برگزیده های پرشین تولز

بحث و بررسی و تبادل نظر در رابطه با موسیقی متن بازی ها

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
یک سورپریز واقعی برای علاقه مندان :

با مراجعه به لینک زیر و استفاده از کلمه " Target " به عنوان پسورد , شما با یک پک غیر قابل باور از موسیقی بازی " Assassin's Creed " مواجه می شوید که به فرمت " WAV " هستند . . .

Assassins_Creed.JPG

http://assassinscreed.us.ubi.com/soundtrack/

موفق باشید . . . ;)

Zps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام..
من قسمت اول اهنگ بازی devil may cry رو دانلود کردم یعنی وقتی بازشون میکنم قسمت دوم رو میخواد اگه ممکنه قسمت دوم رو بزارین.در ضمن من همون قسمتی رو میخوام که دختره میخونه.:rolleyes:
ممنون;)

alinoos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهشن به من بگید این موسیقی مال کدوم ورژن Alone In the Dark است؟
Alone In the Dark1
Alone In the Dark2
Alone In the Dark3
Alone In the Dark4
من شدیدا نیاز به کمک دارم.شدیدا:(

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان من خیلی در زمینه موسیقی تبخر ندارم اما فقط یک تجربه دارم که براتون تعریف میکنم.

چند سال پیش بازی CLive Barker : Undying رو گرفته بودم روی یک سی دی.چون بازی ترسناک بود گذاشتم شب بازی کنم. شب فکر کنم ساعت 1 بود داشتم بازی می کردم حسابی کلافه خواب بودم اما نمی تونستم بخوابم. بازی رو هم با صدای دالبی بازی می کردم.
بازی رو PAUSE کردم با ESC چشمهامو همونطو رکه روی صندکی میز کامپیوترم نشسته بودم بستم که کمی استراحت کنم. آروم آروم یه صدایی توی سرم نحوا می کردم . یه سری سرو صدای مبهم با خودم گفتم اثر باز یهای کامپیوتری رو ببین. چشممو باز کردم دیدم رو صفحه منوی بازی .چشماممو بستم یه صدای آ رومی مثل صدای اپرا با یک آهنگ جالبی می یومد خیلی آروم آروم صدا زیاد شد. منم تو توهم مونده بودم که انگار دارم خواب می بینم. صدا هی زیاد و زیاد تر شد تا اینکه احساس کردم طرف داره دمه گوشم داد می زنه چشمامو باز کردم دیدم بازی روی منو هست دارشتم دیوونه می شدم پاشدم یه قدمی بزنم که دیدم صدا کمتر شد. فهمیدم صدای بایز دالبی بوده توهم بهم داده.ولی واقعا شاهکاری بود در نوع خودش. یک آهنگ اپرای حالب که از صدای خیلی پایین (تقریبا نجوا) تا صدای بلند بلند روی منوی بازی اضافه میشد.

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
دوستان من خیلی در زمینه موسیقی تبخر ندارم اما فقط یک تجربه دارم که براتون تعریف میکنم.

چند سال پیش بازی CLive Barker : Undying رو گرفته بودم روی یک سی دی.چون بازی ترسناک بود گذاشتم شب بازی کنم. شب فکر کنم ساعت 1 بود داشتم بازی می کردم حسابی کلافه خواب بودم اما نمی تونستم بخوابم. بازی رو هم با صدای دالبی بازی می کردم.
بازی رو PAUSE کردم با ESC چشمهامو همونطو رکه روی صندکی میز کامپیوترم نشسته بودم بستم که کمی استراحت کنم. آروم آروم یه صدایی توی سرم نحوا می کردم . یه سری سرو صدای مبهم با خودم گفتم اثر باز یهای کامپیوتری رو ببین. چشممو باز کردم دیدم رو صفحه منوی بازی .چشماممو بستم یه صدای آ رومی مثل صدای اپرا با یک آهنگ جالبی می یومد خیلی آروم آروم صدا زیاد شد. منم تو توهم مونده بودم که انگار دارم خواب می بینم. صدا هی زیاد و زیاد تر شد تا اینکه احساس کردم طرف داره دمه گوشم داد می زنه چشمامو باز کردم دیدم بازی روی منو هست دارشتم دیوونه می شدم پاشدم یه قدمی بزنم که دیدم صدا کمتر شد. فهمیدم صدای بایز دالبی بوده توهم بهم داده.ولی واقعا شاهکاری بود در نوع خودش. یک آهنگ اپرای حالب که از صدای خیلی پایین (تقریبا نجوا) تا صدای بلند بلند روی منوی بازی اضافه میشد.

اتفاقا آهنگساز این بازی Bill Brown برای بازی های مهم دیگری هم آهنگسازی کرده است. :)

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بالا