برگزیده های پرشین تولز

با dial-up تا حالا تونستی سرعت 14kb در ثانيه بگيری؟؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
تبلیغ نبود، پیام بازرگانی بود
m169.gif

تا امروز توو جواب 4 تا سوال، 4 لینک از سایتم رو گذاشتم، هیچ وقت بیشتر از 20 بار رووش کلیک نشده ! گفتگوی آزاد هم فکر کنم ایندکس نمیشه ! اینه که اینشم فایده نداره
m169.gif

ولی خوب به سایت من سر بزنین، خیلی خوبه ! فقط سایت من
m169.gif

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خوب اينم الان ثبت کردم..البته هر فايلی اينجوری نميشه..بعضی از فايلهاست که يوهو سرعت به طرز بسيار زيادی ميره بالا و طبق گتفه دوستان به نظر من همون بحث compression بودن مطرحه
و ترافيک شبکه مطرحه..
البته لازم به ذکره بگم اين فايلهايی که الان عکسش رو داريد ميبينيد يکجا و بدونه pause کردن در حال دانلود...چون بعضی جاها هست شما يه فايل در حال دانلود pause ميکنيد و 2 دقيقه ديگه resume ميکنيد که در اون حالت اعداد اشتباهی و نجومی نشون داده ميشه..ولی اين خطا نيست و دقيقاً هر ثانيه اين مقدارو گرفته.

dial.jpg

الان اين فايلو شمام بگيريد ببينيد همچين اتفاقی می افته..

http://www.deviantart.com/download/19208704/Free_Orb_1.psd

Last edited:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
بعضی مواقع برای فایل های تکست این اتفاق میوفته
حالا شاید اینا هم تکست هستند که پسوندشون عوض شده!

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
نه..اينا پسونده psd هستند...psd به فايلهای resource فوتوشاپ ميگن که ميتونی اديتشون کنی.

iceheart

Guest
لایک‌ها
0
چطور میشه دایال اپ رو به ای دی اس ال تبدیل کرد؟یعنی با مودم معمولی سرعت بیشتر از 56 کیلو بیت داشته باشیم؟

Bell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
نه..اينا پسونده psd هستند...psd به فايلهای resource فوتوشاپ ميگن که ميتونی اديتشون کنی.
فایلی که دادی زیپ بکن میشه 63 کیلو بایت، (اکثر ISP ها داده رو کامپرس میکنن موقع انتقال)
اگر ماکزیمم سرعت مودم رو بگیریم: 56 کیلوبیت (که شدنی نیست) که میشه 7 کیلوبایت ثانیه:
63 تقسیم بر 7 = 9 ثانیه
پس اتفاق خاصی نیوفتاده :D

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
آخرين باري كه دايال آپ ديدم سال 1226 بود :دي

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
فایلی که دادی زیپ بکن میشه 63 کیلو بایت، (اکثر ISP ها داده رو کامپرس میکنن موقع انتقال)
اگر ماکزیمم سرعت مودم رو بگیریم: 56 کیلوبیت (که شدنی نیست) که میشه 7 کیلوبایت ثانیه:
63 تقسیم بر 7 = 9 ثانیه
پس اتفاق خاصی نیوفتاده :D

آخه اين چيزی که شما ميگی بايد در حالت کلی صدق کنه نه فقط واسه يه سری فايلها !! من قبلش 2 3 تا فايل ديگه از همين سايت بدون اين که فايل zip شده باشه گرفتم...حجمشم تقريباً بالای 500 600kb بود..اونام پسوندشون psd بود..چرا اونا هر ثانيه 2 3 kb ميگرفت و زمان بيشتری طول کشيد تا دانلود بشه ولی اين 3 سوته دانلود شد..اين گفته شما بايد زمانی صدق کنه که همه فايلها از طريق ای-اس-پی به صورت compress شده دانلود بشن.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
چرا اینطوری شد!
من 2 بار دانلودش کردم
دفعه اول اینقدر سریع که نشد ببینم !
دفعه دوم با 20 کیلو بایت در ثانیه!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
آخه اين چيزی که شما ميگی بايد در حالت کلی صدق کنه نه فقط واسه يه سری فايلها !! من قبلش 2 3 تا فايل ديگه از همين سايت بدون اين که فايل zip شده باشه گرفتم...حجمشم تقريباً بالای 500 600kb بود..اونام پسوندشون psd بود..چرا اونا هر ثانيه 2 3 kb ميگرفت و زمان بيشتری طول کشيد تا دانلود بشه ولی اين 3 سوته دانلود شد..اين گفته شما بايد زمانی صدق کنه که همه فايلها از طريق ای-اس-پی به صورت compress شده دانلود بشن.
ببینید، وقتی یه فایل کامپرس میشه بسته به محتویاتش سایزش کوچیکتر میشه. یک فایل که کاراکترهای تکراری زیاد داشته باشه خیلی خیلی کوچکتر میشه از یک فایلی که کاراکترهای تکراری زیادی نداشته باشه. البته به الگریتم کامپرسور هم بستگی داره. حالا شما اون فایلی که میگید حتما از نوع دوم بوده. برای امتحان اگر زیپش کنید خیلی کم باید فشرده بشه.

برای مثال اگر شما یک فایل یک گیگی هم داشته باشید که فقط از یک کاراکتر مثلا 0 پشت سر هم، درست شده باشه، موقع کامپرس کمتر از 1 کیلوبایت میشه. حالا اگر اینو بخواید از اینترنت بگیرید شبیه به این میمونه که فایل 1 کیلوبایتی گرفتی :D به پسوند هم هیچ ربطی نداره به محتویات ربط داره.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
جالب بود..ممنون.

بالا