برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
برای استفاده کردن از حساب بانکی و کارت اعتباری باید وریفای باشید.
و مبالغ بالا،اگه بطور مثال کمتر از 1 بیتکوین در روز واریز و برداشت دارید وریفای نمیخواد البته قوانین هر اکسچنجی فرق داره ولی بطور معمول به این شکل هستن.
منظورم استفاده از حساب بانکی نبود. چون من قبلا هم تو بیترکس و الان تو بایننس کلا با بیتکوین کار کردم و تا به حال با دلار کار نکردم. میخواستم بدونم آیا استفاده از دلار شرایط وریفایش فرق میکنه یا مثل همون بیتکوینه که بدون وریفای محدودیت روزانه داره.
برای کار با دلار طبیعتا من بازم بیتکوین دیپوزیت میکنم و بعد تبدیل به دلارش میکنم تو همون سایت و باهاش کار میکنم و دوباره موقع ویتدراو هم بیتکوین میکنمش و برداشت میکنم. چون واقعیتش کار کردن با بیتکوین دیگه با این نوسانات بیتکوین آدمو گیج میکنه. الان من میام یه سل لیمیت میزنم بر اساس بیتکوین مثلا به مقدار ایکس. بعد از اینور هم نوسانات اون کوین مورد نظر هست هم نوسانات بیتکوین رسما آدم گیج میشه.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
آخ آخ ADA پرواز کرد حیف شد از دوهفته پیش زیر نظر داشتمش.
https://coinmarketcap.com/currencies/cardano/
یکی از دوستان هم در چند صفحه قبل لطف کردند و گفتند چطور میتونید از بینانیس تهیه کنید اش.

ولی از فروش شتابزده ی اتر اینقدر ضرر کردم که چشم ام ترسیده بود و دست و دلم دیگه به چنج کردن نمیرفت.

دوستان NXT و VTC رو هم زیر نظر داشته باشید

دو ماه پیش که ادا 2 سنت بود یادمه یکی رفیقام مسخرش میکرد گفتم این رو مسخره نکن برو بخر ولی من خودم پولمو بیترکس بسته بود کلا سرد شده بودمو منتظر باز شدنش بود و فقط بیتکوین اومدم خریدم و التکویینو بیخیال شدم الان تغریبا 23 برابر شده نسبت به دو ماه پیش کاش 10 تومن اومده بودم روش مثل روز برام روشن بود قیمت 2 سنت خیلی عالیه برا خرید لعنت به بیترکس اونجام 20 میلیون من از 60 میلیون رد کرده

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
استاتوس (Snt) تو قیمت بین 300 الی 400 ساتوشی به دوستان معرفی شد برای خرید امروز 1000 ساتوشی هم رد کرد ،قیمت دلاری هم که نزدیک 3 برابرافزایش داشته:)

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
والا نمیدونم
اطلاعات بنده درباره این سایت های صرافی کمه
من هم همین سوال رو دارم

فرض بفرمایید از فردا بقیه سایت ها و اپلیکیشن ها هم اینکار رو بکنند اونوقت چطور میشه
یا بدتر از اون ، سایت مای اتر و بلاکچین اینفو هم اینکار رو کنه
یا حتی بدتر از اون ، خود ایران دسترسی شهروندان رو به شدت محدود کنه (مثل کاری که چین با شهروندانش کرده)
-----
اساتید محترم لطفا نظرتون رو راجع به اینطور مسائل ( امنیت حسابها ) می فرمائید
ممنون
مای اتر اپن سورس هست این هزار بار و قابلیت تحریم و هرگونه عملی روی کیف پول ها رو نداره و همه چیز دست خود یوزر هست ،بلاکچین اینفو هم با اینکه بصورت متمرکز در لوکزامبورگ هست ولی با این حال به گفته خودشون روی کیف پول ها هیچ گونه اختیاری ندارن و اگه خودتون پرایویت کی ها و یا seed رو داشته باشین پس هیچ گونه جای نگرانی نیست البته بهتر است برای اطمینان خاطر از کیف پول های کاغذی استفاده کنیم ،اگه وقت کنم حتما یک آموزش استفاده از کیف پول کاغذی مثل اونی که برای ریپل تهیه کردم اینجا میذارم.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
امروز همه کوینا با بیتکوین دست همو گرفتن هی دارن بالا میرن ادم اینجای کار دیگه وقتی میخواد یه کوین معتبر بخره جرات نداره نمیدونم این افزایش قیمت تا کی و کجا ادامه داره اخه تا خدا که بالا نمیتونه بره یه جایی دیگه باید وایسه

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
bitfinex هم مثل اینکه تحریم کرده ایمیل داده بابت وریفای اکانت قبلا میگفتن فقط دلار نمیتونی جابجا کنی الان نمیدونم شامل کوین ها هم شده یا نه اسم ایران اومده جزوش

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام دوستان
من decred رو که ماین می کردم برای پرداخت حساب کریپتوپیا رو میزدم ، الان چند ماهی بود اینکار رو کرده بودم و مشکلی نبود ، اما دو روز پیش باید 0.495 میرفت به همین حساب امروز چک کردم دیدم نرفته حتی روی ارسال یا دریافت اطلاعات حساب هم نمی تونم کلیک کنم و اینو نوشته:
status : maintenance
investigating connectin issues
دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
سلام دوستان
من decred رو که ماین می کردم برای پرداخت حساب کریپتوپیا رو میزدم ، الان چند ماهی بود اینکار رو کرده بودم و مشکلی نبود ، اما دو روز پیش باید 0.495 میرفت به همین حساب امروز چک کردم دیدم نرفته حتی روی ارسال یا دریافت اطلاعات حساب هم نمی تونم کلیک کنم و اینو نوشته:
سلام
احتمالا شبکش ایراد پیدا کرده درست میشه نگران نباشید

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام دوستان
تعمیر موقته روی بعضی کوینا میشه
راستی چطوری ماین میکنید ظاهرا سودش خوبه

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
دوستان عزیز ، به نظر شما آیا الان برای ماینینگ ارز های رمز نگاری شده مثل بیت کوین و اتریوم ، دیر نشده؟

میشه ازشون سود کسب کرد ؟

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
البته Bitfinex قبلا هم ایران و امریکا رو ممنوع کرده بود ولی نیازی به وریفای نداشت.ایمیلی که اومده نوشته برای شهروندان امریکا .در مورد ایران چیزی ننوشته.ولی به نظر خیلی ریسکی میاد.اگه وریفای رو اجباری کنه پول ها قفل میشه(اگه تا الان نکرده باشه).

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
البته Bitfinex قبلا هم ایران و امریکا رو ممنوع کرده بود ولی نیازی به وریفای نداشت.ایمیلی که اومده نوشته برای شهروندان امریکا .در مورد ایران چیزی ننوشته.ولی به نظر خیلی ریسکی میاد.اگه وریفای رو اجباری کنه پول ها قفل میشه(اگه تا الان نکرده باشه).
اینجا اینو نوشته حالا نمیدونم منظورش استفاده از دلار هست یا کلی گفته
Important: Financing is not allowed where prohibited by applicable law. U.S. Persons may not be Financing Recipients on the Site. Furthermore, the following persons are prohibited from depositing to, withdrawing from, or trading or providing or taking financing on the Site:

1. 3.1persons resident in, and nationals of, Prohibited Jurisdictions;
  2. 3.2New York and Washington state residents; and,
  3. 3.3individual residents of the United States of America.

1.1.18."Prohibited Jurisdictions" means Bosnia and Herzegovina; Democratic People’s Republic of Korea (North Korea); Ethiopia; Iran; Iraq; Syria; Uganda; Vanuatu; and, Yemen

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
20 نوامبر ENJ خریدم روی 0.00000328 به دلار حدود 0.022 بود بعد روی 0.07999000 دیروز فروختم

امروز  0.12971000 شده

چون به زودی Total Supply تموم میشه

اگر افت کرد بازم بخرید ذخیره کنید کوین خوبیه

cacodemon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
از wex خبری نیست؟؟
اینم ایرانو تحریم نکنه بد بخت شیم!!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
دوستان مقداری اتر و مونرو و بیت دارم توی این سایت هیچ جا نمیشه برای فروش گذاشت؟ هم خریدار سود میکنه هم فروشنده. شما کجا ریال انجام میدیدکارمزدش خیلی بالا نباشه؟

بالا