برگزیده های پرشین تولز

برسی PIVOT و کسب درآمد دلاری آسان با اثبات برداشتی

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
4omin_fa.png
دوستان زیادی رو میبینم که قبل از اینکه به برداشت برسند سایتها رو معرفی میکنند ولی من تا به برداشت نرسم چیزی معرفی نمیکنم
در PIVOT نیز منتظر بودم تا اولین برداشتیم واریز بشه که مبلغ 20 دلار کارکردم در اولین روز امروز به حساب بایننس من واریز شد.یعنی یک روز حدود 350هزار تومان که بسیار عالی هست و و توضیحات کاملی رو تقدیم شما عزیزان میکنم.

-------
PIVOT یک شبکه اجتماعی مخصوص ارزهای دیجیتال است که شبیه اینستاگرام میباشد. pivot روزانه 4 بیتکوین را در بین کاربران تقسیم میکند و هر کسی تلاش بیشتری کند سهم بیشتری را در آن روز میبرد.کافیست این برنامه را از گوگل پلی دانلود و در گوشی خود نصب و فقط با خواندن پستها پاور بگیرید و همچنین با معرفی به دوستان نیز پاور بسیار زیادی خواهید گرفت و در پایان روز پاورهای شما تبدیل به بیتکوین میشود و به اکانت شما واریز میشود.همچنین میتوانید کسب و کار خود در زمینه ارزهای دیجیتالی خود را به هزاران کاربر در این شبکه به صورت رایگان معرفی کنید. صرافی بزرگ Binance نیز بر روی این اپ سرمایه گذاری کرده.

مراحل کار
---------------------

1-دانلود و نصب PIVOT
این اپ برای اندروید و آی او اس موجود است بنابریان فقط با گوشی وارد شوید.برای دانلود ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید و سپس با اکانت جیمیل و یا فیسبوک خود وارد شوید و سپس اپ رو از گوگل پلی دانلود کنید.
لینک دانلود pivot
پس از دانلود نرم افزار توسط همان جیمیلی که حساب ایجاد کرده اید در نرم افزار لاگین کنید و با محیط زیر مواجعه میشوید

2-نحوه کسب درآمد در pivot و راههای جمع آوری پاور
در این شبکه اجتماعی شما با دیدن و خواندن پست های سایر کاربران، اشتراک پست ها و دعوت دوستان به PIVOT پاور هدیه میگیرید که هر چه میزان پاور شما بیشتر باشد سهم بیشتری از این استخر 4 بیتکوین رایگان نصیب شما میشود. پاداشها نیز هر روز سر ساعت 16.00 (GMT +0) به بیتکوین تبدیل و با پیامی در صفحه اول اپلیکیشن به شما اطلاع داده میشود.
برای این کار کافیست پس از ورود به اپلیکیشن بر روی گزینه Daily Tasks For Power کلیک کنید و صفحه زیر باز میشود

گزینه اول : دعوت دوستان و کسب 10000 پاور از هر زیرمجموعه
با دعوت از دوستان خود میتوانید 10000 پاور هدیه بگیرید.با کلیک بر روی این گزینه، در پنجره جدید باز شده بر روی INVITE MY FRIENDS کلیک کنید و لینک زیرمجموعه‌گیری خود کپی و برای دیگران بفرستید.

گزینه دوم: بازدید پست ها و کسب 200 پاور از هر پست
شما با خواندن پستهای شبکه های اجتماعی 200 پاور میگیرید.که در روز حداکثر 20 پست میتوانید ببینید و 4000 پاور میگیرید.
با ورود به گزینه دوم میتوانید پستهای دیگران را ببینید که در زیر پست ها یک دکمه نارنجی رنگ READ & SHARE FOR POWER خواهید دید. آن را انتخاب کنید سپس در صفحه جدید پایین پست، گزینه سبز رنگ GET READ POWER را کلیک کنید و 200 پاور پاداش بگیرید

گزینه سوم: اشتراک گذاری پست و کسب 200 پاور
گزینه دیگری که SHARE FOR POWER هم برای اشتراک گذاری پست است که اگر کسی هم روی پست به اشتراک گذاشته شما کلیک کند شما 200 پاور پاداش میگیرید.
گزینه چهارم:کسب 10% درآمد از زیرمجموعه گیرها
پس از این که دوستان خود را دعوت کردید علاوه بر آن 10,000 پاوری که میگیرید سود 10% از پاور آنها را هم میگیرید.برای مثال اگر زیرمجموعه شما از هر پست 200 پاور بدست بیاورد شما 20 پاور خواهید گرفت.و همچنین اگر زیرمجموعه های شما دوستان خود را به این نرم افزار دعوت کنند علاوه بر اینکه زیرمجموعه های شما 10000 پاور میگیرند شما هم 1000 پاور خواهید گرفت.

3-برداشت از PIVOT
حدنصاب برداشت هم اکنون از 60هزار ساتوشی به 100هزار ساتوشی افزایش پیدا کرده.که بعد از رسیدن به حدنصاب برداشت از بخش صفحه اصلی برنامه گزینه Wallet درخواست برداشت دهید.و در قسمت Withdrawal address آدرس بیتکوین خود را وارد و بر روی دکمه SUBMIT بزنید.که بین 2 تا 3 روز معمولا واریز میکند
اولین برداشتی ما را مشاهده میکنید که در اولین روز 319000ساتوشی معادل 20 دلار کارکرد من شد و 48 ساعت بعد واریز شد به حساب

این اپ برای اندروید و آی او اس موجود است بنابراین فقط با گوشی وارد شوید.برای دانلود ابتدا بر روی لینک یا بنر زیر کلیک کنید و سپس با اکانت جیمیل و یا فیسبوک خود وارد شوید و سپس اپ رو از گوگل پلی دانلود کنید.

لینک دانلود pivot

سوالات و نظرات خود در همین صفحه بیان کنید و پاسخ داده میشود
برای مشاهده آموزش کامل این سایت در وبلاگ کلیک کنید

کانال تلگرام اخبار آموزش و معرفی سایتهای معتبر کسب بیتکوین رایگان
freebtc4u@

Last edited:

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز من 8000 امتیاز یا همون پاور جمع کردم ولی به wallet اضافه نمیشه چکار کنم میشه یکی بهم کمک کنهScreenshot_2018-09-29-09-20-58.png

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
سلام دوست عزیز من 8000 امتیاز یا همون پاور جمع کردم ولی به wallet اضافه نمیشه چکار کنم میشه یکی بهم کمک کنهمشاهده پیوست 1089303
هر چی پاور جمع کرده باشید پایان روز صفر میشه و در ساعت 16 به وقت ما محاسبه و مقدار بیتکوین در اکانتتون لحاظ میشه.

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هر چی پاور جمع کرده باشید پایان روز صفر میشه و در ساعت 16 به وقت ما محاسبه و مقدار بیتکوین در اکانتتون لحاظ میشه.
منظوز اینه که قسپت wallet واریز میشه

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
شما چقدر پاور جمع کردید بهتون 20 دلار داد؟

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من قسمت عضو گیریم از کا ر افتاده چکار کنم

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دوست عزیز هنوز هم به والت اضافه نشده :(
دوست عزیز چرا صبر نداری برای همه در یک زمان واریز میشه فقط شمانیستید که 24 ساعت باید بگذره.لطفا پیامهای تکراری نفرستید در تایپیک

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
سوال داشتم
ایا پاور هایی که با دعوت دوستان بدست میاریم روز بعد پاک میشه
یا فقط اونایی که با دیدن پست ها جمع میکنیم
در غیر اینصورت تلاشی که برای جمع کردن رفرال میکنیم از بین میره

sajad419

Registered User
لایک‌ها
74
سلام هر پاور معادل یک ساتوشیه؟
یعنی شما به تنهایی در یک روز 20 دلار به دست آوردید بدون زیرمجموعه؟؟!!!

بالا