برگزیده های پرشین تولز

برنامه نویسی بهتر است یا وبمستری؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوستانی که در هردومورد فعالیت دارند لطفا در بحث شرکت کنند این مورد توسط بسیاری از عزیزان پرسیده میشه امیدوارم که بحث خوبی بشه و دوستان تجربه های خوبشون رو به اشتراک بگذارن

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
والا ما عمریه تو وبمستری هستیم و هیچ اما دوستم ماه پیش برنامه نویسی اندروید رو یاد گرفته یه هفته بعدش یه اپ انتی ویروس ساده گذاشت اندازه کل درآمد ما کاسب شد.

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
برنامه نویس...
یه برنامه نویس می‌تونه وبمسترم باشه اما یه وب مستر نمیتونه برنامه نویس باشه

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
سلام بنظر من برنامه نویس مستقل . یعنی منتظر مشتری برای انجام کار نباشه خودش ایده هارو پیاده بکنه

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
یه برنامه نویس نمیتونه و نمیخواد و نیازی نیست که وبمستر باشه! برنامه نویس بیل را می فروشد وبمستر با بیلش باید زمین را بکند و میوه بکارد و خوب ابیاری و اصول را رعایت و مدیریت و صبر کند تا به گنج برسد!
از هر هزار وبمستر فقط یکی به گنج می رسد اما از هر هزار برنامه نویس حداقل صد تاش به پول خوبی می رسند چون بیل خوب می دن دست وبمستر!

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
برنامه نویسم از در و دیوار میباره به هر حال نمیشه گفت بستگی به کیفیت کار شما داره وبستر موفق و برنامه نویس موفق تو درامد فرقی ندارن . بستگی به روحیات آدم داره .

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
برنامه نویسم از در و دیوار میباره به هر حال نمیشه گفت بستگی به کیفیت کار شما داره وبستر موفق و برنامه نویس موفق تو درامد فرقی ندارن . بستگی به روحیات آدم داره .
البته برنامه نویس خوب کمه اونا بیشتر کد جمع کن تشریف دارن تا برنامه نویس اما با بخش دوم حرفتون موافقم

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
البته برنامه نویس خوب کمه اونا بیشتر کد جمع کن تشریف دارن تا برنامه نویس اما با بخش دوم حرفتون موافقم
دقیقا مشکل همینجاست خیلیا تشخیص نمیتونن بدن برنامه نویس واقعی !!!!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
هیچکدوم :)

البته اگر میخوای از ایران بری برنامه نویسی عالیه وگرنه تو ایران به هیچ عنوان توصیه نمیشه :)

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
هیچکدوم :)

البته اگر میخوای از ایران بری برنامه نویسی عالیه وگرنه تو ایران به هیچ عنوان توصیه نمیشه :)
یکی از دوستان رفته کانادا میگه اینجا اکثرا مک استفاده می کنن اما به محض اینکه گفتم تو ویندوز راحترم سریع یه سیستم آماده کردن با ویندوز در عرض 2 هفته ولین کارشو پیدا کرده یه قلم کار هم بلده اونم طراحی وب حالا ما اینجا یه قطار تخصص میزاریم جلو طرف برا چندرقاز حقوق . طرف برنامه نویس می خواد برداره تو مصاحبه میگه شما اکسل هم می دونی یعنی می خوای زمین دهن باز کنه یا اون رو ببلعه یا تورو من که از اوضاع برنامه نویسی به شدت ناراضیم کار وبمستری رو هم ول کردم چون اصلا نمیشه روش حساب باز کرد الان دارم رو اندروید کار می کنم اما کلا اینجا تو هر صنفی دلال قشنگ پول در میاره طرف یه خط برنامه نویسی نمی دونه تو ماه چند ده پروژه تحویل میده :D البته نمی دونم این اندروید هم قصش مثل بقیه میشه یا نه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
یکی از دوستان رفته کانادا میگه اینجا اکثرا مک استفاده می کنن اما به محض اینکه گفتم تو ویندوز راحترم سریع یه سیستم آماده کردن با ویندوز در عرض 2 هفته ولین کارشو پیدا کرده یه قلم کار هم بلده اونم طراحی وب حالا ما اینجا یه قطار تخصص میزاریم جلو طرف برا چندرقاز حقوق . طرف برنامه نویس می خواد برداره تو مصاحبه میگه شما اکسل هم می دونی یعنی می خوای زمین دهن باز کنه یا اون رو ببلعه یا تورو من که از اوضاع برنامه نویسی به شدت ناراضیم کار وبمستری رو هم ول کردم چون اصلا نمیشه روش حساب باز کرد الان دارم رو اندروید کار می کنم اما کلا اینجا تو هر صنفی دلال قشنگ پول در میاره طرف یه خط برنامه نویسی نمی دونه تو ماه چند ده پروژه تحویل میده :D البته نمی دونم این اندروید هم قصش مثل بقیه میشه یا نه
دقیقا
توی ایران وختی میگی برنامه نویسم ذهن طرف خلاصه میشه تو ویندوز نصب کردن :)

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
وبمستر داریم تا وبمستر . همه کاره هیچ کاره هست . از هر یک میلیون وبمستر یکی به معنی واقعی موفق میشه.
اونیم که موفق میشه توی ایران نمیمونه.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
وبمستر داریم تا وبمستر . همه کاره هیچ کاره هست . از هر یک میلیون وبمستر یکی به معنی واقعی موفق میشه.
آخه الان با اوضاع تلگرام و وب خیلی سختر شده این موفق شدن یه زمانی یکم جا داشت اما الان خیلی سخت شده

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
آخه الان با اوضاع تلگرام و وب خیلی سختر شده این موفق شدن یه زمانی یکم جا داشت اما الان خیلی سخت شده
بنده داخل ایران منظورم نبود.بله مارکت داخلی امیدی بهش نیست. ولی وبمسترها و بلاگرهای بین المللی ما داریم نمونه اقای Harsh Agrawal هندی شما درامد اینارو ببینی از هر برنامه نویسی بیشتره ولی خوب بنده خدا ده سال زحمت کشیده و البته وب انگلیسی صد برابر سخت تره و الان گروهی بصورت ریموت از همه جای دنیا کار می کنند.
کلا وبمستری یک تخصص دیگست برنامه نویسی هم یک شاخه جداگانه . ولی وبمستری اگر موفق بشی میتونی برنامه نویس هارو بکار بگیری.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
بنده داخل ایران منظورم نبود.بله مارکت داخلی امیدی بهش نیست. ولی وبمسترها و بلاگرهای بین المللی ما داریم نمونه اقای Harsh Agrawal هندی شما درامد اینارو ببینی از هر برنامه نویسی بیشتره ولی خوب بنده خدا ده سال زحمت کشیده و البته وب انگلیسی صد برابر سخت تره و الان گروهی بصورت ریموت از همه جای دنیا کار می کنند.
کلا وبمستری یک تخصص دیگست برنامه نویسی هم یک شاخه جداگانه . ولی وبمستری اگر موفق بشی میتونی برنامه نویس هارو بکار بگیری.
آقا اون ور کلا فرق داره مگه میشه چنین مقایسه ای کرد :D

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
برنامه نویسی بهتره تا وبمستری
وبمستری معلوم نیست فردا سر هیچی فیلتر بشی و کل زحمت هات به هدر بره ولی برنامه نویسی بلد باشی روزی روزگاری موقعیتشم پیش بیاد بری از ایران دیگه دو دل نمیشی با خیال راحت میری و میدونی اونور خیلی بهتر تحویلت میگیرن

Last edited:

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
برنامه نویسی بهتره تا وبمستری
وبمستری معلوم نیست فردا سر هیچی فیلتر بشی و کل زحمت هات به هدر بره ولی برنامه نویسی بلد باشی روزی روزگاری موقعیتشم پیش بیاد بری از ایران دیگه دودل نمیشی با خیال راحت میری و میدونی اونور خیلی بهتر تحویلت میگیرن
من برنامه نویسی رو بد نمی دونم اما خب متاسفانه ارزشش خیلی کم شده علتشم اینه همه ریختن توش هم به خاطر تبلیغات و هم بیکاری در سایر رشته ها

بالا