برگزیده های پرشین تولز

برسی ایران کوین ماین-سایت جدید استخراج ابری دوژ کوین

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
PAID.jpg

28000.png
معرفی سایت ایرانی استخراج ابری دوژ کوین
این سایت به تازگی فعالیت خود را با تیمی قوی و پرتلاش آغاز کرده و با سرمایه گذاری دوژ کوین در این سایت بین 10 تا 17 درصد در ماه به سپرده های شما سود پرداخت میکند.حداقل برداشت فقط 11 دوژ کوین هست که آنی به کیف پول شما منتقل میشود.عضویت در سایت
این سایت برای مدت 30 روز بسته به سرمایه گذاری شما سود پرداخت میکند.برای عضویت در سایت بر روی بنر بالا کلیک کنید
صندوق سرمایه گذاری ایران کوین ماین با نام تجاری IranCoinMine فعالیت خودش را با هدف پرداخت سود ماهیانه در ازای سرمایه گذاری شما(حداقل ۱۰,۰۰۰ تومان)، آغاز کرده است. مبتنی بودن این صندوق بر ارز دیجیتال ، داشتن تیم فنی بسیار قوی و در نهایت پشتوانه مالی و علمی ، موجب شده تا این مجموعه بتواند در بورس بین المللی نیویورک ، ترید ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج ارزهای دیجیتال،با پیشرفته ترین تجهیزات،فعالیت نماید.
ویدئوی معرفی سایت
سایت در حال حاضر دارای 8 پلن سرمایه گذاری میباشد.که در تصویر زیر مشاهده میکنید.با توجه با فارسی بودن سایت و توضیحات کامل میتوانید به سایت مراجعه کنید.

با توجه با امکانات سایت و پشتیبانی خوب و سود معقول و همچنین دارا بودن گروه و کانال به نظر میرسد مدت زیادی فعالیت کند.

plan.png

شروع سرمایه گذاری ما با 45000 دوژ کوین و سود روزانه 1692 دوژ کوین

p500.png

سود خودتون رو میتونید با کلیک بر روی گزینه انتقال به کیف پول به کیف پول داخل سایت منتقل کنید و برای برداشت نیز در منوها با کلیک بر روی گزینه برداشت میتوانید سودهای خود را برداشت کنید.
حداقل برداشت فقط 11 دوژ کوین میباشد.
اولین برداشتی 320 دوژ کوین واریز آنی

320paid.png

نظرات خود را درباره این سایت میتوانید مطرح کنید

Last edited:

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
یک ماه از فعالیت از این سایت گذشت و برخی مشکلات نیز حل شد و امکانات جدید نیز اضافه خواهد شد و پرداختی ها نیز اتومات و آنی هست

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
مقدار کل سرمایه گذاری به 20 میلیون دوژ رسید
که یکی از زیرمجموعه های ما نزدیک 3 میلیون گذاشته و خود ما هم سرمایه گذاری کردیم

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
ویدئوی ارسالی یکی از کابران ایران کوین ماین که درآمدشونو به بیش از 180000دوج در روز رسوندند
aparat.com/v/xi7eH
لینک عضویت
bit.ly/2BYHqCK

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
امکان داره اسکم بشه؟
البته من سرمایه بزارم قطعا میشه :general506:

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
امکان داره اسکم بشه؟
البته من سرمایه بزارم قطعا میشه :general506:
من از اول در جربان کاراشون بودم و با مدیرش هم زیاد صحبت کردم و انسان شریفی هست و سودش هم اونقدری نیست که بخواد ببنده سایت رو.من با شناختی که پیدا کردم فقط با همین سایت جدی کار میکنم و برنامه چند ساله هم دارن و تازه میخان امکانات جدید اضافه کنند
بهترین موقع واسه شروع همین موقع هاست که زود شروع کنید.

amirabs

Registered User
لایک‌ها
14
سایت خوبی هست من هم می خوام سرمایه گزاری کنم اما نمیدونم از کجا باید دوج بخرم
اگه شما 300 تا داشته باشید من خریدارم ؟
اگه میفروشید میتونید مستقیم برام به همین سایت بفرستید؟

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
همچنان در حال پرداخت و پیش بینی میشه تا چند سال بتونه عالیت کنه با مدیریت خوبی که اقای توسل دارند

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
چرا ای-نماد ندارن ؟
قالب سایت یه جوریه به نظرم
بهتر بود خرید و فروش داج کوین هم داخل سایت باشه
چرا سیستم سود دهی مبهمه ؟ 7% چی ؟ روزانه ؟ ماهیانه ؟ تا اتمام پلن ؟
کلا یه طوری بیشتر شبیه سایت های هایپ هست به نظرم
هیچ اعتماد سازی انجام نشده ! همه چیز خیلی کوتاه توضیح داده شده
درسته زیبایی سایت بسیار مهمه اما سایتش فقط زیبایی داره !!!!
سایتی که ادعا میکنه صندوق سرمایه‌گذاری هست
و :
مبتنی بودن این صندوق بر ارز دیجیتال، داشتن تیم فنی بسیار قوی و در نهایت پشتوانه مالی و علمی، موجب شده تا این مجموعه بتواند
در بورس بین‌المللی نیویورک، ترید ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج ارزهای دیجیتال، با پیشرفته‌ترین تجهیزات، فعالیت نماید.
حتی یه شماره تماس ساده هم نداره !!!!؟
یه پیج اینستا حتی !!!؟
تو ویدیو گفته شده تلگرام دارن برای پشتیبانی !!!؟
کجای سایت آدرست تلگرام هست !!!؟
صندوق سرمایه گذاری باید یه حدودی از نحوه کسب سود خودش به مشتری بده ... نه ؟
نه اینکه همینطوری بگه : انقدر بدین انقدر بگیرین !!!!!!!!!!!!!!!!

profosor_2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من خودم با این سایت تقریبا 6 ماهی اینا میشه دارم فعالیت میکنم پشتیبانی عالی یعنی عالیتر از این نمیشه هر هفته یا هر چند روز یه ویس میزارن که ال شد بل شد مشکلات اینه تغییرات اینه خوب من به شخص بعد 10 سال فعالیت در اینترنت با سایتهای کلیکی و.. تا حالا چنین چیزی رو نه تو ایران نه تو خارجی ها ندیدم یا اگر هم دیدیم در حد خیلی جدی خشک و بدون توجه به حساسیتها پاسخ سریع میدن بعد میبندن تیکت رو بدون اینکه مشخص بشه مشکلت حل شده نشده اصلا فهمیدی موضع چی هست در کل سایتی هست که واقعا اعلام میکنه که درامدش از کجا میاد یا داره چیکار میکنه و نقشه راهشو به همه کاربراش نشون میده
خیلی از مدیران سایتها جو گیر میشن یه کارای میکنن یه قولهای میدن که خودشونم باورشون نمیشه ولی مطمئن باشید با اینکه این مشکلاتی که گفتین توی سایت هست ولی میزان پاسخ گویی و مطمئن بودنشون در حدی هست که هیچ سایتی نه اومده نه بوده و نه هست
اصلا هم شبیه سایتهای هایپ نیست ظاهرش شاید اونجوری باشه ولی بیشتر به سود دهی منطقی روی اورده تا نجومی این خودش تضمین میکنه که خواهد بود حالا حالا ها
اگرچه نت چیزی برای تضمین نداره و این نمادهای که میگین نداره من خیلی ها رو دیدم داشتن و جوابگو هم نبودن و خوردن و رفتن کسی چیکشم در نیومده پس دلخوش نباشید به چندتا ثبت سند یا نماد هر چی هست مهم اینه که طرفت صادق باشه مدرکش مهم نیست صداقت کاره مهمه پشتیبانیش مهمه نقشه راهش مهمه
کسی که میاد حضوری میبینه بقیه رو معلومه هوا حوس کلاه برداری نداره هدفش بزرگه مطمئن باشید چون دل صافی هم داره مطمئنان پیروز میشه
در اخر هم میگم به پیر پیغمبر به قران نه فامیل منه نه دوست منه نه شریک من و نه چیز دیگری جز یه کاربر ساده هستم که تقریبا توی سایتش بخاطر سرمایه کمم 3میلیون تومن سمراه گذاری کردم و بجای برداشت ازش دارم سرمایه گذاری میکنم تا حالا یکی دوباره جهت تست و امنیت اونم بارهای اول برداشت زدم مابقی روزها فقط سرمایه گذاری رو در پیش گرفتم پیشنهاد شدید میکنم شما هم باهاش حتما حتما کار کنید

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
من خودم با این سایت تقریبا 6 ماهی اینا میشه دارم فعالیت میکنم پشتیبانی عالی یعنی عالیتر از این نمیشه هر هفته یا هر چند روز یه ویس میزارن که ال شد بل شد مشکلات اینه تغییرات اینه خوب من به شخص بعد 10 سال فعالیت در اینترنت با سایتهای کلیکی و.. تا حالا چنین چیزی رو نه تو ایران نه تو خارجی ها ندیدم یا اگر هم دیدیم در حد خیلی جدی خشک و بدون توجه به حساسیتها پاسخ سریع میدن بعد میبندن تیکت رو بدون اینکه مشخص بشه مشکلت حل شده نشده اصلا فهمیدی موضع چی هست در کل سایتی هست که واقعا اعلام میکنه که درامدش از کجا میاد یا داره چیکار میکنه و نقشه راهشو به همه کاربراش نشون میده
خیلی از مدیران سایتها جو گیر میشن یه کارای میکنن یه قولهای میدن که خودشونم باورشون نمیشه ولی مطمئن باشید با اینکه این مشکلاتی که گفتین توی سایت هست ولی میزان پاسخ گویی و مطمئن بودنشون در حدی هست که هیچ سایتی نه اومده نه بوده و نه هست
اصلا هم شبیه سایتهای هایپ نیست ظاهرش شاید اونجوری باشه ولی بیشتر به سود دهی منطقی روی اورده تا نجومی این خودش تضمین میکنه که خواهد بود حالا حالا ها
اگرچه نت چیزی برای تضمین نداره و این نمادهای که میگین نداره من خیلی ها رو دیدم داشتن و جوابگو هم نبودن و خوردن و رفتن کسی چیکشم در نیومده پس دلخوش نباشید به چندتا ثبت سند یا نماد هر چی هست مهم اینه که طرفت صادق باشه مدرکش مهم نیست صداقت کاره مهمه پشتیبانیش مهمه نقشه راهش مهمه
کسی که میاد حضوری میبینه بقیه رو معلومه هوا حوس کلاه برداری نداره هدفش بزرگه مطمئن باشید چون دل صافی هم داره مطمئنان پیروز میشه
در اخر هم میگم به پیر پیغمبر به قران نه فامیل منه نه دوست منه نه شریک من و نه چیز دیگری جز یه کاربر ساده هستم که تقریبا توی سایتش بخاطر سرمایه کمم 3میلیون تومن سمراه گذاری کردم و بجای برداشت ازش دارم سرمایه گذاری میکنم تا حالا یکی دوباره جهت تست و امنیت اونم بارهای اول برداشت زدم مابقی روزها فقط سرمایه گذاری رو در پیش گرفتم پیشنهاد شدید میکنم شما هم باهاش حتما حتما کار کنید
مال خودته پس:D

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62

ببینید دوست من
دنیای اینترنت با بنک داری و بازار سنتی فرق داره
و با قسم خوردن چیزی رو اثبات نمیکنن ...
چون نتیجه ی عکس میده
دنیای اینترنت و تجارت آنلاین فقط دلیل و مدرک و رقم میشناسه و بس
حالا چند نکته رو بهتون بگم و همچنین به دوستان تازه وارد که بد نیست بدونید
سایت های هایپ یا ( high-yield investment program ) به سه دسته تقسیم میشن
1 - سایت هایی که تکلیفشون مشخصه مثلا سود 20% روزانه میدن و از این جور چیزا که 90% شما هیج دریافتی
از این سایت ها نخواهید داشت چون به قصد کلاه برداری سرعتی و مبالغ کم سایت بالا اومده که خب
معمولا با کمترین هزینه سایت راه اندازی میشه ( یا قالب ضعیفه یا آمادس یا کپیه یا خیلی چیزای دیگه )

2-سایت هایی که معمولا از یک تا چند ماه بالا میمونن بعد جمع میکنن
این دسته از سایت ها کمی حداقل از نظر قالب و کد نویسی سایت و شاید پشتیبانی و تبلیغات
بیشتر وقت میزارن تا شما رو مجاب کنن برای واریز پول و شاید پول هم پرداخت کنن چند نوبت ( از سرمایه خودتون به خودتون ! )
( مشخصه این سایت ها معمولا اینه که زیادی خوشگل و تو دل برو هستن و رو گرافیکشون کار شده و
اکثرا" یه پلن خیلی خفن هم دارن که کمی تو ذهن شما اعتبار پیدا کنن و جند جایی بنر تبلیغشون رو میبینید و
توی سایت های هایپ مانیتورینگ معمولا جزو 5 تای اول هستن و تبلیغ هم دارن اونجا )
مثلا یه پلن دارن 100000 دلار در 6 ماه با سود ماهیانه 15 درصد .
خوب آدم عاقلی نمیاد به یه سایت رو هوا همچین اعتمادی بکنه و این پلن ها فقط جنبه ی تبلیغاتی داره

3- سایت هایی که به قصد فعالیت بلند مدت با پلن مشخص رشد میکنن ولی در آخر قصدشون پول به جیب زدنه
این سایت ها تمام جنبه ها رو رعایت میکنن
حتی ممکنه دفتر مجازی داشته باشن ... تلفن جواب بدن ... اس اس ال داشته باشن
دامنه شرکتی یا خیلی چیز های دیگه
حتی شاید با گرفتن آدرس برای شما سند با مهر برجسته هم بفرستن
معمولا سود این سایت ها کمه و پرداختی طولانی مدت از 1 سال به بالا
( فکر کنم مواردی بودن که 3 الی 5 سال هم فعالیت کردن بعد جمع کردن و رفتن )

تمامی این سایت ها پلن مشخص دارن مثل هر بیزینسی
شما وقتی بوتیک میزنی یا فست فود همیشه یه دو دو تا چهار تا با خودت میکنی
که فلان قدر هزینه دارم ( اجاره .. کارگر و ... ) و فلان قدر باید دربیارم
اگه تا چند ماه ببینید جواب نمیده 100 درصد جمع میکنید
اما یه چیزی تو ذهن دارین همیشه ( مثلا ماهی 10 تومن برام میمونه و ... )
این سایت ها هم همینطورن
یکی به قصد 500 دلار کلاهبرداری میاد بالا
یکی به قصد 10000 دلار کلاهبرداری میاد بالا
یکی به قصد + 100000 دلار کلاهبرداری میاد بالا
وقتی به نتیجه مورد نظر برسه درجا جمع میکنه و میره
و معمولا چند مدت بعد با یه اسم جدید بالا میاد

این سایت اما داستانش به شدت از نظر من خنده داره
نه تو مورد 1 نکات رو رعایت کرده ... نه مورد 2 نه مورد 3 ...
اما من این کارشون رو به حساب ندونستن نمیزارم
اتفاقا نکات ریزی رو رعایت کرده که بعد از اینکه جمع کردن دست شما به هیچ جا بند نباشه
الان دونه دونشو براتون میگم

1- هر سایتی در قسمت درباره ما یه آدرس .. شرح فعالیت ... تلفن ... شبکه اجتماعی و ... داره 100 درصد
اما شما با ورود به این سایت هرچی روی درباره ما کلیک میکنی سایت سوایپ میشه روی یه نوشته ( یا بهتره بگم یه شعار )

2- این سایت یک سایت ایرانی هست و نه اینماد داره نه هیچی !!! ( معمولا سایت هایی که با پول سر و کار دارن داخل ایران
یه دامنه دات آی آر میخرن که اعتماد سازی بشه یا اینکه ----> مورد 3 رو مطالعه کنید تا بگم چرا بعضی ها ندارن ---

3- بعضی از سایت ها هم دامنه آی آر ندارن اما سایتشون به اسم شرکت یا شخص صاحب شرکت یا سایت ثبت شده
دقیقا چیزی که داخل ووییز این سایت نمیبینیم
دامنه به اسم یکیه ! سرور به اسم یکی دیگه ! هیچکدوم هم هیچ ربطی به این سایت ندارن ( اسم ها )

4- این سایت بعد از 4 ماه ( با ادعای نگرش و گسترش جهانی بیزینسش ) هنوز یک نسخه انگلیش نداره !!!!

5- بعد از ورود به سایت و خوندن همه ی قسمت ها از بالا به پایین میرسیم به بخش پشتیبانی
خب کجاس ...!!!؟ نه آدرسی نه حتی ایمیلی ... هیچی !!!؟ یه پشتیبانی داخلی دارن که بعد از ثبت نام و ورود به پنل شخصی میشه دید

6- از پشتیبانی سوال کردم یه پیج اینستا یه تلگرام یه اسکایپ یه ایمیل ندارین شما !!!؟
همه رو برام لیست کردن اما چرا داخل خود سایت درج نشده جای کمی تفکر داره ( بسیار هوشمندانس )

7- روی ضوابط و قوانین کلیک میکنیم ببینیم قوانینشون چی هست ... کمی صبر میکنیم ...
بله بسیار شگفت زده میشیم !!! سایت رفرش میشه ...!!! چقدر جالب ... نه ؟

8- میایم کمی پایین تر ...
سرمایه گذاری بین المللی ( به به چقدر خوب )
امنیت در معاملات ( بسیار عالی )
درآمد بالا ( چقدر بهتر !!! )
واریز و برداشت آسان ( خسته نباشید فراوان )
فضای امن سرمایه گذاری ( به به )
درآمد از طریق معرفی ( بهتر از این نمیشه )
خوب فقط همین ؟؟؟؟
بدون هیچ توضیحی !!!!؟؟؟
سرمایه گذاری بین المللی ؟ کجا ؟
امنیت در معاملات ؟ بدون حتی یک اس اس ال ساده ؟
درآمد بالا ؟ قانع کننده بود !!!!!!
واریز و برداشت آسان ؟ ( مگه واریز و برداشت سخت هم داریم ؟ )
فضای امن سرمایه گذاری ؟ کجاست این فضای امن
درآمد از طریق معرفی ؟ چقدر ؟ چند لایه ؟ تا کی ؟ چه مدلی ؟
خوب بعد از اینکه اینارو میخونیم کاملا قانع میشیم و میریم بقیه سایت رو مطالعه میکنیم !!!!

9- یه چارت ساده و در آخر پلن ها
خوب پلن ها زیادی گنگ نیستن !!؟
7% ماهیانه ؟ روزانه ؟ در طول مدت سرمایه گذاری ؟

10- نماد ملی ثبت ( در حال بررسی ) به نام صاحب امتیاز: علی اکبر توسل ( در حال بررسی )
این نماد اعتماد الکترونیک نیست دوستان این فقط یه ثبت سادس همین !!!!

11- میایم پایین تر
© 2019 ایران کوین ماین | تمامی حقوق محفوظ است.
همین !!!! دقیقا مثل زمانی که شما یه قالب میخری یا براتون طراحی میشه و کپی رایت میخوره !
خسته نباشند !!!

12- میایم بالای سایت و روی قسمت ها کلیک میکنیم
میبینیم که فقط صفحه بالا پایین میشه و همون چیزایی که دیدیم و خوندیم !!!!
( سایت تک صفحه ای هست !!!! )
در اصل دو صفحه ... یکی پنل کاربری و یکی خود سایت

13- ثبت نام میکنیم و وارد میشیم
خوب اینجا کمی بهتر طراحی شده ... که همه ی سایت های این مدلی دارن
حتی یک ماشین حساب هم نداره که نشون بده چقدر بدیم چقدر میگیریم توی چه مدت

به نظر بنده صاحب سایت این سایت رو بالا آورده که با سرمایه جمع شده ماینر بخره و بیتکوین ماین کنه و مثلا اگه
در بهترین حالت 10 درصد در ماه سود کنه 7 درصد به شما پرداخت کنه و 3 درصد سود کنه
که به نظرم این هم ناشیانس ... چون اگه یه زمان داج کوین 10 برابر الان رشد کنه قیمتش و بیتکوین ثابت بمونه
سایت ضرر میکنه و منفی میشه و خوب 100 درصد دیگه به شما سود نمیده

در آخر ناشیانه ترین سایت هایپی که تاحالا دیدم بالا اومده و امیدوارم دوستان زیادی قربانی این سایت نشده باشن
لطفا پول با ارزشتون رو به راحتی تو جیب این افراد یا سایت ها نریزید به امید پولدار شدن و کسب درامد
اگر پول اضافی دارین و به قصد فان داخل این سایت ها سرمایه گذاری ( یا بهتره بگم قمار ) میکنید
لطفا" اون رو به دیگران پیشنهاد ندین و برای خودتون دردسر و اعصاب خوردی درست نکنید

*** پشتیبانی 24 ساعته هیج توجیهی برای اعتبار یک سایت نیست ... ***
همونطور که یک کلاهبردار داخل سایت دیوار هم ممکنه هر ساعت از شبانه روز جواب تلفن یا پیام شما رو بده

** حتما این نوشته رو به صورت تاپیک جدا داخل پرشین تولز درج میکنم **

ببخشید که طولانی شد اما وضیفه خودم دونستم آگاهتون کنم
خواه پند گیر و خواه ملال

----> دوستانی که سایت بیزینسی یا خبری یا آموزشی دارن میتونن این نوشته رو داخل سایتشون قرار بدن .. هیچ مشکلی نداره <----

یا حق

profosor_2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
خخخخخ

واقعا دوست عزیز قصد تخریب دیگران هست نه اگاهی چون همه مطالبت حتی بیشترشو خود مدیرش توی کانالشون توضیح دادن
من سایت وی کپیتال رو دیدم با هزارتا ادرس سند و مدرک پول ملتهای کل جهان رو خورد و رفت چی میگی این چیزایی که نوشتی صرفا تحلیل خودته از سایتهای هایپ نه این سایت
بنظرم برو داخل کانالشون و بعد با مدیرش صحبت کن بگو ادرستو میخوام بگو میخوام ببینمت بگو خونتو میخوام ببینم ببین چی جوابتو میده ببین پشتیبانی میدن بهت یا نه الکی کسیو خراب نکن خوب نیست
بخدا من به همه کاربرانی که قصد فعالیت داخل این سایت رو دارن حاضرم تضمین بدم که این سایت تا هست پول کسی رو نمیخوره مطمئنان ادرس دارن شماره تلفن دادن به یه سری از اعضا که بدلیل مزاحمت بیشتر برداشتن از روی سایت شاید یه سری مشکلات ظاهری یا مشکلات الکی دارن ولی اینا دلیلی بر کلاه برداریشون نداره

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
خخخخخ

واقعا دوست عزیز قصد تخریب دیگران هست نه اگاهی چون همه مطالبت حتی بیشترشو خود مدیرش توی کانالشون توضیح دادن
من سایت وی کپیتال رو دیدم با هزارتا ادرس سند و مدرک پول ملتهای کل جهان رو خورد و رفت چی میگی این چیزایی که نوشتی صرفا تحلیل خودته از سایتهای هایپ نه این سایت
بنظرم برو داخل کانالشون و بعد با مدیرش صحبت کن بگو ادرستو میخوام بگو میخوام ببینمت بگو خونتو میخوام ببینم ببین چی جوابتو میده ببین پشتیبانی میدن بهت یا نه الکی کسیو خراب نکن خوب نیست
بخدا من به همه کاربرانی که قصد فعالیت داخل این سایت رو دارن حاضرم تضمین بدم که این سایت تا هست پول کسی رو نمیخوره مطمئنان ادرس دارن شماره تلفن دادن به یه سری از اعضا که بدلیل مزاحمت بیشتر برداشتن از روی سایت شاید یه سری مشکلات ظاهری یا مشکلات الکی دارن ولی اینا دلیلی بر کلاه برداریشون نداره

دوست عزیز من هیچ خصومت شخصی با کسی ندارم که قصدم تخریب باشه
شما میتونی حتی یک مورد از چیزایی که در مورد این سایت گفتم رو رد کنی ؟
شما اصلا خوندی متنی که نوشتم رو ؟
سایت کپیتال رو که مثال زدین دقیقا" جزو سایت های هایپ دسته ی سوم هست که گفتم بهتون
به خاطر مزاحمت اطلاعات نزاشتن !!!؟ آدرس خونه !!!؟
دوست عزیز ما داریم راجب بیزینس حرف میزنیما !!! دلالی ماشین که نمیکنیم :)
فکر میکنم کامل توضیح داده باشم و هر کسی هر برداشتی بخواد میتونه از نوشتم داشته باشه
دیگه هم این بحث رو ادامه نمیدم چون چیزی به جز آپ شدن تاپیک نداره
یا حق ...

بالا