برگزیده های پرشین تولز

براي كاهش پارازيت صدا چيكار كنم؟

zeda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از خروجي كارت صداي كامپيوترم تا ضبط سيم كشي كردم حدودا 7 يا 8 متر.و تو ضبط خيلي صداي هوا مي افته چيكار كنم.من از سي معمولي كه براي اداپتورهاست استفاده كردم.
2.اگه بخوام تصوير را هم 7 يا 8 متر انتقال بدم چيزي از تصوير ميمونه؟با يد از چه سيمي استفاده كنم وبراي كاهش پارازيت تصوير چيكار كنم

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از zeda :
من از خروجي كارت صداي كامپيوترم تا ضبط سيم كشي كردم حدودا 7 يا 8 متر.و تو ضبط خيلي صداي هوا مي افته چيكار كنم.من از سي معمولي كه براي اداپتورهاست استفاده كردم.
2.اگه بخوام تصوير را هم 7 يا 8 متر انتقال بدم چيزي از تصوير ميمونه؟با يد از چه سيمي استفاده كنم وبراي كاهش پارازيت تصوير چيكار كنم
همون دیگه سیم معمولی نمیشه.شما از همون کابل کواکسیال که رو آنتن تلویزیون هست استفاده کن.منم دقیقا" یه همچین حالتی رو دارم و صدار رو از تلویزیون تا کامپیوترم انتقال دادم به طول 25 متر با کواکس پارازیت خیلی خیلی کمی هست که قابل چشم پوشیه.
در ضمن خریدی متری 100 تومن به بالا بخر کیفیتشون بهتره.
واسه تصویر هم کواکسیال.

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
الكترونيك درست ميگه...

ولي توي تنظيمات كارت صدات يه جايي هست AUX اسمشه ... اونو MUTE كن بهتر بايد بشه.....

;)

solarisco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی به نظر من شما با همین سیم صدای خروجی رو که به ظبط صوت وصل کردین کم کنید شاید مشکل حل بشه والبته باید بدونیم که ورودی ضبط شما از چه نوعیه mic یا چیز دیگه ای ؟
در مورد تصویر هم 25 تا 30 متر از این سیمای معمولی رو من استفاده کردم مشکل خاصی نداشت

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از solarisco :
ولی به نظر من شما با همین سیم صدای خروجی رو که به ظبط صوت وصل کردین کم کنید شاید مشکل حل بشه والبته باید بدونیم که ورودی ضبط شما از چه نوعیه mic یا چیز دیگه ای ؟
در مورد تصویر هم 25 تا 30 متر از این سیمای معمولی رو من استفاده کردم مشکل خاصی نداشت
بسته به منطقه فرق میکنه بعضی جاها پارازیت زیاده.مثلا" طرفای خونه ی یکی از فامیلامون کلا" تراشکاری و جوش و ایناست محاله که اینجوری جواب بده.
البته به حجم صدا هم بستگی داره یه خورده تنشو پایین بیار شاید حل بشه.

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
به کارت صداتم خیلی بستگی داره
من خودم یه 10 متری سیم کشیدم مشکلی ندارم تازه از وسط تیکه هم هست
فیشاتو سعی کن از این طلایی ها باشه
mic line aux اینارم بخاموش
برای تصویرم که الکترونیک جان فرمودن از چه سیمی باشه

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از JuJu :
به کارت صداتم خیلی بستگی داره
من خودم یه 10 متری سیم کشیدم مشکلی ندارم تازه از وسط تیکه هم هست
فیشاتو سعی کن از این طلایی ها باشه
mic line aux اینارم بخاموش
برای تصویرم که الکترونیک جان فرمودن از چه سیمی باشه
منم 11 کمتر رو با همین سیمهای معمولی کشیدم منتهی گفتم اگه از پشت تلویزیون و مهتابی و .... رد بشه پارازیت میندازه.

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
هر چيكار كني باز هم مقداري نويز به علت فن كامپيوتر و مسائل ديگه خواهي داشت كه با استفاده از سيم هاي شيلد دار يكمي كاهش پيدا ميكنه ولي نه كامل

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از sina_judgment :
هر چيكار كني باز هم مقداري نويز به علت فن كامپيوتر و مسائل ديگه خواهي داشت كه با استفاده از سيم هاي شيلد دار يكمي كاهش پيدا ميكنه ولي نه كامل
اصولا" هيچ چيزي تو دنيا كامل نيست.خورشيد به اون بزرگي لكه داره!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
سیم هد استفاده کن

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
بعد از كار هاي بالا براي برطرف كردن باقي مانده نويز و هوا از نرم افزار هايي مانند كول اديت استفاده ميشه كرد.
طبعا در موقع انتقال صدا به كامپیوتر استفاده داره نه انتقال از اون :blush:

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از HendeseH :
بعد از كار هاي بالا براي برطرف كردن باقي مانده نويز و هوا از نرم افزار هايي مانند كول اديت استفاده ميشه كرد.
طبعا در موقع انتقال صدا به كامپیوتر استفاده داره نه انتقال از اون :blush:
راس ميگه مي توني از اكو كامپيوترت هواشو كم كني البته اينم تا حدي(قابل توجه الكترونيك :دي)

بالا