برگزیده های پرشین تولز

بدترین صفتی که دارید؟

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29

خوب دیگه چی؟
vahidrk.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
مگه هر کی بچه دوست نداره خشنه؟!!

اینو نمیدونم....ولی هرکی خشنه لزوما اینطور نیست که بچه دوست نداشته باشه...نمونش خود من!!!...لول

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
لیلا هرکی بچه دوست نداشته باشه، خشن نیست، ولی هر کی بعضی وقتها بخواد کتکشون بزنه هست!!!
(محض سلامی بود که گفتیم بکنیم و شماهارا از نگرانی نجات بخشیم که حاجاقا نکنه مرده باشه یا مریض باشه یا وغیره!!!)

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
لیلا هرکی بچه دوست نداشته باشه، خشن نیست، ولی هر کی بعضی وقتها بخواد کتکشون بزنه هست!!!
(محض سلامی بود که گفتیم بکنیم و شماهارا از نگرانی نجات بخشیم که حاجاقا نکنه مرده باشه یا مریض باشه یا وغیره!!!)

تو یه کتاب روانشناسی نوشته بود ، کودک آزاری یه بیماری روانیه . و کودک آزار خودش در دوران کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته.
پس کسی که دلش می خواد بچه ها رو بزنه دیگه دارای صفت بد نیست بلکه یه بیمار روانیه که باید دوا درمان بشه .

عمرت دراز حاجاقا ، تا آسمان هفتم *** گاهگاه بیا تو اینجا ، راهت اگر کنی گم :D

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو یه کتاب روانشناسی نوشته بود ، کودک آزاری یه بیماری روانیه . و کودک آزار خودش در دوران کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته.
پس کسی که دلش می خواد بچه ها رو بزنه دیگه دارای صفت بد نیست بلکه یه بیمار روانیه که باید دوا درمان بشه .

عمرت دراز حاجاقا ، تا آسمان هفتم *** گاهگاه بیا تو اینجا ، راهت اگر کنی گم :D

تایید میشه.
شعرات حرف ندارن.
smile.gif

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
به نظرت خيلي زوده پويا جان؟؟
تازه من تو بچه هاي فاميل نسبتا دير ازدواج كردم!

يه چيزي ميگم شايد باورت نشه ولي به جون بچه م راست ميگم...!

:D

ببین پویا ، هی بهت میگم بذار من زن بگیرم :(
هی میگی زوده :(
ببین چه خوبه ! :(
پارسا جون تو بگو 21 سالگی سن کمیه ؟ تازه واسه نامزدی تا بعد از درس !!!:blink:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
خیلی خیلی خیلی زودعصبانی میشم ... به همین علت خیلی هم دعوام میشه ... :wacko::wacko::wacko:

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
خواهش میکنم پارسا خان شما بزرگ مایید
1.gif

البته یکی از بدترین ایراداتی که دارم اینه که خیلی سخت تصمیم میگیرم یعنی اگه بخوام در یه مساله حتی کوچیک تصمیم گیری کنم، چندین روز ذهنم فقط مشغول این مساله میشه و ......

بعضی وقتها هم از تصمیمی که تو گذشته گرفتم پشیمون میشم (مثل مساله انتخاب رشته) خلاصه تصمیم گیری برام خیلی سخته...........
چرا اينطوري حرف ميزني پويا جان؟ يكي ندونه فكر ميكنه من الان بابا بزرگم...!
301.gif

اما در مورد سخت تصميم گرفتن!
چيزي كه به ذهن من ميرسه اينه كه اول رو اون مساله مورد نظر كامل فكر كن و همه جوانبش رو بسنج، بعد هم با چند نفر كه تو اون مورد وارد به كار هستند كاملا مشورت كن، بعدش هم ديگه توكل به خدا كن و تصميم خودت رو بگير! اينطوري اگر هم يه موقع بعدا به مشكل برخوردي، حداقل خيالت راحته كه هرچي ازت بر ميومده انجام دادي كه كار به بهترين نحو پيش بره! كسي هم نميتونه سرزنش كنه، چون با اهل اون فن مشورت كردي!

ضمنا، هميشه هم قرار نيست تو هر كاري نمره بيست بياريم كه!

يه نكته مهم ديگه هم اينكه آدم وقتي بعد از فكر و مشورت تصميم بر انجام كاري گرفت، ديگه نبايد دوباره به خودش شك و ترديد راه بده! چون همين ترديد در ابتداي كار، باعث ميشه كه تا آخر كار با دو دلي و شك جلو بريم و اين قطعا كار رو خراب ميكنه!
تصميمت كه قطعي شد، محكم جلو برو! چون تصميم قاطع خودش نيمي از موفقيت هست!

(خودمونيم ها...! دارم عين اين مجري هاي برنامه خانواده حرف ميزنم! :D)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بذار اين آخر يه مثال هم بزنم كه البته اميدوارم خانم هاي محترم فروم ناراحت نشن...! :blush:

شايد ديده باشيد خانوما وقتي ميرن خريد، معمولا از سر پاساژ تا آخرش رو دور ميزنن و همه مغازه ها رو قيمت ميگيرن تا بلاخره يكي رو انتخاب كرده و خريدشون رو انجام ميدن! حالا تا اينجاش خيلي عيبي نداره....!
مشكل اينه كه وقتي جنس مورد نظرشون رو خريدن، باز هم موقع برگشت اگر اون جنس رو تو يه مغازه ديگه ببينند، دوباره ميرن يه قيمت ميگيرن ببينن اين ارزونتر ميده يا گرونتر!!!
اونوقت خدا نكنه اين مغازه جنس رو ارزونتر بده!!! كلي غم و غصه ميخورن كه چرا كلاه سرمون رفت و اين حرفا......!

همين شك و ترديد باعث ميشه غالب خانوما معمولا به سختي به نتيجه دلخواهشون برسه!

آدم وقتي يه كاري انجام داد، ديگه بعدش نبايد تاسف گذشته رو بخوره!
چون همين تاسف خوردن فرصت آينده رو از بين ميبره!

-------------------------

ببخشيد اگه پرحرفي شد كه احتمالا خالي از غلط املايي و دستوري هم نيست!
خودم حال نداشتم دوباره از سر بخونمش! :eek:

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
نه من اصلا حوصله ندارم با بچه ها دمخور بشم!یعنی گاهی دلم میخواد کتکشون بزنم فقط:D
عجب...!!! :blink: بنده خدا شوهرت...! دلم براش ميسوزه!!!
ضمنا يادم باشه يه وقت بچم رو مهد كودك نذارم!
ببین پویا ، هی بهت میگم بذار من زن بگیرم :(
هی میگی زوده :(
ببین چه خوبه ! :(
پارسا جون تو بگو 21 سالگی سن کمیه ؟ تازه واسه نامزدی تا بعد از درس !!!:blink:

بستگي داره! من باشم ميگم داره دير هم ميشه....!
ولي شما به شرايط خودت نگاه كن!

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
نه من اصلا حوصله ندارم با بچه ها دمخور بشم!یعنی گاهی دلم میخواد کتکشون بزنم فقط:D
60 % خانوما اینو میگن اما نمیدونم همین که میفتن به زندگی 1-2 سال نمی کشه ونگ ونگو بچه صدای خونرو پر میکنه:D

البته تعدادی بلا نسبت بچشون نمیشه چاره ای جز گفتن این ندارن نمونش یکی از همکلاسی های ما!:lol:

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
60 % خانوما اینو میگن اما نمیدونم همین که میفتن به زندگی 1-2 سال نمی کشه ونگ ونگو بچه صدای خونرو پر میکنه:D

البته تعدادی بلا نسبت بچشون نمیشه چاره ای جز گفتن این ندارن نمونش یکی از همکلاسی های ما!:lol:

تایید میشه!
شاید شرایط زندگی همه چیو تغییر میده!

بالا