برگزیده های پرشین تولز

بحث و بررسی پیرامون پرفروشترین بازیهای هر ماه

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیزم .

در این تاپیک به بحث و بررسی بر روی بازیهایی می پردازیم که در پایان هر ماه , از طرف سایتهای مختلف به عنوان پرفروشترین بازیها , عنوان می شوند .:cool:

هدف از این کار :

سنجش صحت و مقایسه نظر خودمان با این نظرسنجی ها و این آمار و ارقام می باشد .:cool:

پس بیایید با حفظ احترام برای نظرات دوستان خود در این بخش , به بحث و تبادل نظر بر روی این آمار بپردازیم .

از تمامی دوستان علاقه مند دعوت به عمل می آید . ( یعنی اینکه اگر تمایل به همکاری دارید , بفرمایید و . . . :happy:)

موفق و پیروز باشید .

** ** ** ** ** ** **

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

این نام 10 بازی پرفروش در سال جاری تا این لحظه می باشند .

1. BioShock97%
2. World of Warcraft: The Burning Crusade90%
3. Civilization IV: Beyond the Sword88%
4. Galactic Civilizations II: Dark Avatar88%
5. Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar87%
6. Elder Scrolls IV: Shivering Isles87%
7. Supreme Commander87%
8. Command & Conquer 3: Tiberium Wars86%
9. DiRT84%
10. Spider-Man 3​

به نظر شما تفاوت بازارهای ایران و دیگر نقاط جهان در چیست ؟؟؟:blink:

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام

دوستان من , قبلا سایتی رو می شناختم که این کار رو انجام می داد , ولی حالا هر چی فکر می کنم آدرسش به ذهنم نمی آید . . . اگر از شما , سایت مخصوصی برای این کار می شناسید , البته لود سریع داشته باشد , لطفا , عنوان کنید . . .

ممنون .:happy:

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
تفاوت ایران اینه که متاسفانه بیشتر به عکس و سبک بازی توجه میکنن.بازی هایی با گرافیک کارتونی حتی اگر شاهکار باشن یه بازی بچه گونه شناخته میشن.همینطور بیشتر بازی های بکش بکش اینجا طرفدار داره و تا حد امکان خطی,انگار کسی نمیخواد مخش رو کار بندازه!!مثلا یادمه dead rising رو گرفته بودم یکی میگفت این بازی چرته.ازش پرسیدم چرا میگفت غولش رو که زدم نمیره مرحله بعد!!! کسانی که بازی رو دیده باشن میدونن این بازی حالت sandbox داره.اکثرا دنبال بازی های بزن در رو هستن.
همین مسئله باعث میشه پیدا کردن بازی های ماجرایی و گرافیک کارتونی سخت بشه.من هنوز دارم دنباله season 1 sam and max و eternal sonata میدوم!!

بالا