برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در رابطه با برنامه Secure Accelerator

IrSpeed.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،

دوستانی که از این برنامه استفاده میکنند ، احتمالا با نام IrSpeed.com آشنا هستند . ما نمایندگی رسمی این شرکت در ایران هستیم. به همین منظور این تاپیک رو ایجاد کردم تا نظر کاربران ایرانی این نرم‌افزار و همچنین سایت ما رو ( که تعداد اونها کم هم نیست ) رو بدونم و به شرکت اصلی منتقل کنم تا در ورژن های بعدی این نرم‌افزار اعمال کنن و ما هم به عنوان نمایندگی اگر کاری از دستمون بر میاد در سایت خودمون انجام بدیم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
همین دیگه من فکر می کنم این براتون مشکل ساز بشه

البته در کل من سروس هایی مثل سرویس شما رو قبول دارم و میدونم که هدف اصلی از این ن.ع سرویسها امنیت هست.

اما در اینجا به شما انگ فیلتر باز کن رو میزنن و چون هم دارید به شکل عمومی میفروشید ممکنه که در آینده براتون مشکل ایجاد شه و مثلا ای پی - پورت هاتون بلاک بشه

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا این برنامه چند تا آی پی می تونه بده؟هر آی پی رو چند سنت اجاره می ده؟

IrSpeed.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad201 :
همین دیگه من فکر می کنم این براتون مشکل ساز بشه

البته در کل من سروس هایی مثل سرویس شما رو قبول دارم و میدونم که هدف اصلی از این ن.ع سرویسها امنیت هست.

اما در اینجا به شما انگ فیلتر باز کن رو میزنن و چون هم دارید به شکل عمومی میفروشید ممکنه که در آینده براتون مشکل ایجاد شه و مثلا ای پی - پورت هاتون بلاک بشه
تاحالا که مشکلی نبوده ، از این به بعد هم امیدواریم که نباشه ، اگر هم اتفاقی که شما فرمودید بیافته ، ما تضمین داریم از سایت و شرکت اصلی که در ۲۴ ساعت به ما ip و پورت جدید میدن.

اگر امکان داره بیشتر از این وارد این مسائل نشیم و لطفا پیشنهاد و نقدی اگر در مورد برنامه و سرویس های اون دارید دارید بفرمائید.

IrSpeed.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از vbigdeli :
آقا این برنامه چند تا آی پی می تونه بده؟هر آی پی رو چند سنت اجاره می ده؟
دوست عزیز،
این برنامه به صورت نیست که برای شما یک ip اختصاصی درست کنه . این برنامه در حال حاضر ۲ سرور داره در امریکا و آلمان که شما به دلخواه میتونید به هرکدوم از این سرور ها که مایل باشید متصل بشید و ip اونجا رو دریافت کنید.

البته یکی از کاربران ما هم قبلا درخواست یک ip اختصاصی کرده بود و ما هم این درخواست رو به سایت اصلی منتقل کردیم و به ما جواب و قیمت دادن ، که قیمتش بالا بود برای هر ماه.

ولی همین ip که در اختیار میذاره ، بدون هیچ مشکلی در تمام سایتها کارایی داره.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از IrSpeed.com :
دوست عزیز،
این برنامه به صورت نیست که برای شما یک ip اختصاصی درست کنه . این برنامه در حال حاضر ۲ سرور داره در امریکا و آلمان که شما به دلخواه میتونید به هرکدوم از این سرور ها که مایل باشید متصل بشید و ip اونجا رو دریافت کنید.

البته یکی از کاربران ما هم قبلا درخواست یک ip اختصاصی کرده بود و ما هم این درخواست رو به سایت اصلی منتقل کردیم و به ما جواب و قیمت دادن ، که قیمتش بالا بود برای هر ماه.

ولی همین ip که در اختیار میذاره ، بدون هیچ مشکلی در تمام سایتها کارایی داره.

خوب دوست عزیز این دو تا سرور چند تا آی پی دارن؟

چون من دنبال آی پی دینامیک و ارایه دهنده خدماتی با آی پی رنج بالا هستم و فقط و فقط آی پی میخوام.همین:)

IrSpeed.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر سرور ۱ ip دارد و فکر نمیکنم برای کاری که شما میخواید انجام بدید مناسب باشه.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یعنی تمام کاربران روی 2 تا آی پی کار می کنن!!!

فک نکنم کسی چنین کاری کنه!

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
من الآن 1 هفته ای هست که دارم از این Secure Accelerator استفاده میکنم و باید بگم فعلا که خوب کار میکنه
اما یک ایرادی داره و اونم اینکه تنظیماتشو روی فایرفاکس به صورت اتوماتیک انجام نمیده و فقط روی اینترنت اکسپلورر که این کارو میکنه و هر بار که فایرفاکس رو اجرا میکنی مجبوری به صورت دستی پروکسی و پورت را براش تعریف کنی

IrSpeed.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته این برنامه به طور خودکار روی IE تنظیمات رو انجام میده ولی برای FireFox هم شما وقتی یک بار proxy رو روی Localhost و پورت 8090 تنظیم کنید دیگه برای دفعه های بعدی لازم نیست هر بار با باز کردن برنامه این تنظیمات رو انجام بدید.
البته این موضوع رو به سایت و شرکت اصلی پیشنهاد میدیم که در ورژن های بعدی این کار رو انجام بدن.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آیا شما هدفتون جمع کردن مشتری هستش ؟

IrSpeed.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در این تاپیک ، نه خیر ! در این تاپیک من بیشتر میخوام نظر دوستان رو در مورد این برنامه بدونم و اینکه پیشنهادی اگر دارند ، بفرمایند.

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
من به این برنامه نیاز دارم میخوام بگیرم اما ظاهرا نمیشه ریال به حسابتون ریخت نه
یعنی حساب ریالی ندارین؟؟
حتما باید e-gold و این حرفها باشه؟؟
مرسی

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
شما مشکلتو در سایت IrSpeed.com مطرح کنی‌ زودتر جواب میگیری ...

IrSpeed.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ciamac :
سلام
من به این برنامه نیاز دارم میخوام بگیرم اما ظاهرا نمیشه ریال به حسابتون ریخت نه
یعنی حساب ریالی ندارین؟؟
حتما باید e-gold و این حرفها باشه؟؟
مرسی
من شرمنده ام این پست شما رو ندیدم.

بله. در حال حاضر تنها راه پرداخت با egold هست.

البته در سایت اصلی paypal و moneybookers و Creditcard هم قبول میکنن به غیر از egold . ولی سایت ما فقط egold دریافت میکنه.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام. یه سوالی داشتم .
چجوری قیمتاتون از قیمتهای خوده Secure Ac ارزونتره .

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
IrSpeed نمایندگی‌ هستند دوست عزیز ، و به خاطر شرایط نمایندگی‌ که دارن ارزونتر حساب می‌ کنن ... قبلا هم توضیح داده بودن

behzad_abd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من در حال حاضر با استفاده از كارت هاي *** مشكلي با فيلتر ندارو، ولي از اون جايي كه برنامه شما سرعت را بالا مي برد، ميخواستم بخرم.

من از اين e gold ها ندارم و ميخواهم شما يك شماره حساب به من بدين و من پول رو اون تو بريزم! مي خواستم ببينم اين كار شدني است يا نه!؟

mohsen2

Registered User
لایک‌ها
0
شبکه Lan شرکت ما یک سری از پورتها رو بسته. مثلا نمیشه از برنامه emule برای دانلود فایل استفاده کرد. یا مثلا پورت یاهو مسنجر رو بسته. آیا از این برنامه میشه برای اتصال این برنامه ها استفاده کرد؟

با تشکر

بالا