برگزیده های پرشین تولز

بحث در مورد مشكل اخير سايت ليبرتي رزرو .... ( ناپديد شدن ليبرتي رزرو براي هميشه )

riches2011

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان عزيز طبق نظر مديريت محترم انجمن كه اجازه دادن در اين بخش تاپيك بزنيم ... در اينجا بحث ميكنيم در مورد آخرين اخبار از شركت ليبرتي رزرو ...

خواهشا دوستان گرانقدر اطلاع رساني كنن ... تمام عزيزان مال باخته ما رو در غم خودشون شريك بدونن ... :party:

به عنوان كسي كه در زمينه ارزهاي اينترنتي دارم كار ميكنم بايد بگم كه ليبرتي ماده اوليه اي بود كه ميشد خيلي راحت پيدا كرد و به ارزهاي ديگه تبديل كرد و با خارجي ها خيلي خوب ميشد تبادلش كرد ... از اين به بعد خيلي دستم بسته ميشه .

اميدوارم برگرده ولي اگرم برگرده خدا ميدونه اين اعتماد از دست رفته رو كي ميتونه بهشون برگردونه ...

حالا شايد خارجي ها بتونن خيلي چيزا رو جايگزينش كنن ولي توي ايران جايگزين پيدا كردن براش كار سختيه . پرفكت ماني هم به نظر من نميتونه جايگزين ليبرتي بشه . ليبرتي يك چيز خاص بود . يادش گرامي و روحش شاد ... :(

Last edited:

mehdiyk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

طبق آنچه که تو بعضی سایتها اشاره شده مالک این سایت به خاطر مسائل مربوط به پولشویی دستگیر شده

برخی میگن سایت هک شده و برخی دیگر میگن سایت داره ارتقا داده میشه و ...

آنچه که مهمه اینه که سپرده مشتریان معلق شده و دسترسی به ان امکان نداره

حالا باید دید که ایا امکان بازگشت موجودی حسابها هست یا نه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,688
سلام

اول تمیدونم چرا ایرونیا همش تو سایتهای پر خطر سرمایه گذاری میکنن، ماجرای ایگولد رو از قدیمتر ها شنیده بودم، لیبرتی رو هم یعضیا میگفتن ریسک هست، اما تو ایران لیبرتی بیشتر کار میشد تا پرفکت مانی

بعدم امیدوارم کسی ضرر نکنه، سرمایه از دست رفتش، خودم فکر کنم 4-5 دلار تو حسابم بود که چیزی نیست

h3am

Registered User
لایک‌ها
20
منم به نوبه خودم با دوست عزیزی که 16 کیلو و اون یکی عزیز که 1 کیلو و تمام کیلو های عزیز هم دردی میکنم
منم سرمایه خودمو از دست دادم 0.58$ , بله منم جزو مال باختگانم
به دور از شوخی امیدوارم برگرده چیزی هم که من فهمیدم تو این مدت این که بانک بزرگ و خوبی بود برا همین خیلی اعتقاد ندارم که بسته بشه چون منابع خبر در پیت بودن

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوستان اینم شانس منه ها.اصلا شانس 13 من لیبرتی رو هم به تعطیلی کشوند:lol:
2هفتهقبل اینکه لیبرتی بپره من 400 دلار خریدم و انداختم تو لیبرتی اخه نزدیک 1 ماه بود داشتم رو چند تا سایت هایپ تحقیق میکردم اخرش 6 تا سایت هایپ رو پیدا کردم که نظرمو جلب کرده بودن.بعضی ها میگن هایپ ریسکه و پولتو که از دست دادی حقته.اما من میدونم هایپ ریسکه اگه پولم رو از طریق سایت های هایپ از دست داده بودم میشد گفت که اشتباه از خودم بوده که انتخابم اشتباه بوده .خلاصه تو 6 تا هایپ هر کدوم 60 دلار یکیشم 50 دلار سرمایه گذاری کردم و هایپ ها بعد
از اینکه پلن سرمایه گذاری تموم شد خوشبختانه هیچ کدومشون اسکم نشده بودن و پرداختی منظم داشتن پس من انتخابم درست بوده.اما وقتی خواستم سرمایه و سودم رو برداشت کنم تازه فهمیدم چی شده و لیبرتی دیگه وجود نداره.
سرمایم که 350 دلار رسخته بودم تو سایت ها شده بود 840 دلار در عرض 2 هقته واقعا بعد این همه تحقیق انتخاب هایپ هام عالی بود حتی هنوز کار میکنن با اون سود زیادشون یه روزی اخر میرن اما مهم اینه که من چند برابر میتونستم نسبت به سرمایم ازشون بگیرم.بعد که به پشتیبانی هایپ ها تیکت فرستادم و گفتم به حساب پرفکت مانی چرا نمیتونم بریزم و گفتم لیبرتی اسکم شده .گفتن فقط به حسابی میشه پول رو برداشت بزنی که از اون حساب پول رو وارد سایت کرده باشی اخرشم گفتن بابت پولی که از دست دادین متاسفیم همه همینو گفتن جالبه.اینا هم از خداشون بود یه همچین چیزی شه ها.هر چند حق هم دارن که دلار لیبرتی رو با پرفکت مانی عوض نکنن بهر حال لیبرتی که وجود نداره که دلار من تو سایتشون بی ارزشه دیگه.احتمال میدم خیلی از دوستان این مشکل براشون پیش اومده باشه.امیدوارم لیبرتی برگرده و ضرر همه جبران شه اما اگر برگشت دیگه واقعا من و ادم هایی مثل من که میدونستن سایت میلنگه باید ادم شیم و سرمایه تو همچین جایی نریزیم نمیدونم چرا ما ایرانیا عادت داریم جاهایی که سخت تره کار کنیم خود من حساب پیزا باز کردم با اون همه دنگو فنگ البته واسه سایت های کلیکی مجبور بودم چون کسی لیبرتی رو قبول نداره واسه باکس.اما واقعا کسانس که هایپ یا کار های دیگه کار میکنن پرفکت مانی رو جایگزین کنن مخصوصا صراف های عزیز.خیلی بهتر هست کار کردنش راحتره زبان فارسی داره دلارش ارزونتره هیچ گونه شایعه پستش نیست مثل لیبرتی که از وقتی هست شایعه میگن پشتش.قطحی نداشته و خیلی سرعتش خوبه.ایرانو تحریم نکرده با اکثر سایت ها هم کار میکنه همه هم قبولش دارن پس به نظرتون دلیل اینکه همه ما رفتیم تو لیبرتی سرمایه گذاری کردیم چی بود واقعا؟من که دلیلم این بود که چون دلار لیبرتی راحتر خریدو فروش میشد رفتم لیبرتی گرفتم اما واقعا نمیدونم چرا دلار لیبرتی باید مشتری بیشتر داشته باشه؟اگه خوب بهش فکر کنین درست مثل قضیه ماشین شده مثلا پدرم وقتی ماشین میخواد بخره همیشه رنگ سفید رو برمیداره حتی اگه از رنگ سفید خوشش نیاد میگم چرا پس سفید برمیداری؟میگه سفید زودتر فروخته میشه اکثر مردم هم همینطورن رنگ سفید برمیدارن تا زودتر فروش بره و چون کل جامعه همینطوری سفید میخرن تا زودتر فروش بره پس زودتر هم فروش میره دیگه خریدش بالا میره.این لیبرتی هم همینطور بود بدون اینکه دلیل قابل توجهی وجود داشته باشه همه لیبرتی کار میکردن واقعا دیگه بهتره اینبار تنبیه شیم من که سرمایه ای که خیلی واسش زحمت کشیده بودم رو از دست دادم اما هیچ وقت نا امید نمیشم چون اگه این بدشانسی بزرگ نبود الان جای 400 دلار 800 تا داشتم بازم امتحان میکنم اینبار با پرفکت مانی از همه صرافان و دوستانی هم که کار مبادله ای انجام میدن خواهش میکنم دیگه طرف سایت هایی که مشکل دارن نرن حتی از قبل میشه تشخیص داد هر چند مال لیرتی رو عمرا کسی تشخیص میداد اینجوری شه اما یه خورده میشه پیشگیری کرد پیزا هم الان اینطوره به بهانه پول کثیف حساب کاربرو میبنده حالا خود سایت از همین پول کثیف استفاده میکنه و حساب خالی میشه بعد از بلوک کردن.اما نکته جالتر اینجاست که اونطور که تحقیق کردم 95 درصد حساب هایی که پیزا میبنده مال کاربران اسیا هست مخصوصا جنوب شرق.میدونید چرا؟چون فاصله جغرافیایی با محل نمایندگی پیزا اونقدر هست که کسی حاظر نیست واسه حسابش انقدر بره شاید هزینه سفرش از حسابش بیشتر شه.فقط 00.2 درصد از حساب هایی که بسته شدن مال امریکای جنوبی بودن جالب نیست؟یعنی اون ها پول کثیف وارد حسابشون نمیشه؟این ها دروغ میگند خود دولت امریکا بزرگترین پول شویی دنیا رو داره اینکه لیبرتی هم بسته شد به نظرم لابی های پیزا و پیپال بودن چون داشت جای این دوتا بانک رو تو اسیا میگرفت هرچند نمیگم که لیبرتی پاک بود اما دلیل بسته شدنش این نبود اگر این دلیل بود باید قبل از لیبرتی در پیپال رو گل میگرفتن.فکر کنم در حد یه مقاله شد این پست اما چیکار کنم انقدر حالم گرفته :(اولش کلی ادم خوشحال بشه به خاطر اینکه تونسته تو 2 هفته سرمایشو 2 برابر کنه بعدش بفهمه همون سرمایشم از دست داده واقعا اخر شکنجه هست.امیدوارم که برگرده و کسی ضرر نکنه و امیدوارم پرفکت مانی توسط دوستان عزیز یه حالو هوای دیگه بگیره رونق پیدا کنه .ببخشید اگه طولانی شد:)

riches2011

Registered User
لایک‌ها
53
يكي از دوستان الان به من خبر داد كه ليبرتي از 1 ژوئن يعني شنبه هفته بعد برميگرده .. من در مورد صحت و سقمش اطلاعي ندارم ...

لينكش در زير اومده :

http://onlineworkbusiness.com/archives/1952

من كه شخصا خيلي خوشحال شدم . انشالله كه برميگرده ...

طبق اخبار موجود در لينك بالا كه از طرف يكي از كارمندان ليبرتي نقل قول شده ... ليبرتي برميگرده با سيستمي جديدتر و بهتر . و قول دادن كه پول هيچ حسابي دست نميخوره نه كم ميشه و نه زياد ...

بازم تكرار ميكنم من در مورد درستي يا نادرستي اين خبر هيچ اطلاعي ندارم . پس از من لطفا نپرسيد .

hosiyn20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اون سایتی که اعلام کردی معتبره ؟

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
خیر دوستان معتبر نیست دامنه در تاریخ March 26, 2013 تازه رجیستر شده و از عمر وبسایتش همش یك ماه میگذره ! خیلی ها میگفتن بذارین دوشنبه بشه چون شنبه یكشنبه تعطیله حالا میگن بذارین 1 ام ماه بعد بشه بعدشم میگن بذارین 2014 بشه !

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
مثل اینکه یه خبرایی شده!

دیشب DNS لیبرتی داشت عوض می شد و امروز یه DNS جدید اضافه شده

ns1.libertyreserve.com 74.208.15.160

فقط امیدوارم که این تغییر DNS به منزله بالا اومدن سایت و ادامه حیات اون باشه

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
مثل اینکه یه خبرایی شده! دیشب DNS لیبرتی داشت عوض می شد و امروز یه DNS جدید اضافه شده ns1.libertyreserve.com 74.208.15.160 تغییری نکرده . هنوز همون : ns1.sinkhole.shadowserver.org هست فقط امیدوارم که این تغییر DNS به منزله بالا اومدن سایت و ادامه حیات اون باشه

تغییری نکرده . هنوز همون : ns1.sinkhole.shadowserver.org هست

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
مثل اینکه یه خبرایی شده!

دیشب DNS لیبرتی داشت عوض می شد و امروز یه DNS جدید اضافه شده

ns1.libertyreserve.com 74.208.15.160

فقط امیدوارم که این تغییر DNS به منزله بالا اومدن سایت و ادامه حیات اون باشه
الان که روی Name Server: ns1.sinkhole.shadowserver.org
Name Server: ns2.sinkhole.shadowserver.org
و ایمیلشم از libertyreserve.cr هست

يكي از دوستان الان به من خبر داد كه ليبرتي از 1 ژوئن يعني شنبه هفته بعد برميگرده .. من در مورد صحت و سقمش اطلاعي ندارم ...

لينكش در زير اومده :

onlineworkbusiness

این سایتم باید پول تبلیغات و refrrals ش یه جوری با خبر های دروغی در بیاد دیگه

گرچه در نا امیدی بسی امید است اما به شخصه حاضرم کل موجودیمو 1000 تومن بفروشم دلاری و تا 1 جون مال هر کس دوست داشت بشه و 3.5 برابر سود کنه!

virangar_hc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدارو شکر هنوز جای معتبری چیزی نگفته
نمیدونم چرا خود shadowserver بالا نمیاد

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
دوستان میگم اضافه شده، نگفتم کلا عوض شده!

lr1.png

lr2.png

iran_text

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان خبر خوب اومد سری بگید من که فعلا سکته زدم 2k توش داشتم

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
برای همیشه با لیبرتی خداحافظی كنید ، هیچ برگشتی در كار نخواهد بود چونكه BBC به طور كامل خبر رو تایید كرد :

BBC News - Liberty Reserve digital money service forced offline

تمامی سرور ها و ... ضبط شدن ، من هم با خیال راحت قید 57 دلارم رو زدم .

رفتیم سراغ پی پال ولی این یكی كه همیشه در حال استرس و عذابی :eek:

Last edited:

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
برای همیشه با لیبرتی خداحافظی كنید ، هیچ برگشتی در كار نخواهد بود چونكه BBC به طور كامل خبر رو تایید كرد :

BBC News - Liberty Reserve digital money service forced offline

تمامی سرور ها و ... ضبط شدن ، من هم با خیال راحت قید 57 دلارم رو زدم .

رفتیم سراغ پی پال ولی این یكی كه همیشه در حال استرس و عذابی :eek:
به سلامتی
منظورشونو از این نفهمیدم
the prosecutor said Mr Budovsky had continued operating his money exchange service by running it through five other Costa Rican businesses.

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
منظورشونو از این نفهمیدم
the prosecutor said Mr Budovsky had continued operating his money exchange service by running it through five other Costa Rican businesses.

داستان مربوط به قبلا هست : سال 2011 بهش گیر داده بودن كه LR‌ نمیتونه بدون لایسنس /مجوز فعالیت كنه واسه همین همون سال شركتی به نام لیبرتی رو تعطیل می‌كنه و كارمنداشم اخراج میكنه و در ادامه كارهای این سایت رو توسط 5 شركت/سایت دیگه ادامه میده كه حالا اون 5 شركت/سایت رو بستن و10 نفر دیگه رو به همراه ایشون دستگیر كردن و البته از این‌ها بدتر این كه سرورها رو هم ضبط كردن و چیزی وجود نداره كه مثلا بگیم افراد باقیمونده ادارش كنن یا ...

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
این چیزی که توی بی بی سی گفته چیزهایی هست که همه می دونستند
روز اول هم گفته بودند که تمام اموال این آقا ضبط شده ، اما هنوز معلوم نیست که چه تصمیمی در مورد پول های داخلش گرفته میشه

امیدوارم که سایت رو باز کنند و اجازه برداشت به افراد بدن چون مثلا سایتی مثل ePay که کارت اعتباری صادر می کرده و لیبرتی رو قبول داشته الان 28000 دلارش رو از دست داده و به این راحتی قبول نمی کنه که هیچی دستش رو نگیره

به علاوه اینکه هزاران نفر که کار قانونی هم انجام میدادن از لیبرتی استفاده می کردند که احتمال داره برای اون ها هم تصمیمی گرفته بشه، مثلا برداشت پول به حساب های بانکی و امثالهم

هنوز باید منتظر بود و دنبال خبرهای رسمی از منابع امنیتی امریکا باشیم

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
این چیزی که توی بی بی سی گفته چیزهایی هست که همه می دونستند
روز اول هم گفته بودند که تمام اموال این آقا ضبط شده ، اما هنوز معلوم نیست که چه تصمیمی در مورد پول های داخلش گرفته میشه

امیدوارم که سایت رو باز کنند و اجازه برداشت به افراد بدن چون مثلا سایتی مثل ePay که کارت اعتباری صادر می کرده و لیبرتی رو قبول داشته الان 28000 دلارش رو از دست داده و به این راحتی قبول نمی کنه که هیچی دستش رو نگیره

به علاوه اینکه هزاران نفر که کار قانونی هم انجام میدادن از لیبرتی استفاده می کردند که احتمال داره برای اون ها هم تصمیمی گرفته بشه، مثلا برداشت پول به حساب های بانکی و امثالهم

هنوز باید منتظر بود و دنبال خبرهای رسمی از منابع امنیتی امریکا باشیم

برداشت از کجا؟
وقتی قرار نباشه شرکتش دیگه فعالیت کنه پول های داخل LR فاقد کوچکترین ارزشی هست
LR از اون پولهای بدون پشتوانه هست؛ یعنی نمی تونی بری به شرکت لیبرتی بگی که دلار های LR مارو بگیر درازایش بهمون USD یا طلا بده
هیچ اکسچنجری هم دیگه LR نمی خره ,الان 1000 دلار LR یه دونه سنت هم دیگه ارزش نداره

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
برداشت از کجا؟
وقتی قرار نباشه شرکتش دیگه فعالیت کنه پول های داخل LR فاقد کوچکترین ارزشی هست
LR از اون پولهای بدون پشتوانه هست؛ یعنی نمی تونی بری به شرکت لیبرتی بگی که دلار های LR مارو بگیر درازایش بهمون USD یا طلا بده
هیچ اکسچنجری هم دیگه LR نمی خره ,الان 1000 دلار LR یه دونه سنت هم دیگه ارزش نداره

به این راحتی که شما میگی نیست

من و شما دسترسی به هیچی نداریم فکر می کنیم طرف که توی اروپا بوده و 28000 دلار توی لیبرتی پول داشته خیلی راحت با این قضیه کنار میاد، اونم یه شرکت معتبر!
اینجوری نیست!

در هر صورت باید صبر کرد و دید چه اتفاقاتی در آینده میوفته

بالا