برگزیده های پرشین تولز

برای بلیط و رزرو هتل خارج ار کشور باید حتماً کارت اعتباری داشت ؟

Full

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

من می خوام خودم به چند کشور سفر کنم چون از سفر با تور به جز هرینه های بالاترش چیزی ندیدم

چند سئوال دارم

1- اینکه می خوام بلیط تهران به ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی بگیرم و سپس از ژوهانسبورگ پرواز داخلی به سان سیتی آفریقای جنوبی داشته باشم

اینترنتی میشه بلیط تهیه کرد یا باید حضوری اقدام کنم ؟

2- رزرو هتل در این شهر ها میشه اینترنتی باشه و بعد که رسیدم به ژوهانسبورگ هزینه اش رو حضوری بدم

یا اینکه باید حتماً هزینه هتل رو اینترنتی پرداخت کنم تا اتاق رو برام نگه دارند ؟

با تشکر از وقتی که می گذارید

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
عزیز اینترنتی هم میشه رزو کنی

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
با سلام..دوست عزیز بنده چند بار از طریق سایت زورق هتل (در چند کشور مختلف) رزرو کردم از طریق کارت بانک(ریالی)..بسیار هم راضی بودم از سیستمشون..خدمات و پاسخگویی شون..2بار هم بعلت کنسل شدن سفر مجبور شدم هتل رو کنسل کنم و در اسرع وقت و با کمال احترام وجه قابل عودت رو به حساب برگردوندن..چند نفر از دوستان و آشنایان هم بتوصیه بنده از سایت استفاده کردن و راضی بودن..مطمئنا با دیدن سایت و امکانات اون و مقایسه نرخ هتلها با سایتهای مشهور مانند بوکینگ متوجه عرض بنده خواهید شد..البته مزیت اصلی این سایت قابلیت رزرو هتلها با کارت بانکهای عضو شتاب هست که با خدمات و پاسخگویی و نرخهای معقول و متناسب سایتهای مشهور تکمیل میشه..به همین علت بعنوان یک هموطن ترجیحا از این سایت استفاده میکنم.با تشکر..موفق باشید
رزرو هتل - خدمات آنلاین سفر: زورق - Hotel Reservation

بالا