینکها همگی دائمی هستن و حذف نخواهند شد برای تضمین در صورتی که لینکتون حذف شد لینک دیگری برای شما ثبت میکنم.

این هم از شیوه کار هرکی خواست در خدمتم.

در صورت سفارش بالا تخفیف داده میشه .

alireza1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
اگه میشه یک نمونه کار پخ کنید که با بک لینکهاتون اومده بالا اگه اومده باشه بالا من خریدارم. البته باید تخیف بدی.

alireza1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
نمونه کارتون که خوب بود تضمین میکنید که رتبه ام در گوگل بهتر میشه؟؟؟ :rolleyes:

reza23teh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
نمونه کارتون که خوب بود تضمین میکنید که رتبه ام در گوگل بهتر میشه؟؟؟ :rolleyes:

نمونه کار که دادم و اینکه اگه در نتایج پیشرفت نکردید مبلغ دریافتی عودت داده میشه.

alireza1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
فعلا یه 50 تا برام ثبت کنید اگه خوب بود بازم سفارش میگیرم. :)
کلمه و آدرس پخ شد لطفا شماره حسابتون رو ارسال کنید تا مبلغ 25000 تومان به حسابتون واریز کنم 50 تا میکنه 25000 تومن درسته دیگه؟

ali_persian

Registered User
لایک‌ها
62
سلام.
لطفا دوست عزیز : alireza1372 اگر نتایج راضی کننده بود اعلام کنید بنده هم خواهم خرید

reza23teh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
سلام.
لطفا دوست عزیز : alireza1372 اگر نتایج راضی کننده بود اعلام کنید بنده هم خواهم خرید

سلام دوست عزیز نتایج به این زودی مشخص نمیشه و زمانی مشخص میشه که گوگل بک لینکهارو پیدا کنه حداکثر حدود 15 روز طول میکشه تا گوگل بک لینک هارو پیدا کنه.

alireza1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام.

سلام
چشم دوست عزیز اگه نتایج خوبی داشت حتما در این تایپیک اعلام میکنم تا دوستان هم استفاده کنن.

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
نمونه کار پخ بفرمایید

alireza1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوستان نتیجه خوب بود از پیج 28 اومدم به پیج دوم :general705: کارشون تایید میشه. :general406:

بالا