برگزیده های پرشین تولز

برانکو بر کنار شده؟!!

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
پست بالایی کاملا تایید میشه

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
به نقل از bocelli :
شما واقعا به این اسمهایی که ردیف کردی میگی کارشناس بزرگ دنیا ؟.. ..مربی تیم آخر جدول لیگ ایران ( شهید قندی) از کی تا حالا کارشناس جهانی شده ما خبر نداشتیم؟.:D

ذوالفقار نسب به غبر از سایپا تو کدوم تیم آسیایی مربیگری کرده که جهانیان قبولش داشته باشن هان؟... قبول دارم این آقا صاحب سبکه ولی تو ضد فوتبال!:wacko:تا حالا اسم بیژن ضد فوتبالو شنیدی؟

بابا حشمت مهاجرانی دیگه فسیل شده . . دانش روز این بابا حتی به اندازه پروین هم نیست. علی آقا حداقل با هانس دیتر اشمیت کار کرده. :p ولی مهاجرانی بهترین جایی که الان داره به جهان فوتبال خدمت میکنه تو امارات باشگاه ایرانیان دوبی هستش.البته تیمهای نوجوانان و جوانان باشگاههای اماراتی رو یادم رفت.

خواهشا اگه می خواید از برانکو و تیم ملی انتقاد کنید یه نقدی چیزی بذارید ارزش پرداختن داشته باشه .:wacko:
اينايي كه گفم به هر صورت كارشناس هستن من اون موقع چون سريع مي نوشتم دقت نكردم ولي اولا:حشمت مهاجراني كمك مربي و همكار بزرگترين مربيان امروز دنيا بوده مربياني چون(كارلوس آلبرتو پرييرا-و پرفسور فوتبال شوروي سابق والري لوبانفسكي)در ضمن حشمت مهاجراني پر افتخار ترين مربي تاريخ فوتبال ايران باركورد 85بازي ملي در رده مربيگريه.
آقاي جلالي مربي سابق پاس كه اين تيم راقهرمان ايران كرده ودر 10 بازي باقي مانده ليگ تيم قندي را تحويل گرفت ودليل نمي شه كه مربي بدي باشه چون اين تيم را خودش از اول فصل نبسته بوده.در ضمن بهترين تئوريسين ايرانه.
دكتر ذوالفقار نسب هم حتي اگه ضد فوتبال باشه كه نيست (بازيهاي تيم سايپا)تيمي را به رده سوم رسونده كه فقط يكسري بازيكن جوان داره و در ضمن مربي تيم ملي ايران در جام جهاني فرانسه بوده.
نقد برانكو هم كه (چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است).
شما اگه ميشه از محاسن خيلي خوب خوب برانكو تعريف كن.
در ضمن ديگه فرقي نمي كنه چون كه به هر صورت چه خوب يا بد تا آخر جام جهاني مربي تيم ملي ايرانه و هيچ كسي هم نمي تونه تغيرش بده حتي اگه 7-8 گل از تيمهاي باشگاهي بخوريم.توپم تكونش نمي ده.
حالا صبر ميكنيم تا جام جهاني تموم بشه...................................

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از roje_aria79 :
اينايي كه گفم به هر صورت كارشناس هستن من اون موقع چون سريع مي نوشتم دقت نكردم ولي اولا:حشمت مهاجراني كمك مربي و همكار بزرگترين مربيان امروز دنيا بوده مربياني چون(كارلوس آلبرتو پرييرا-و پرفسور فوتبال شوروي سابق والري لوبانفسكي)در ضمن حشمت مهاجراني پر افتخار ترين مربي تاريخ فوتبال ايران باركورد 85بازي ملي در رده مربيگريه.
آ
خیلی عذر می خوام ولی اینایی که شما گفتی عمرا کارشناس باشن.یعنی فقط امثال شما مهاجرانی و...رو کارشناس فوتبال قلمداد میکنین.

اگه شما تو همین تاپیک ثابت کردی (با دلیل و مدرک مستند )که مهاجرانی پر افتخارترین مربی تاریخ ایرانه( با همین تعداد بازی وبرانکوایوانکوویچ نیست) به گواه تمام اعضای فوروم ورزش من دیگه پامو تو این فوروم نمی ذارم. در غیر اینصورت مشخص میشه که شما اطلاعاتت از فوتبال ایران زیاد بالا نیست و هدفت از انتقاد چیز دیگه ایه و داری اطلاعات غلط به اعضا میدی!مهاجرانی زمانی دستیار اینایی که گفتی بوده . ولی کجا و کی؟ تو کشورهای حوزه خلیج فارس زمانی که ابتدای سرمایه گذاری رو فوتبالشون بود و فقط به خاطر سابقه چندین سال مربیگری در تیمهای عربی اون زمان که محلی از اعراب نداشتن به عنوان دستیار انتخابش کردن. این مربوط میشه به سالها قبل نه 10 -12 سال اخیر. میشه به من بگی الان این آقا کجا مشغول مربیگریه که به خودش اجازه می ده در مورد تیم ملی نظر بده؟

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از roje_aria79 :
اينايي كه گفم به هر صورت كارشناس هستن من اون موقع چون سريع مي نوشتم دقت نكردم ولي آقاي جلالي مربي سابق پاس كه اين تيم راقهرمان ايران كرده ودر 10 بازي باقي مانده ليگ تيم قندي را تحويل گرفت ودليل نمي شه كه مربي بدي باشه چون اين تيم را خودش از اول فصل نبسته بوده.در ضمن بهترين تئوريسين ايرانه.
ببین… اصلا شهید قندی ویرانه!خب! این آقای کارشناس فوتبال ! مربی تحصیلکرده! عشق کامپیوتر! تو همین تعداد بازیهایی که سرمربی این تیم بوده چه گلی به سر این تیم زده؟
تئوریسین ایران؟ فکر نمیکنی زیاد داری غلو میکنی؟اگه تئوریسینه چرا حداقل تو آسیا تدریس نمیکنه؟اگه مدرس هم بود (حداقل مثل محصص) می تونست تو آسیا تدریس کنه .اگه آسیا رو قبول نداره چرا توکلاسهای یوفا حضور نداره؟:D چرا به غیر ازامثال شهید قندی هیچ تیم آسیایی دنبالش نیست تا از دانش نابش استفاده کنه؟…

تنها دلیل معروف شدن جلالی تو ایران بر میگرده به رابطه خوبش با فردوسی پور .استفاده از تریبون نودو انتقادهایی که هرهفته از تیم ملی میکرد.چون لحن انتقادهاش با بقیه مربیان ایرانی فرق میکرد. اصلا همین لحنش باعث شد تو تیمش بازیکن سالاری باشه و امثال خداداد به راحتی از پاس کنارش گذاشتن چون مدیریت هم نداره.:p

همین نود هم سکوی پرتابش شد به تیم پاس و ...در مسابقات ارتشهای جهان (سیزم) که در ایران برگزار شد تیم ملی رو اون زمانو به همین آقا دادن حتی افرادی مثل خاکپور و... رو به عنوان بسیجی :lol: به تیم ارتش غالب کردن!ولی همین تیمو تو تهران به راحتی حذف کرد.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از roje_aria79 :
اينايي كه گفم به هر صورت كارشناس هستن من اون موقع چون سريع مي نوشتم دقت نكردم .دكتر ذوالفقار نسب هم حتي اگه ضد فوتبال باشه كه نيست (بازيهاي تيم سايپا)تيمي را به رده سوم رسونده كه فقط يكسري بازيكن جوان داره و در ضمن مربي تيم ملي ايران در جام جهاني فرانسه بوده و...

اتفاقا برعکس ...بازیکنان سایپا جوون نیستند. تو اروپا بازیکنانی رو جوون میگن که سنشون بین17 تا 21 سال باشه.در ضمن بهترین هافبکهای لیگ مال تیم سایپا هستش. یزدانی ،شجاعی و ..همه سابقه بازی در تیم ملی رو داشتن و جزء بهترین هافبکهای حال حاضر ایرانن پس نمیتونی بگی کم تجربه ن.ضمنا موفقیت تولیگ ایران ملاک خوب بودن یک مربی نیست کما اینکه میبینیم پروین سالها تو همین لیگ قهرمان شده یا قلعه نوعی امسال در آستانه قهرمانیه.:rolleyes:

اگه ذوالفقار نسب مربی ایران تو جام جهانی بوده دلیلش بر میگرده به افراد دیگه کسانی مثل استیلی و خاکپور که یک شبه ایویچ رو بر کنار کردن و جلال طالبی رو بدون سابقه مربیگری روشن رو نیمکت تیم نشوندند.وگرنه خودش اینکاره نیست.بازی در جام جهانی مقابل مکزیک هم شباهتی به بازی سایپا و ملوان بندر انزلی نداره!:wacko:

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می دونی چرا تو جلسه هم اندیشی! مربیان تیم ملی با مربیان لیگ هیچ کدوم از این آقایون کارشناس فوتبال شرکت نمیکنن؟تا حالا فکر کردی؟دلیلش واضحه شاید امثال جلالی و ذوالفقار نسب بتونن تو تلویزیون عنان از کف داده و به سرمربی تیم ملی بتازن و شما حال کنی. ولی وقتی بحث فنی با یه مربی اروپایی پیش بیاد اول باید دنبال ارائه راهکار باشن.مثلا آقای جلالی میگن تیم ملی قدرتی و سرعتی بازی نمیکنه قبول!!خب چکار کنیم که تیم اینطوری بازی کنه؟.تمام تیمهای اروپایی الان دنبال اینن که سرعتی بازی کنن. ولی باید قبول کنیم که هر تیمی یه سقفی داره. و ایران فرانسه و چک نیست.وقتی بحثمباحثه با یک مربی اروپایی ،بررسی تاکتیکهای روز اروپا و ارائه راهکار برای تیم ملی پیش میاد این آقایون با تیم ملی مملکتشون قهر میکنن!!!:lol:

در ضمن یه بار دیگه هم میگم مدرک مربیگری برانکو از دانشگاه زاگرب کرواسیه . برانکو مدرک پروفسوری فوتبالشو از اونجا گرفته. جاییه که امثال جلالی و کربکندی(گربه گنده) :D خوابشو ببینن!هر سال چند بار تو این دانشگاه برای مربیان کروات فقط تاکتیکهای روز تیمهای اروپایی بررسی میشه.تو سمینارهای آموزشی کرواسی هم یکی از مدرسینه. چند ماه قبل هم به همراه کارلو آنچلوتی و بلاژویچ به عنوان اساتید اون جلسه مربیان کروات رو آموزش دادن.مدرک مربیگریش هم آ یوفاست.
سابقه مربیگریش هم روشنه سالها تو تیم ملی کرواسی دستیار بلاژ بوده ششم جام ملتهای اروپا رو داره . سوم جام جهانی تو تیمهای معتبری هم سر مربی بوده مثل هانوفر و....

Seday paye ab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خيلي نامرديه كه برانكو رو بردارن خيلييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
تا يكي تيم رو به يه جايي ميرسونه ميزننش كنار آخه بي ش........(فدراسيون فوتبال) شما كه سوادشو نداري غلط ميكني ميخواي مربي تعيين كني :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
به نقل از Seday paye ab :
خيلي نامرديه كه برانكو رو بردارن خيلييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
تا يكي تيم رو به يه جايي ميرسونه ميزننش كنار آخه بي ش........(فدراسيون فوتبال) شما كه سوادشو نداري غلط ميكني ميخواي مربي تعيين كني :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:

عزيز من اگه با مني اگه من سوادفوتبال هم نداشته باشم حداقل مي تونم نظر شخصي خودم را بگم .در ضمن( معرفت در گراني است به هر كس ندهندش---- پر طاوس قشنگ است به كركس ندهندش)
باشه عطاي اينكار را به لقاش ميسپارم حداقل مي رم جايي كه بهم نگن (غلط ميكني ).
ببخشيد اگه كسي را ناراحت كردم.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از roje_aria79 :
عزيز من اگه با مني اگه من سوادفوتبال هم نداشته باشم حداقل مي تونم نظر شخصي خودم را بگم .در ضمن( معرفت در گراني است به هر كس ندهندش---- پر طاوس قشنگ است به كركس ندهندش)
دوست عزیز منظور ایشون شما نبودی , فدراسیون بود.

البته در کل جمله ی قشنگی نبود.

Seday paye ab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از roje_aria79 :

عزيزم با شما نبودم كه يه خرده اعصابم خرد بود بافدراسيون فوتبال بودم شرمنده

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
به نقل از Seday paye ab :
عزيزم با شما نبودم كه يه خرده اعصابم خرد بود بافدراسيون فوتبال بودم شرمنده
خواهش ميكنم ببخشيد كه شما را ناراحت كردم:D

بالا