برگزیده های پرشین تولز

بررسی(( ماهانه )) عملکرد سایت های کسب در آمد ایرانــــــــــــــــی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nmnmnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعضی از دوستان گفتن که دیگه در مورد سایتهای کسب درآمد ایرانی تاپیک نزنیم
من هم کاملا موافقم پس اگه مایل بودید تمام تجربیاتتون و ارزیابی خودتون از عملکرد های این سایتها رو در اینجا بگید که برای دیگران هم که هر زمانی بخان روی این سایتها کار کنن اطلاعات به روز و جدیدی رو داشته باشن و از تجربیات ما هم استفاده کنن تا وقت و سرمایشون رو دور نریزن .

من تقریبا روی عملکرد اکثر این سایتها اطلاعات زیاد و نسبتا دقیقی دارم ولی باز هم دوستان کمک کنن
از مدیر عزیز هم میخوام که این تاپیکو مهم کنه فکر میکنم بدرد خیلی ها میخوره هم اونایی که دارن کار میکنن با هم آشنا میشن هم اونایی که میخان شروع کنن میدونن با کی کار کنن

وضعیت سایتهای مطرح کسب در آمد ایرانی تا تاریخ 1 / 5 / 86

1000 تومان و تاپ سی دی :

• تا این تاریخ خیلی توی پرداخت هاشون دقیق بودن ( منظورم واریز پوله )

• پول کسی رو فکر نمیکنم خورده باشن

• سرعت سرورشون خیلی پایینه و مشکلی که ایجاد میکنه اینه که آگهیشون توس سایت ها یا وبلاگها با سرعت کم خونده میشه و این سبب میشه کلیه اجزای یک Table دیر لود بشه

• کلیک ها رو خیلی کم دارن حساب میکنن !!!!!

پیشنهاد برای مدیر این سایت : اگه مبلغ کمتری بدید بهتر از اینه که تعداد رو کم حساب کنید

البرز گستر پایتخت همون Agp shop :

• ما اول و دوم واریز شد ( اسفند و فروردین که تازه شروع کردن) ----------- ولی ماه های اردیبهشت خرداد و تیر هنوز واریز نکردن به بهانه های مختلف ولی تا حالا کسی نگفته که واریز نمی کنیم دو بار از این 3 دفعه گفتن واریز کردیم ولی چیزی به حساب نیومده که تو جواب هاشون هم میگن ما واریز کردیم برید حسابتونو چک کنین !!! هیچ شماره فیش واریزی هم به آدم نمیدن خالی بندا و حتی پول از پنل هم کم نشده یعنی مونده برای ماه بعد . مشخص نیست که اینا هم کلاهبردار باشن یا نه ولی قراره که کل مبالغ رو 20 / 5 / 86 واریز کنن خدا داند

• سرعت سرورشون که اخیرا بد نیست ولی اون اوایل حتی دیتا بیسشون هم تعطیل شد و پول یه عده هم پرید

• کلیک ها رو میتونم بگم از هر 10 کلیک 3 یا 4 تاشو حساب نمیکنن

پیشنهاد برای مدیر این سایت : با توجه به این تعداد بالای اعضای سایتتون سعی کنید به فکر خوردن پولشون نیفتید چون واستون خطرناک میشه :cool:

wordupiran ورد آپ ایران :
• در مورد واریزشون مشکلی نمیبینم ولی خیلی کم پول میدن . حتی اگر هم پول کمشون رو بی خیال شیم محصولات و بنرهای جذابی هم نداره که لا اقل کلیک خورش خوب باشه

• سرعت سایتشون بد نیست

• نباید اهل تقلب باشن ولی چونه با بنرها و محصولات بدشون چندان نیازی به تقلب نیست

پیشنهاد برای مدیر سایت :محصولاتتون رو متنوع کنید و بنرهاتون رو تغییر بدین

رز سی دی zarcd

• کلاهبردار حرفه ای که تو یکی از پستهای انجمن در مورد نحوه کلاهبرداریش در مورد خودم توضیح دادم
یکی از دوستام هم سی دی ازشون گرفته بود 30 - 40 تونم هم پول سی دی هاش شده بود ولی راضی نبود علتشو نمیدونم ولی میپرسم تو پستهای بعدی میگم

باقی سایتها مثل ( 5 rah ) ( حراجی )( پارسی شاپ ) و خیلیهای دیگه که تازه خودشون واسطه بین چنین سایتهایی هستن ( همه رو نمیگم اکثرا اینطورین ) رو اصلا پیشنهاد نمیکنم​

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
اگر دوست داريد با سيستم پسر قصاب سر كوچتون كار كنيد خوب كار كنيد...

من كه هر چي گفتم دنبال سيستم ايراني نريد گوش نكرديد

چي بگم والا...

(اون روز يكي تو مسنجر داشت يك سوال هاي عجيب قريبي درباره اتو سورف ازم مي پرسيد بعد آخر گغتم واسه چي ميخواهي گفت ميخواهم با اتو سورف روي سايت تبليغ دهنده بازديد بفرستم و رفرال سيستم تبليغاتي خودم بيافته در استيتشون تا فكر كنن كليك شده و منم پول دربيارم.... يك همچين كسي سيستم داره....كدوم ادم ... .... بهشون تبليغ ميده؟ كدوم .... ازشون تبليغ ميگيره؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
†$H@ki®@† شما اگر مشکلی با سیستم های ایرانی داری یا کلا خوشت نمیاد ازشون ..یا اصلا حالت ازشون به هم میخوره .. میتونی نیای تو تاپیک های مربوط به سیستم های کسب درامد ایرانی . نه این که هر تاپیکی در موردشون زده میشه شما بیای بگی اینا به درد نمیخوره و اشغاله و اینا ..به هر حال یه سری افراد هستن که با این سیستمها دارن کار میکنن و میخوان که با هم تبادل نظر کنن . پس بهتره بزاری اونا کارشون رو انجام بدن شما هم کار خودتو انجام بده !

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
شما يك سيستم ايراني كه كلاه برداري نكرده باشه به من معرفي كنيد تا من هيچي نگم...

آخه يك سيستم من نديدم بياد عين بچه آدم به كاربراش احترام بزاره و خوب كار كنه....

به خاطر همين ميگم نريد دنبال محتواي ايراني
در حالي كه خيلي بده ولي مجبوريم انگليسي كار كنيم!

samak ayyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شاید بد نباشه شما در یک تاپیک دیگر سیستمهای کسب درآمد خارجی را به ما تازه کارها معرفی کنید. من دنبال سیستمهای هستم که
- برای اتصال به آنها نیاز به استفاده از هیچ پراکسی نباشه
- تبلیغات فارسی بدهند
- امکان دریافت پول به راحتی باشد

شاد باشید

شما يك سيستم ايراني كه كلاه برداري نكرده باشه به من معرفي كنيد تا من هيچي نگم...

آخه يك سيستم من نديدم بياد عين بچه آدم به كاربراش احترام بزاره و خوب كار كنه....

به خاطر همين ميگم نريد دنبال محتواي ايراني
در حالي كه خيلي بده ولي مجبوريم انگليسي كار كنيم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا