برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
زدکش رو رد کردم ترون گرفتم ترون هم اومد پایین :D باز گیر اکسچنجر خر افتادم اگه زود ترون می فرستادن یکم سود می کردم.. 5 ساعته هنوز نفرستادن

کِی گفت؟
حتما وقتی 200 دلار رد کرد.
هنوز منتظر بیت کوین 5000 دلاری که تحلیل گرا در کردن هستیم خخخخ
ترون رو ول نکن به زودی میاد بالا

منتهی فروختی دیگه سمتش نرو

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
میخوام ترون بخرم..چه مقدار بخرم به نظرتون؟حداقل خریدش چقدره که بعدا برای فروش راحت ببرنش؟حداقل تعداد خرید چقدره؟شما چه مقدار

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
کسی اینجا استخراج میکنه؟
بهترین ارز برای استخراج چی هست؟ چه دستگاهی لازم داره:D

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
کسی اینجا استخراج میکنه؟
بهترین ارز برای استخراج چی هست؟ چه دستگاهی لازم داره:D

در حال حاضر بهترین ارز اتریومه و همینطور اتریوم کلاسیک
اما مشکلی که دارن سختیشون خیلی بالا رفته و مثلا مقداری که میشه بدست اورد نسبت ماه قبل همینطور داره کمتر و کمتر میشه

ارزهایی که الگوریتمشون اتریوم بیس هستن با کارت گرافیک ماین میشن , مشکلی که هست کارتهای گرافیک مناسب اینکار خیلی خیلی گرون شدن
در کل با قیمت فعلی بازار و سختی شبکه ها ماین کردن بصرفه نیست
من دو ماه پیش یه ریگ ماینینگ با 4 تا کارت گرافیک rx 570 هشت گیگ بستم چیزی حدود 11 میلیون تومن هزینه کل تجهیزاتش شد
تو تقریبا 45 روز ماین چیزی حدود 0.6 اتریوم داد
اگه بطور متوسط قیمت هر اتریوم 1000 دلار باشه (1400 هم شده بود , به 600 هم رسیده بود تو این مدت ) تقریبا 600 دلار داد

با توجه به برگشت اصل سرمایه , قیمت های نجومی تجهیزات , سختی شبکه , ماین به هیچ عنوان در حال حاضر منطقی نیست
حتی بنظر من اون ارزهای قیمت پایینی که با سی پی یو و کامپیتور خونگی ماین میشن هم وقت تلف کردنه

ترید کردن گزینه خیلی بهتری نسبت به ماین هستش , تصور کنید شما 1 اتریوم تو 10 روز پیش میخریدن , یا هر کوین ریت بالا , الان سرمایه تون تا دو برابر هم میشد
اتریوم 600 دلاری میشه 930 دلار , کدوم سرمایه گذاری ایی هست که تو کمتر از دو هفته 300 دلار و تو بعضی شرایط تا چند برابر بهتون سود بده
البته خب شرایط برعکسش هم هست اگه به اینصورت نباشه که نمیشه سودی از این بازار برد

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
در حال حاضر بهترین ارز اتریومه و همینطور اتریوم کلاسیک
اما مشکلی که دارن سختیشون خیلی بالا رفته و مثلا مقداری که میشه بدست اورد نسبت ماه قبل همینطور داره کمتر و کمتر میشه

ارزهایی که الگوریتمشون اتریوم بیس هستن با کارت گرافیک ماین میشن , مشکلی که هست کارتهای گرافیک مناسب اینکار خیلی خیلی گرون شدن
در کل با قیمت فعلی بازار و سختی شبکه ها ماین کردن بصرفه نیست
من دو ماه پیش یه ریگ ماینینگ با 4 تا کارت گرافیک rx 570 هشت گیگ بستم چیزی حدود 11 میلیون تومن هزینه کل تجهیزاتش شد
تو تقریبا 45 روز ماین چیزی حدود 0.6 اتریوم داد
اگه بطور متوسط قیمت هر اتریوم 1000 دلار باشه (1400 هم شده بود , به 600 هم رسیده بود تو این مدت ) تقریبا 600 دلار داد

با توجه به برگشت اصل سرمایه , قیمت های نجومی تجهیزات , سختی شبکه , ماین به هیچ عنوان در حال حاضر منطقی نیست
حتی بنظر من اون ارزهای قیمت پایینی که با سی پی یو و کامپیتور خونگی ماین میشن هم وقت تلف کردنه

ترید کردن گزینه خیلی بهتری نسبت به ماین هستش , تصور کنید شما 1 اتریوم تو 10 روز پیش میخریدن , یا هر کوین ریت بالا , الان سرمایه تون تا دو برابر هم میشد
اتریوم 600 دلاری میشه 930 دلار , کدوم سرمایه گذاری ایی هست که تو کمتر از دو هفته 300 دلار و تو بعضی شرایط تا چند برابر بهتون سود بده
البته خب شرایط برعکسش هم هست اگه به اینصورت نباشه که نمیشه سودی از این بازار برد
ممنون بابت توزیحات کامل

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان اگر دوست داشتید این ویدئو رو ببینید

How to invest 500 dollars into crypto for maximum results

کد:
https://www.youtube.com/watch?v=c3iuRy_rN3k

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
بالاخره ترون رو فرستادن. دیشب تو hitbtc تا 5.1 سنت هم رفته بود الان روی 4.76 سنت هست. باز بالا میره یا ردش کنم؟

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام دوستان
در زمینه ریپل بهترین کیف پول کدومه ؟
( با ریپل کار نکردم یکم گیجم وب سایت های ایرانی هرکدوم یه حرفی میزنن )
بعد این قضیه که میگن ۲۰ ریپل هزینه کیف پول هست چیه ؟

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
این سایت ایردراپ گذاشته : https://clinicoin.io
با ثبت نام تو سایت 500 توکن CLIN بگیرید ، تایید اکانت بوسیله ی ایمیل و بات تلگرام صورت میگیره
سیستم رفرال گیری نداره ، فروش توکن از 21 فوریه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
سلام دوستان
در زمینه ریپل بهترین کیف پول کدومه ؟
( با ریپل کار نکردم یکم گیجم وب سایت های ایرانی هرکدوم یه حرفی میزنن )
بعد این قضیه که میگن ۲۰ ریپل هزینه کیف پول هست چیه ؟
صفحه 112

بالاخره ترون رو فرستادن. دیشب تو hitbtc تا 5.1 سنت هم رفته بود الان روی 4.76 سنت هست. باز بالا میره یا ردش کنم؟
میگن چندین برابر میشه اما به هر حال میگن ممکنم هست نشه

بازار تو مرحله خطرناک و حساسی قرار گرفته یا به آرامی به بالا رفتن ادامه میدیم یا احتمال اینکه با کله هم بریم پایین هست

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
در صورتی که تعداد کوین هاش صد برابر بشه ...
وقتی قیمتش یک دهم شده، سایتش بسته شده و از اکثر اکسچنج ها حذف شده اونم وقتی سیستمش pow نیست , pos هستش بعید به نظر میاد تعداد کوین هاش 100 برابر شده باشه ؟ اما خوب علت دیگه ای هم مگه میتونه برای 10 برابر شدن مارکت کپ وجود داشته باشه مگه اینکه امار غلط باشه، فرض بگیرم آمار درست هستش انوقت چطور تعداد کوین ها 100 برابر دشه یعنی سازندش ک.ین چاپ کرده با توجه به اینکه سیستمش POS هستش ؟

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
Idea Not Available

--------------

اینم مثل ریپل 100 میلیارد کوین داره.

6 فوریه هر ترون تا 10 بیت کوین رفته. چه خرشانس بوده اونی که ترون هاش فروش رفته |:

9IcCQH-VRqyWALOGSv0N2g.png

من از این شانس ها ندارم . ترون بشه 7 سنت از ضرر در میام هیچ ، یه مقدار هم سود می کنم (9 ساعت پیش تا 7 سنت رفته .. مال من 5 ساعت پیش رسید)

Last edited:

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان نظرتون راجع به این سایت چیه ؟
https://coinsmarkets.com

45 روزه برنگشته و الانم میگن دارن دیتابیس رو فیکس میکنن، کسی توی کار سایت مهارت داره ؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
Idea Not Available

--------------

اینم مثل ریپل 100 میلیارد کوین داره.

6 فوریه هر ترون تا 10 بیت کوین رفته. چه خرشانس بوده اونی که ترون هاش فروش رفته |:

9IcCQH-VRqyWALOGSv0N2g.png

من از این شانس ها ندارم . ترون بشه 7 سنت از ضرر در میام هیچ ، یه مقدار هم سود می کنم (9 ساعت پیش تا 7 سنت رفته .. مال من 5 ساعت پیش رسید)

https://www.tradingview.com/chart/TRXBTC/Mkqmkjnw-TRONIX-TRX-TRON-whatever-you-want-to-call-it/

بالا