برگزیده های پرشین تولز

بررسی عملکرد لینک بیلدینگ سازی یا لینک سازی کاربر p30pool

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
با سلام و عرض ادب خدمت دوستداران انجمن
بنده برای سایت خودم از کاربر p30pool یک پکیج سه ماهه لینک بیلدینگ سازی به مبلغ 80 هزار تومان خریداری کردم.
ایشون لیست وبلاگ ها رو بهم ندادن ، پس از واریز پول سه کلمه کلیدی سایت بنده رو انتخاب کردن و در حدودا 17 18 وبلاگ رنک دار حذف شده ثبت کردن و ظرف یک روز گفتن کار لینک سازی شما پایان رسید و باید منتظر عملکرد گوگل باشیم.
بعد لیست وبلاگ ها رو برام میل کردن. با بررسی لینک ها متوجه شدیم که این لینک ها دارای آتوئوری خیلی ضعیف و ارزش وبلاگ ها پایین می باشد.
جالب اینجاست که وقتی در یاهوو مدعی شدم که این وبلاگ ها ارزش پایینی دارند و باید قبل از دریافت پول وبلاگ ها رو لیست کرده و بم نشون میدادی ، سریعا اومده تایکش رو ویرایش کرده و لیست وبلاگ ها رو دیشب قرار داده . عکس ویرایش ضمیمه شد.
یک مورد دیگر اینکه کاربری که قابلیت حذف پست های دیگران رو داره باید خیلی تحت بررسی قرار داشته باشه. بنده در تایپک ایشون سه بار پست و اطلاع رسانی خودم رو اعلام کردم اما ایشون سر یک دقیقه پستهای بنده رو پاک کرده.
نمونه وبلاگی که ایشون روش کار کرده : http://molayemehraboon.ir/post/12
به هر حال من قضاوت رو میسپارم به شما و از عملکرد این فرد راضی نیستم مخصوصا اینکه لحن صحبتشون اصلا جالب نبود و بهم توهین کرد.

فایل های ضمیمه

• 01.png
    01.png
    52.7 KB · نمایش ها: 21
  • 02.jpg
    02.jpg
    40.8 KB · نمایش ها: 19
Last edited:

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
دوست عزیز
لینک بیلدینگ خودش یعنی لینک سازی
"
لینک بیلدینگ سازی
"
دیگه چه معنایی میده ؟!

در مورد وبلاگهای بیکیفیت نیز حق باشماست . باید قبل سفارش لیست رو میگرفتید و آتوریتی رو چک میکردید

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,629
لیست رو که قبل خرید ندادن
البته دیشب تاپیک ادیت شده
این وبلاگها چون قبلا با محتوای دیگه ای بودن سود که هیچ ضرر هم داره
البته ایشون میگفتن طبق الگوریتم کبوتر هست
حالا شایدم تو الگوریم کبوتر ایشون سایت با دوماه ارشیو و 17 پست رنک میگیره :)
البته تاپیک ایشون مهم هست. بلاخره امکانات بازارچه هست و

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
عرض سلام و احترام خدمت شما

چند مورد رو عرض کنم
اولا جایی ندیده بودم که لینک سازی رو به صورت ماهانه انجام بدن! معمولا لینک سازی برای به صورت دائمی انجام میشه. اونی که به صورت ماهانه هست بک لینک هستش
لینکسازی ماهانه برای چند وبلاگ با این قیمت گرونه!

دوما، هر فروشنده ای که کار بک لینک و لینک سازی رو انجام میده، موظف هست کل لیست قبل از انجام کار به خریدار نشون بده. البته وبلاگ های بلاگفا از این قضیه مستثنی هستند (حتما باید بعد از سفارش لیست رو ارائه داد. چون حذف شدن وبلاگ های بلاگفا از خوردن آب هم راحت تر و سریع تر اتفاق میوفته)
شما هم خودتون قبل از خرید باید با فروشنده در مورد این موضوع صحبت میکردید و به توافق میرسیدید

سوما، دوستانی که میان در مورد کیفیت سایت ها و وبلاگ ها نظر میدن: هیچ آدم عاقلی برای لینک سازی یا بک لینک در سایت های با کیفیت بالا از شما ماهانه 40 هزار تومن پول نمیگیره!!!!!!
اگر دنبال کیفیت بالا هستید باید سر کیسه رو بیشتر شل کنید!!! مشتری داشتم تو واژه "دانلود آهنگ جدید" می خواست با 150 هزار تومن در عرض سه ماه از صفحه هشتم بیاد صفحه اول گوگل!!! :eek::eek::general208::general208::general208:

کسی بکلینک 10 سایت با کیفیتی که هر کدوم بالای 2 یا 3 سال سابقه و ایندکس و آتوریتی بالا دارن رو نمیاد 40 تومن ماهانه براتون حساب کنه!!!! اگر همپین شخصی پیدا کردید مارو هم درجریان بزارید...

خلاصه بگم خدمتتون،،، هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری ;););) دنبال بک لینک با کیفیت هستی، میتونی 300 هزار تومن ماهانه پول بدی از همین پی تی بک لینک ماهانه بگیری ...

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
الگوریتم کبوتر عاشق

yashargh

Registered User
لایک‌ها
104

چند مورد رو عرض کنم
اولا جایی ندیده بودم که لینک سازی رو به صورت ماهانه انجام بدن! معمولا لینک سازی برای به صورت دائمی انجام میشه. اونی که به صورت ماهانه هست بک لینک هستش

دوما، هر فروشنده ای که کار بک لینک و لینک سازی رو انجام میده، موظف هست کل لیست قبل از انجام کار به خریدار نشون بده. البته وبلاگ های بلاگفا از این قضیه مستثنی هستند (حتما باید بعد از سفارش لیست رو ارائه داد. چون حذف شدن وبلاگ های بلاگفا از خوردن آب هم راحت تر و سریع تر اتفاق میوفته)
شما هم خودتون قبل از خرید باید با فروشنده در مورد این موضوع صحبت میکردید و به توافق میرسیدید

سوما، دوستانی که میان در مورد کیفیت سایت ها و وبلاگ ها نظر میدن: هیچ آدم عاقلی برای لینک سازی یا بک لینک در سایت های با کیفیت بالا از شما ماهانه 40 هزار تومن پول نمیگیره!!!!!!
اگر دنبال کیفیت بالا هستید باید سر کیسه رو بیشتر شل کنید!!! مشتری داشتم تو واژه "دانلود آهنگ جدید" می خواست با 150 هزار تومن در عرض سه ماه از صفحه هشتم بیاد صفحه اول گوگل!!! :eek::eek::general208::general208::general208:

کسی بکلینک 10 سایت با کیفیتی که هر کدوم بالای 2 یا 3 سال سابقه و ایندکس و آتوریتی بالا دارن رو نمیاد 40 تومن ماهانه براتون حساب کنه!!!! اگر همپین شخصی پیدا کردید مارو هم درجریان بزارید...

خلاصه بگم خدمتتون،،، هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری ;););) دنبال بک لینک با کیفیت هستی، میتونی 300 هزار تومن ماهانه پول بدی از همین پی تی بک لینک ماهانه بگیری ...
با ایشون کاملا موافقم .

cloobzzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
لینک بیلدینگ سازی

مثل اینه که

طرف نوشته پورشه فروشی فول آپشن دار و بدون فول آپشن دار :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوست عزیز
لینک بیلدینگ خودش یعنی لینک سازی
"
لینک بیلدینگ سازی
"
دیگه چه معنایی میده ؟!

در مورد وبلاگهای بیکیفیت نیز حق باشماست . باید قبل سفارش لیست رو میگرفتید و آتوریتی رو چک میکردید
چند وقته میخوام اینو بگم هی یادم میره :general404:
دمت گرم :general601:
لیست رو که قبل خرید ندادن
البته دیشب تاپیک ادیت شده
این وبلاگها چون قبلا با محتوای دیگه ای بودن سود که هیچ ضرر هم داره
البته ایشون میگفتن طبق الگوریتم کبوتر هست
حالا شایدم تو الگوریم کبوتر ایشون سایت با دوماه ارشیو و 17 پست رنک میگیره :)
البته تاپیک ایشون مهم هست. بلاخره امکانات بازارچه هست و
الگوریتم کبوتر چیه دیگه داش جعفر؟
به نظرت اینا رو از کجاشون در میارن هی به ملت زود باور ما میگن؟ :general607:

چند مورد رو عرض کنم

قصد تعریف ندارم
ولی به شخصه با 30 40 تومن شایدم کمتر لینک 1 تموم مطالبم رو گرفتم
مشتری موزیک بوده با 100 از 5 آوردمش 2 حالا هم فک کنم رسیده 1
همچین خبرایی نیست که ... 300 تومن بده بک لینک مگه میخواد با فیس بوک رقابت کنه؟ :general307:

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,629
الگوریتم کبوتر چیه دیگه داش جعفر؟
به نظرت اینا رو از کجاشون در میارن هی به ملت زود باور ما میگن؟ :general607:
والا از قرار معلوم این الگوریتم تابع شاخص هایی فراتر از این حرفا هست :D
نیومدن توضیح بدن
نمیدونم ولی از وقتی تاپیک شکایت ها پاک میشه بیشتر شده :general705:

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
قصد تعریف ندارم
ولی به شخصه با 30 40 تومن شایدم کمتر لینک 1 تموم مطالبم رو گرفتم
مشتری موزیک بوده با 100 از 5 آوردمش 2 حالا هم فک کنم رسیده 1
همچین خبرایی نیست که ... 300 تومن بده بک لینک مگه میخواد با فیس بوک رقابت کنه؟ :general307:

دوست عزیز حرفی که من زدم قانون کسب و کار هست!
حالا با موارد استثنایی کاری ندارم...
واسه من هم بوده سایتی با قدمت 3 ماه که صفحه 16 بود توی یک کلید واژه رقابتی اما بعد 3 ماه الان لینک 6 گوگل هست ;) (میتونم بهتون معرفی کنم)

ولی سوال اینجاست!!!؟؟؟ شما چقدر هزینه نیاز دارید که سایتی رو که هیچ سئوی مناسبی نداره و اصلا قوانین پست زنی رو رعایت نمیکنه رو با بک لینک توی کلید واژه های رقابتی بیاری پیج 1 گوگل؟؟؟؟
اگه با 40 تا 100 میتونید انجام بدید من خودم چند مورد سفارش براتون دارم :)

خیلی از اشخاص ایرادات سایت خودشونو نمیبینن، اما ایراد بک لینک فروشا رو زیاد میبینن!!! بیش از 10 نمونه میتونم خدمتتون معرفی کنم که خودتون مقایسه کنید...

در ضمن، این قیمت 300 تومن رو من ندادم. مدیر سایت پرشین تولز داده! از ایشون باید علت رو جویا بشی که چرا به همچین قیمتی داره بک لینک میفروشه ;)
سایتی مثل میهن دانلود (به عنوان مثال) هم تو همین رنج قیمتاست...
دلیل بالا بودن قیمتشو هم از مالکش بپرسید قطعا قانعتون میکنه...

Last edited:
بالا