برگزیده های پرشین تولز

برای یادگیری زبان چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید؟

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در یادگیری زبان چه حفظ لغت و چه گرامر, چه برنامه ای بهتون چسبیده و باهاش کار کردین؟ لطفا اگر تجربه با برنامه ای داشتین بگین؟ اگر لینک دانلود و کرکش رو هم بذارین که دیگه واقعا عالی میشه.:rolleyes: خودم برنامه های Lingvosoft رو پسندیدم. یک دیکشنری داشت که بقول بعضی دوستان بهترین دیکشنری فارسی با پاکت پی سی است. من هم دیکشنریش رو نصب کردم و هم فلش کارتش رو. توی دیکشنری اگر خواستن میتونید کلمه رو به برنامه فلش کارتش بفرستین. توی برنامه فلش کارت با روشهای مختلف به شما کمک میکنه تا لغات رو حفظ کنید. خودش هم کلمات رو موضوع بندی داره. مثلا کلمات مربوط به خرید.(با ترجمه فارسی). جالب تر اینکه درصد پیشرفتتون رو توی همر مجموعه به درصد اعلام میکنه و شما میتونید توی وقتهای بیکاری روی مجموعه هایی که درصد کمتری دارند بیشتر کار کنید. به نظر من همه ما به چنین برنامه ای نیاز داریم. فقط یک مشکل کوچولو: :hmm: من از طریق همین فروم دیکشنری رو دانلود کرد و کرکش رو هم نصب کردم اما برای فلش کارتش کرکی پیدا نکردم. یک کرک بود که برای نسخه 2006 نرم افزار بود. وقتی هم که به سایتش میری فقط میتونی نسخه 2007 رو دانلود کنی.:wacko: کاش یکی پیدا میشد که یا اصل نسخه 2006 و یا کرک 2007 رو میذاشت اینجا.
از شما دوستان تقاضا دارم اگر تونستید لینک یک کدوم از ایندوتا رو بذارین.(اصل نسخه فلش کارت lingvosoft نسخه 2006 و یا کرک 2007 این برنامه)
اگر هم با نرم افزار دیگری برای یادگیری زبان آشنا هستین لطفا تجربه خودتون و لینک دانلودش رو بذارین.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
در یادگیری زبان چه حفظ لغت و چه گرامر, چه برنامه ای بهتون چسبیده و باهاش کار کردین؟ لطفا اگر تجربه با برنامه ای داشتین بگین؟ اگر لینک دانلود و کرکش رو هم بذارین که دیگه واقعا عالی میشه.:rolleyes: خودم برنامه های Lingvosoft رو پسندیدم. یک دیکشنری داشت که بقول بعضی دوستان بهترین دیکشنری فارسی با پاکت پی سی است. من هم دیکشنریش رو نصب کردم و هم فلش کارتش رو. توی دیکشنری اگر خواستن میتونید کلمه رو به برنامه فلش کارتش بفرستین. توی برنامه فلش کارت با روشهای مختلف به شما کمک میکنه تا لغات رو حفظ کنید. خودش هم کلمات رو موضوع بندی داره. مثلا کلمات مربوط به خرید.(با ترجمه فارسی). جالب تر اینکه درصد پیشرفتتون رو توی همر مجموعه به درصد اعلام میکنه و شما میتونید توی وقتهای بیکاری روی مجموعه هایی که درصد کمتری دارند بیشتر کار کنید. به نظر من همه ما به چنین برنامه ای نیاز داریم. فقط یک مشکل کوچولو: :hmm: من از طریق همین فروم دیکشنری رو دانلود کرد و کرکش رو هم نصب کردم اما برای فلش کارتش کرکی پیدا نکردم. یک کرک بود که برای نسخه 2006 نرم افزار بود. وقتی هم که به سایتش میری فقط میتونی نسخه 2007 رو دانلود کنی.:wacko: کاش یکی پیدا میشد که یا اصل نسخه 2006 و یا کرک 2007 رو میذاشت اینجا.
از شما دوستان تقاضا دارم اگر تونستید لینک یک کدوم از ایندوتا رو بذارین.(اصل نسخه فلش کارت lingvosoft نسخه 2006 و یا کرک 2007 این برنامه)
اگر هم با نرم افزار دیگری برای یادگیری زبان آشنا هستین لطفا تجربه خودتون و لینک دانلودش رو بذارین.

قربان تا اونجا که یادم هست ، این برنامه های نسخه 2007 هم ، مثل قبل همشون با یک پچ جدیدتر ، کرک می شن
tsrh نوشته ات ش

شما امتحان کردید ؟ فایل اجرایی هاشون پچ نشد؟

در ضمن ، به نظر من هم کامل ترین خود آموز فارسی انگلیسی ، همین هست

موفق باشید

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
سلام
من هم چند وقت پیش دقیقا با همین مشکل مواجه شدم ولی خوشبختانه تونستم نسخه 2006 رو
گیر بیارم:happy: می خواستم آپلود کنم که یادم رفت. تا امروز که شما بانی خیر شدین:)

Download
پسورد توی فایل موجود هست.
lingvosoft-flashcards-pkpc-engper.gif

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
منم چند وقت پیش بیشتر لغات کنکور رو (1065 تا) رو لیتنر کردم که می تونید دانش کنید. :cool:
باید برنامه ی Leitner irITG (اگه درست نوشته باشم) رو داشته باشید و بانک XML رو تو فولدر Leitner و به جای Group 1 جایگزین کنید.
-----

4biyd75.jpg
2dtyyv9.jpg
42l6agj.jpg

برنامه ی Litner irITG رو اضافه کردم. خیلی ممنون برای این لغات کنکور!:happy: مجتبی جان شما هم یه دایره المعارف از لغاط لغات تخصصی مدیریت برای کنکور درست کرده بودید، اگه صلاح دونستید آپ کنید که اضافه کنیم :happy:

لینک معرفی litner box

فایل های ضمیمه

• Group1.zip
    16.4 KB · نمایش ها: 55
  • Litner.zip
    22.8 KB · نمایش ها: 52

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اینم دیکشنری لینگوو سافت ورژن 2006 که با عربایزر مشکلی نداره

lingvosoft-dictionary-pkpc-engper-t.gif

کد:
http://rapidshare.com/files/26236809/lingvosoft_ENG-PER_Dictionary_2006.rar.html

اول PD_enfa.cab رو نصب کنید،
بعد Kbdfa.cab
بعد فایل PD_EnFa.exe رو بریزید روی دستگاه (هر جا برنامه رو نصب کردید overwrite کنید)
بعد فایل PD_Kbdfa.dll رو بریزید توی فولدر Windows دستگاهتون

** اگه اول flashcards رو همراه کی بورد نصب کردید، مراحل 2 و 4 بالا رو لازم نیست انجام بدید

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من هم چند وقت پیش دقیقا با همین مشکل مواجه شدم ولی خوشبختانه تونستم نسخه 2006 رو
گیر بیارم:happy: می خواستم آپلود کنم که یادم رفت. تا امروز که شما بانی خیر شدین:)

دوست عزیز مثل اینکه لینک دانلود برنامه از سایتی است که فیلتر شده :(
مدیر عزیز: اون کرکی که شما میگین رو من دارم. فقط برای نسخه های 2006 کار میکنه.
کاش این بچه های هکر ایران هم یک دستی به سر و روی 2007 میکشیدن.
کسی نرم افزار دیگه ای برای آموزش زبان میشناسه؟ مثلا آموزش زبان فرانسه یا آلمانی با پاکت پی سی؟؟؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
کسی نرم افزار دیگه ای برای آموزش زبان میشناسه؟ مثلا آموزش زبان فرانسه یا آلمانی با پاکت پی سی؟؟؟

قربان من کرک نذاشتم، ورژن کامل رو گذاشتم همراه فایل های پچ شده!
ورژن 2007 هم کرک شده، ولی با عربایزر و کلاً فارسی ساز ها مشکل داره
بعدم در ترد نرم افزار تعداد زیادی دیکشنری و ابزار های آموزشی برای زبان های مختلف گذاشته شد چند صفحه پشت سر هم، اینجا رو ببینید (ترد راهنمای عناوین رو سرچ کنین قبل از درخواست نرم افزار)

این هم flashcards 2006 که گفته بودید فیلتره:
کد:
http://primeupload.com/file/101796/lingvosoft-flashcards2006-pkpc-Serial.zip.html

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در ترد نرم افزار تعداد زیادی دیکشنری و ابزار های آموزشی برای زبان های مختلف گذاشته شد چند صفحه پشت سر هم، اینجا رو ببینید (ترد راهنمای عناوین رو سرچ کنین قبل از درخواست نرم افزار)

این هم flashcards 2006 که گفته بودید فیلتره:
کد:
http://primeupload.com/file/101796/lingvosoft-flashcards2006-pkpc-Serial.zip.html

منظور من از ایجاد ترد کسب تجربه بچه در کار با نرم افزارها بود. چون در ترد نرم افزارها تعداد نرم افزارها کم نیست و یا باید تمام نرم افزارهای زبان رو نصب کرد و همه رو تست کرد تا دید کدوم بهتره و یا اینکه در یک ترد دیگه از تجربه دیگران در کار با نرم افزارها سوال کرد.
خلاصه هدف من این بود. اگر فکر میکنید کار بیخودی کرد بگید که ترد رو پاک کنم یا اینکه خودتون این کار رو بکنین.
در ضمن: لیست نرم افزارهای اون ترد خیلی طولانی شده. پیشنهاد میکنم بصورت موضوعی هم لیست نرم افزارها رو بیارید تا ما تازه واردها مجبور نشیم چندصد صفحه متن رو بخونیم تا نرم افزارهای دلخواه رو پیدا کنیم.

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
ممنون از فرهاد
curlers.gif

من هم دوباره و یه جای دیگه(4shared) آپلود کردم:
Download

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ممنون از فرهاد
curlers.gif

من هم دوباره و یه جای دیگه(4shared) آپلود کردم:
Download
ممنون
2cr0fah.gif
راستی من با این یه مشکلی دارم، توی حالت Translation Test وقتی 20-25 کلمه رو رد می کنم یهو برنامه می پره بیرون...اونورم همینطوره!؟
2lwnd75.gif

منظور من از ایجاد ترد کسب تجربه بچه در کار با نرم افزارها بود. چون در ترد نرم افزارها تعداد نرم افزارها کم نیست و یا باید تمام نرم افزارهای زبان رو نصب کرد و همه رو تست کرد تا دید کدوم بهتره و یا اینکه در یک ترد دیگه از تجربه دیگران در کار با نرم افزارها سوال کرد.
خلاصه هدف من این بود. اگر فکر میکنید کار بیخودی کرد بگید که ترد رو پاک کنم یا اینکه خودتون این کار رو بکنین.
در ضمن: لیست نرم افزارهای اون ترد خیلی طولانی شده. پیشنهاد میکنم بصورت موضوعی هم لیست نرم افزارها رو بیارید تا ما تازه واردها مجبور نشیم چندصد صفحه متن رو بخونیم تا نرم افزارهای دلخواه رو پیدا کنیم.
استاد، این چند تا نرم افزاری که تا اینجا مطرح شده که همه تست شده ان، که باید هم همینطور باشه... اون فایل دیکشنری 2006 رو هم اختصاصی براتون آپ کردم که دیگه دردسر سرچ و دانلود های جدا برای فایل های پچ شده 'ش نباشه..! به هر صورت فکر خیلی بکری کردید برای ایجاد این تاپیک، امیدوارم باقی دوستان هم تجربه هاشونو با انواع دیکشنری ها و ابزار های آمورشی اینجا بنویسن :happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

خیر قربان فکر کنم tsrh برای 2007 ها هم پچ ساخته

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
ممنون آقا فرهاد به خاطر زحمتی که می کشید.
281.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خواهش می شه... بابا نصف زحمت رو هم احمد رضای گل کشید...دستش درد نکنه
loveshower.gif

//

دانیال بعد این پستای مارو پاک کن
121fs725372.gif

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیر قربان فکر کنم tsrh برای 2007 ها هم پچ ساخته
من توی ترد نرم افزار گشتم اما کرکی که شما گفتید رو پیدا نکردم اگه میشه خودتون زحمت بکشید و اون رو آپلود کنید. :blush: راستش توی ترد نرم افزاری خیلی ها درخواست کرک این برنامه رو کرده بودند اما کسی بهشون جواب نداده بود.:hmm:
کسی نرم افزار برای یادگیری و تمرین گرامر نمیشناسه؟؟؟ اگر شما ایرانیان عزیز اینقدر از سی دی رایتی استفاده نمیکردید خودم دست بکار میشدم و یکی دوتا برنامه برای یادگیری زبان در پاکت پی سی مینوشتم.:f34r:
کسی برای آموزش زبان فرانسه و یا آلمانی و یا بقیه زبانها برنامه نمیشناسه؟
لطفا هر برنامه ای که میشناسین رو معرفی کنید.

ebidooost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم دیکشنری لینگوو سافت ورژن 2006 که با عربایزر مشکلی نداره

lingvosoft-dictionary-pkpc-engper-t.gif

کد:
http://rapidshare.com/files/26236809/lingvosoft_ENG-PER_Dictionary_2006.rar.html

اول PD_enfa.cab رو نصب کنید،
بعد Kbdfa.cab
بعد فایل PD_EnFa.exe رو بریزید روی دستگاه (هر جا برنامه رو نصب کردید overwrite کنید)
بعد فایل PD_Kbdfa.dll رو بریزید توی فولدر Windows دستگاهتون

** اگه اول flashcards رو همراه کی بورد نصب کردید، مراحل 2 و 4 بالا رو لازم نیست انجام بدید

کرک اینو می دید لطفا

سریال می خواد:wacko:

b-xenon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من توی ترد نرم افزار گشتم اما کرکی که شما گفتید رو پیدا نکردم اگه میشه خودتون زحمت بکشید و اون رو آپلود کنید. :blush: راستش توی ترد نرم افزاری خیلی ها درخواست کرک این برنامه رو کرده بودند اما کسی بهشون جواب نداده بود.:hmm:
کسی نرم افزار برای یادگیری و تمرین گرامر نمیشناسه؟؟؟ اگر شما ایرانیان عزیز اینقدر از سی دی رایتی استفاده نمیکردید خودم دست بکار میشدم و یکی دوتا برنامه برای یادگیری زبان در پاکت پی سی مینوشتم.:f34r:
شما برنامه رو بنویسید که هم نیاز خودتون برطرف بشه هم بچه ها یه استفاده ای ببرن.
300.gif

همونطور که شما از کرکرها انتظار کرک کردن برنامه رو دارید بقیه هم از شما انتظار تولید برنامه رو دارن.
wizard.gif

پ.ن : میشه سوال کنم اهل چه کشوری هستید؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4

استاد، شما پست های منو کلاً نمی خونید نه؟ :D
ورژن 2007 با عربایزر مشکل داره، اکثریت کاربرای اینجا هم از فارسی ساز استفاده می کنن، به خاطر همین کسی سمت نسخه ی 2007 اون برنامه نمی ره. ولی اگه می خوایدش، ایـــن لینک دیکشنری regged 2007.

برای باقی زبان ها هم، ppcwarez رو سرچ کنید ، با کی ورد lingvosoft ، یا dictionary

برای گرامر نمی دونم، ولی phrasebook های لینگووسافت برای یادگیری عبارت ها و غیره، خیلی عالین
Just_Cuz_19.gif

کرک اینو می دید لطفا
سریال می خواد:wacko:
نحوه ی نصب و کرک رو توی همون پست نوشتم ها!

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من از طریق همین فروم دیکشنری رو دانلود کرد و کرکش رو هم نصب کردم اما برای فلش کارتش کرکی پیدا نکردم. یک کرک بود که برای نسخه 2006 نرم افزار بود. وقتی هم که به سایتش میری فقط میتونی نسخه 2007 رو دانلود کنی.:wacko: کاش یکی پیدا میشد که یا اصل نسخه 2006 و یا کرک 2007 رو میذاشت اینجا.
دوستان مثل اینکه یکم مباحث قاطی شده. من از اول درخواست کرک فلش کار رو کرده بودم. امیدوارم dani_king در مورد اون کرک trsh منظورش فلش کارت 2007 بوده باشه.
در ضمن: من چون هم با 2006 کار کردم و هم 2007 باید خدمت شما عرض کنم که اصلا این دو نسخه با هم قابل مقایسه نیستند. فلش کارت 2007 با امکانات بسیار بهتری عرضه شده و در کل هم در فلش کارت و هم دیکشنری 2006 ترجمه ها خیلی بد هستند و گاهی اوقات ترجمه ها اشتباه هستند ولی در نسخه 2007 ترجمه های بسیار بهتری ارائه شده. تنها در دیکشنری اون هنگام یافتن لغات فارسی به انگلیسی باید کلمه فارسی رو برعکس تایپ کنید.
من در همون ترد نرم افزار کرک و دیکشنری 2007 رو دانلود کردم واز اون استفاده میکنم و بی صبرانه منتظرم تا آقای dani_king اون کرکشون رو آپلود کنم.

من ساکن ایران هستم اما چه کنم که هموطنام قانون کپی رایت رو رعایت نمیکنن. اینقدر از کپی های غیر قانونی ضربه خوردم که بعد از 5 یا 6 سال برنامه نویسی اون رو کنار گذاشتم و الان در حد یک تفریح اون رو دنبال میکنم. یکسال روی یک سی دی کار کردم ولی هنوز که هنوزه اون رو بیرون ندادم چون میدونستم به پول اولیه اون هم نمیرسم. آخرین سی دی که کار کردم تنها 1000 نسخه تکثیر شد که به علت کپی غیر مجاز مرکزی دیگه, الان 700 تاش رو دستم مونده و به زور تونستم پولی که برای تکثیرش از پدرم قرض کرده بودم رو بدم.
نزدیک به 10 تا سی دی بیرون دادم که بعد از یک مدت همش تکثیر میشد و دیگه حق و حقوقی برای من نمیموند.
گفتم برم توی کار کتاب تا دیگه کاربران نتونن با کپی غیر مجاز کاسه کوزه ما رو بهم بریزن. 7 عنوان کتاب لذت یادگیری نوشتم که شاید بعضی دیده باشن. اما اون هم توسط گروهی دیگه در حال کپی برداری هستش و امروز صبح هم وزارت ارشاد بودم تا دادخواست خودم رو بنویسم.
ببخشید. این بحثها جاش اینجا نبود اما مختصری از درد دل من توی این 7سال بود.مخلص همه ایرانی ها هم هستیم. اینکه توی این ترد این مطالب رو نوشتم تنها قصدم این بود که بگم قصد توهین به ایرانی ها رو ندارم.
در ضمن توی یک ترد دیگه(ترد: پیشنهاد تشکیل گروه برای برنامه نویسی ppc ) داریم با آقا رامین یکسری برنامه نویسی موبایل و پاکت پی سی شروع میکنیم که فعلا کار یک دیکشنری رو دست گرفتیم. امید که بتونیم نسخه کامل اون رو سریع تر به شما برسونم. تا بجای دیکشنری و فلش کارت lingosoft دیکشنری و فلش کارت معلی و رامین رو استفاده کنید ولذتش رو ببرید...

بالا