برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ,Wireless,Wimax و ADSL داتک

shahram51

Registered User
لایک‌ها
5
من از سال 85 مشتری شرکت داتک بودم یعنی 7 سال
و یک سرویس 256 نامحدود با نسبت تقسیم 1 به 4 داشتم
و تا همین اواخر بالاخره راضی بودم و روی برخی مشکلات چشم پوشی میکردم
اما اخیرا بشدت مشکل دار شده و فقط از ساعت 7 صبح ( که سرویس های ریگان شبانه تموم می شوند ) تا حدود 9 صبح
سرویس خوبه و پینگ تایم حدود 200 تا 300

در سایر اوقات مثل الان پینگ حدود 1500 و اواخر شب به 2000 میرسه

ظاهرا با تغییر مدیریت شرکت از آقای ارشد بختیار به آقای غنی زاده سیاست های شرکت هم تغییر کرده

پشتیبانی مشتری این شرکت نیز که یک زمانی بسیار فعال بود خیلی راحت اعلام می کنه قصدی برای حل مشکل پهنای باند شرکت نداریم

در ضمن از وایمکس همین شرکت هم استفاده می کنم ( 128/256 ) که اون هم دیگه به لعنت خدا نمی ارزه

متاسفم داتک!

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
من از سال 85 مشتری شرکت داتک بودم یعنی 7 سال
و یک سرویس 256 نامحدود با نسبت تقسیم 1 به 4 داشتم
و تا همین اواخر بالاخره راضی بودم و روی برخی مشکلات چشم پوشی میکردم
اما اخیرا بشدت مشکل دار شده و فقط از ساعت 7 صبح ( که سرویس های ریگان شبانه تموم می شوند ) تا حدود 9 صبح
سرویس خوبه و پینگ تایم حدود 200 تا 300

در سایر اوقات مثل الان پینگ حدود 1500 و اواخر شب به 2000 میرسه

ظاهرا با تغییر مدیریت شرکت از آقای ارشد بختیار به آقای غنی زاده سیاست های شرکت هم تغییر کرده

پشتیبانی مشتری این شرکت نیز که یک زمانی بسیار فعال بود خیلی راحت اعلام می کنه قصدی برای حل مشکل پهنای باند شرکت نداریم

در ضمن از وایمکس همین شرکت هم استفاده می کنم ( 128/256 ) که اون هم دیگه به لعنت خدا نمی ارزه

متاسفم داتک!

منم همین سرویس شمارو دارم حدود 6 سال هست و از عید به اینور افتضاح شده و الان یک ماهه روی یک خط دیگه از های وب سرویس گرفتم که فعلا راضیم.

برا من جدیدا در طول روز 7-8 بار قطع میشه که مجبورم مودم رو خاموش روشن کنم. همینجور ادامه داشته باشه به زودی کنسل می کنم داتک رو!

امروز کاهش بسیار زیاد سرعت دارم! برای دیگر دوستان نیز چنین است؟

فقط امروز کاهش سرعت داشتین؟! معمولا داتک همیشه همینجوریه!

voltan1

Registered User
لایک‌ها
7
من تقریبا ۱۱ ساله از داتک اینترنت میگیرم. تو این دو سه ماه اخیر به شدت سرویسشون افتضاح شده ! قبلا اینطور نبود ! این آخرین ماهی که دارم داتک رو تمدید میکنم از ماه دیگه از پارس آنلاین سرویس میگیرم

voltan1

Registered User
لایک‌ها
7
امروز با یکی از دسوتان صحبت میکردم لینک این تاپیک رو برای شرکت داتک فرستاده که مدیرشون بیاد بخونه و نظرات مشتریان رو بشنوه ! ولی شک دارم طرف وجود اینو داشته باشه با این وضعیت سرویس دهی بیاد جوابی بده یا دفاع بکنه از شرکتش

ayaran

Registered User
لایک‌ها
13
من از سال 86 با این isp کار میکنم و 2 تا سرویس اشون دارم . یکی محل کارم یکی خونه و هر دو نامحدود هستن . خونه که اصلا مشکل نداشتم ... محل کارمم قبلا هفته ای 2 بار مشکل داشتم که مودم رو باید خاموش روشن میکردم کخ الان اونم حل شده ... داشتم کامنتای بعضی از دوستان رو میخوندم که گفته بودن ما باید روزی 10 بار مودم خاموش روشن کنیم و سرعت پایینه , شاید توی اون منطقه مخابراتی مشکل داره این isp . چون من کاملا اوکی هست هر 2 سرویسم

shahram51

Registered User
لایک‌ها
5
ظاهرا مدیریت شرکت داتک عوض شده ، قبلا آقای ارشد بختیار بود و حالا شده آقای غنی زاده ، مدتهاست که مرکز ما نیاز به پهنای باند داره
اما ظاهرا نمی خوان پهنای باندشون رو اضافه کنند ( نمی خوان پول بدن بخرن ) چندین و چند بار هم شکایت کردم که در نهایت یک خانم خوش برخورد زنگ زد
و گفت فعلا در مرکز شما مشکل داریم و کمبود پهنای باند و کاری جز صبر از ما برنمیاد!

soapsadsad

Registered User
لایک‌ها
33
با سلام
من هم از سرویسی که دارم بسیار ناراضی هستم ! الان اینترنت ۱ مگ دارم ولی به ندرت پیش میاد سرعت بیش از ۲۵۶ باشه !

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
من هم یک مگ نامحدود دارم از اول روی نصف بسته شده بود (یعنی 60 کیلو دانلود) اما الان همین نصف شده هم داره نصف میشه :) سرعت دانلود بین 40 تا 50 متغیره با فایرفاکس که دانلود 5 کیلوبایت ه(خاطرات دایل آپ خدابیامرز و زنده میکنه)
میخواستم جمع کنم برم مخابرات که ... بعد میگن بخت و اقبال خرافاته :D

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
یعنی واقعا خاک بر سر داتک کنن
این اینترنت نیست داره
اعصاب مارو خورد کرده

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان داتک دار
آیا سرویس های حجمی در ساعات ملکوتی (2 تا 7) همون سرعت واقعی خریداری شده رو میده یا متغیره؟
مثلا سرویس حجمی یک مگ شبانه رایگان 120 کیلوبایت دانلود داره یا خیر؟

ممنون

soapsadsad

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان داتک دار
آیا سرویس های حجمی در ساعات ملکوتی (2 تا 7) همون سرعت واقعی خریداری شده رو میده یا متغیره؟
مثلا سرویس حجمی یک مگ شبانه رایگان 120 کیلوبایت دانلود داره یا خیر؟

ممنون

سرویس های داتک در روز هم معادل سرعت خودش دانلود نداره چه برسه به شب که رایگان هم هست !

voltan1

Registered User
لایک‌ها
7
دیروز اینترنت پارس آنلاین وصل شد ! ۵۱۲ پارس آنلاین راحت تا ۲۰۰ سرعت دانلود میده ! ولی یه مگ داتک به زور به ۱۰۰ میرسه ! امروز هم زدن کلا منو قطع کردن احمق ها یادشون رفته حجم این ماه رو بعد از تمدید اضافه کنن !

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
من بالاخره درخواست تخلیه خط دادم
چند روز طول میکشه خط آزاد بشه؟

shn.am

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان کسانی که داتک دارن میخواستم بپرسم الان هم وضع اینترنتشون همونجوری هست یا بهتر شده؟!

amin1356

Registered User
لایک‌ها
48
با سلام خدمت همه دوستان
آیا سرعت دانلود داتک فقط از سرورهای خارجی کنده یا از سرورهای ایرانی هم کنده؟
با تشکر

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
از 28 مهر که درخواست جمع آوری دادم بلافاصله اکانتم بسته شد حتی دیگه اجازه دسترسي به کنترل پنلم رو هم مسدود کردند اما هنوز که هنوز چراغ استاتوس روشن میشه و خط من از رانژه خارج نشده (مخابرات پیام نور)
برای تسویه حساب هم میگن باید حضوری بیایی پولتو پس بگیری

جدا این کشور چطوری داره اداره میشه؟!!!

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
باید پولیتیک می زدی, من حضوری رفتم اونجا درخواست جمع آوری دادم, بعد که علت رو پرسیدن, گفتم که داریم خونه رو عوض میکنیم ایشالا خونه جدید که مستقر شدیم, دوباره میام خدمتتون. 2 روزه خط رو از رانژه در اوردن. :D

بالا