برگزیده های پرشین تولز

برای بازی پی سی بخرم خوبه یا پلی استیشن 4 لطفا راهنمایی کنید

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
سلام براي بازي پلي استيشن بخر .

Epic Design

Registered User
لایک‌ها
46
اگه می خوای بیشتر حال کنی و سرویس آنلاین عالی داشته باشی .. پی اس 4 یا ایکس باکس وان بگیر

که قیمت بازیا خیلی بیشتر از کامپیوتره

saeed6091

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من بین لپ تاپ با پی سی موندم .میگن بازی برای لپ تاپ خوب نیس ولی اگه یه لپ تاب باشه کهرمش 16گیگ گرافیک 4گیگ960m سی پی یو core i7باشه اونوقت چطور البته من زیادم نمیخوام باهاش بازی کنم و درضمن برا دانشگاهمم هست

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سلام دوستان من بین لپ تاپ با پی سی موندم .میگن بازی برای لپ تاپ خوب نیس ولی اگه یه لپ تاب باشه کهرمش 16گیگ گرافیک 4گیگ960m سی پی یو core i7باشه اونوقت چطور البته من زیادم نمیخوام باهاش بازی کنم و درضمن برا دانشگاهمم هست
شما بنظر می رسه نیاز دانشگاهیت الویت داره پس مجبوری لپ تاپ تهیه کنی
لپ تاپ قوی ترین سیستم هم که باشه خوب اخر سر قابلیت ارتقا زیادی نداره و اصل گرافیک هست برای بازی که هر سری بازی ها گرافیک های خیلی قوی می خوان ، شما اگر ی لپ تاپ قوی تهیه کنی هم بازی ها رو می تونی انجام بدی هم کار دانشگاهیت
البته بین لپ تاپ و پی سی خیلی تفاوت هست ولی شما باید بر حسب نیازت تصمیم بگیری

saeed6091

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنو
شما بنظر می رسه نیاز دانشگاهیت الویت داره پس مجبوری لپ تاپ تهیه کنی
لپ تاپ قوی ترین سیستم هم که باشه خوب اخر سر قابلیت ارتقا زیادی نداره و اصل گرافیک هست برای بازی که هر سری بازی ها گرافیک های خیلی قوی می خوان ، شما اگر ی لپ تاپ قوی تهیه کنی هم بازی ها رو می تونی انجام بدی هم کار دانشگاهیت
البته بین لپ تاپ و پی سی خیلی تفاوت هست ولی شما باید بر حسب نیازت تصمیم بگیری
ممنون از شما منظورتون از لپ تاپ قوی یعنی چقدر قوی؟ سیستمش چی باشه خوبه؟

Kiadi9966

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
ممنو

ممنون از شما منظورتون از لپ تاپ قوی یعنی چقدر قوی؟ سیستمش چی باشه خوبه؟

اگر رشتت مرتبط با گرافیک و طراحی هست و نیاز به رندر گرفتن داری لپ تاپ قوی بگیر در غیر اینصورت یه لپ تاپ سبک و جمع و جور+ یه PC قوی خیلی بهتره

pony'sdown

Registered User
لایک‌ها
79
Pc بگیر،خرید بازی ارزون تر، قویتر انعطاف‌پذیر تر

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
تا جایی که من بعد از بیست سال گیمری فهمیدم شما برای بازی با pc یه سیستمی میخاین که برای اجرای بازی ها در حد فور معمولی کیسش ده تومن در میاد... بعد هم مشکلات نصب و کرک و... ولی پی اس فور الان جا افتاده میتونین همه بازی ها کرایه کنین و بخرین و دوباره بفروشین و برای هرکدوم نهایت 10-15 ت هزینه کنید

arsinnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما اگه هزینه یک کنسول رو صرف خرید کامپیوتر کنید بازی های پنج سال پیش رو هم بزحمت بتوانید روشون اجرا کنید بعبارتی همانطور که دوستان گفتند برای خرید کامپیوتری که قدرت مشابه کنسول داشته و بتونه جدید ترین بازی ها رو اجرا کنه حداقل 7-8 برابر کنسول باید هزینه کنید. بحث بازیهای اختصاصی خصوصا مال پلی استیشن هم مطرحه که کامپیوتری ها خوابش رو هم نمیتوانند ببینند. بنظر من کسی که بازی ویدیوی رو بدون تجربه اختصاصی های ps داشته باشه نصف عمرش بر فناست. تنها میمونه هزینه هر بازی که در این مورد بنظر من اگر تابحال کنسول نداشته تجربه بازیهای شش هفت سال اخیر رو ندارید خرید یک PS3 کپی خور هم میتونه ایده بسیار خوبی باشه چون بیش از نود درصد بازیهای موجود رو میتونید با هزینه ناچیز بازی کنید از لحاظ کیفیت و کارایی و امکانات هم بعنوان کسی که هردو کنسول رو دارم میگم تفاوت زیادی ندارند و کنسول های نسل هفتم هم به اندازه کافی قدرتمند هستند امکان بازی آنلاین هم باهاشون هست. نتیجه اینکه با یکسوم هزینه کامپیوتر گیمی میتونید با چند صد هزار تومن یک PS3 و با دو سه تومن هم یک کامپیوتر یا لبتاپ غیر گیمی قدرتمند و بروز رو در کنار هم داشته باشید.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

VALASSS

Registered User
لایک‌ها
49
اگر مشکل مالی نداری pc

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اگه توانایی مالیشو داری و فقط فیفا باز هستی که کنسول PS4 بگیر لذتش رو ببر

بالا